68
Baj van vele.. Valaki tudja a megoldást???
  • Botond #68
    Ez a megoldás, ha esetleg nem indulna az újabb patchek óta.
  • TBTPumpa
    #67
    Age of Mythology: Extended Edition magyarítás
  • Prince23
    #66
    Nektek a Steamet ne fagyassza ki? kilépés után a steam bedöglik
  • j0nNyKa
    #65
    xpn nem fog indulni, 7 kell neki :)
  • Rizsahun
    #64
    Hello!
    Én most raktam fel az Age of Mythology extended edition-t és azt írja hogy nem win32-es alkalmazás.
    Írták mások hogy a commonredist mappában van vcredistx64 és a vcredistx86 azokat kell felrakni de a 64-eset nem engedi csak a 86-osat.
    Valaki tudna ebben segíteni?
  • Tower Guard
    #63
    Na ez kell, extra hd! :)
  • Tower Guard
    #62
    Szia! Nagyon régen játszottam én is! A Titans a kiegészítő az alaphoz, plusz kampány, egységek hősök stb.
  • Apa27
    #61
    Sziasztok! Nem játszottam az Age of Mythologyval, de szeretném elkezdeni... Mi a külömbség az alap Age of mythology és a AoM - The Titans között?
  • Mátémáté
    #60
    Üdv kedves AoMosok!
    Elkezdtem egy végigjátszást a youtubeon magyarul. Ha érdekel nézzetek be!
    http://www.youtube.com/watch?v=CN0klLEB7kU
  • Sceleton
    #59
    Én most rakom fel, mert megjött hozzá a kedvem. :)
  • Vargal
    #58
    Helló.!

    Játszik még valaki mostanába Mythologyt? vagy Titánt.!
    Most vettem meg és magyarok azért vannak?

    Írjatok...
    köszi.
  • kisAKOSH
    #57
    drága hölgyek-urak keresem a

    age of mythology the titans expansion (!!!) az alap játék megvan!!!

    aki eladná lehetőleg kézikönyvvel szóval első kiadás kéne. Az hogy most dobozos vagy sem az nem számít, hogy dvd tokos-e avagy sem.

    szóval aki eladná írjon nekem mailt please:

    [email protected]
  • gvandris
    #56
    Senki?
  • gvandris
    #55
    Nézi még ezt valaki?
  • atapka
    #54
    Sziasztok!Nekem az a baj hogy csinálok egy pályát a szerkesztőbe.És beteszi a hadjáratok közzé.És amikor elinditom a pályát bejön és az ellenség nem csinál semmit pl.:(nem vágja a fát)nem vágja le az állatokat stb.Ilyenkor mi a baj??Kérem szépen segitsetek
  • dregon
    #53
    Hello valaki megtudja mondani hogy hol töltesem le az Age of Mythology-t símán vagy titans-ként????
  • PeeVee
    #52
    lehet windows tüzfal letiltotta vagymi.. nekunk lanon jo, serial se kellett egyikhez sem.. online mostanaban probalkozunk.. ez a komment h ugyanaz a serial mind3 dobozban.. lesúlytott.. nem szabad megvenni öket mer átbaxás?!:||
  • Blade17
    #51
    mert nem akar a lan menni nem látom a másik gépet
  • Blade17
    #50
    routerem van egyébként lehet azon kéne valami portot megnyitni
  • Blade17
    #49
    MSXML 4.0 -et felkell rakni hogy tudjak neten gamezni??Mert nekem e nélkül is elindult a game
  • envoka
    #48

    Age of Empires HUN. Fan Site

    A fenti weboldal kiegészűlt az Age of Mythology és az Age of Mythology : The Titans játékokkal is.
  • kopaszrobert
    #47
    hellósztok nekem az lenne a bajom hogy amikor fel akarom telepíteni az msxml 4.0-át akkor kb a 60%-nál azt írja ki: A network error occurred while attempting to read form the file:F/letöltés/msxmlenu.msi
  • darki81
    #46
    Sziasztok!
    Vettünk 3 darabot eredetibe az aom+titanbol, hogy tudjunk egymással játszani neten, és ugyanaz a cd-kulcs van mindegyikhez!
    Nem tudunk egyszerre a neten játszani, csak egyikünk!
    Tud valaki segiteni? PLS
    Előre is kösz :)
  • darki81
    #45
    ssssssssssssssssssssssssssssssssssss
  • kuks
    #44
    Nem lessz új része?
  • c115
    #43
    Hellóka.Na azóta most karira megkaptam az alapot meg a kieget is na csövi!!!!!44
  • c115
    #42
    NB letöltöttem de kéri a jelszót a AOM.rar hoz!
  • NB2
    #41
    Neked is pont a legkisebb file-vel van gondod:))
    Ment privát.
  • c115
    #40
    NEkem a sima Age OF Mythologyval az a bajom hogy sérült a MODELS.BAR fájlom és nem megy nélküle a játék!Mi lehet a megoldás?
  • Ermy
    #39
    Hello! Azt kérdezném, hogy tudtok -e valahonnan új multi mappokat a Titans- hoz? Ha igen írjatok! Köszi!
  • targa6269
    #38
    Köszi!

    Működik.
  • aiguo
    #37
    AoM s/n:
    RD4D4-B94XK-QVWFP-K9PJD-GVRV3
    P3HM4-WDM27-662XW-9BPTV-CFVMQ
    XDWXF-2JCVG-VTX6T-6KYQ9-QDC4G
    QVW83-4MC67-FDPTH-49PT8-6HGRD
    XDWXF-2JCVG-VTX6T-6KYQ9-QDC4G

    Age Of Mythology: The Titans s/n:
    Barmit beirhatsz ha a FairLight torese van meg!;)
  • targa6269
    #36
    Sziasztok!

    Lenne eg kérésem, ha vki. megszánna jó jenne.
    Nos, nincs kódom a játékhoz. Sem az alaphoz (a Titánt még nem próbáltam, de ha ahoz kell, akkor ahhoz sincs). Ha valaki megadná nagyon hálás lennék.

    Köszönöm!
  • Improve
    #35
    Ok, probléma megoldva. Valamiért nem szerette a Daemon Toolst.
  • Improve
    #34
    Az alap Age of Mytology-hoz tud valaki nocd cracket?
  • Braveheart
    #33
    Ati Radeonod van?
  • FrezeR
    #32
    Valaki tudna nekem segiteni? Az a helyzet hogy ahogy elinditom a játékot, és a menüben megmozditom az egeret rögtön lefagy. Xp van a gépen, mitől lehet ez?? Köszi
  • Davidka
    #31
    Kezd újra a legelejéről, lehet valamit közben szartál el és figyeld, hogy mit ír ki mi a feladatod!!!!!
  • Ombika
    #30
    Mint irtam teleport mar nincs ,ketto ha oda megyek melle agyoncsap villam barmit is csinalok ha meg tavolabbra megyek akkor meg loszar se tortenik!
  • FrezeR
    #29
    ne menj fel a templomhoz csak óvatosan közelitsd meg, oda teleportálj csak a közelébe, a teleportot meg csak korlátozottan használhatod, fent az ikonja alatt kis fényes pontok jelzik hányszor.