34
Szal...
  • gabessz15
    #34
    sziasztok!1 régi kalandjátékot keresek!!olyasmi mint a stupid invaders!1 kis ufoval kell menni az elsö pályán és bejutni a házba a kulcsért de ehhez össze kell szedni a tárgyakat!még talán egy PC CD-s lemezen lehetett a demoja!segitséget kérek e nevéhez!!lécci segitsetek!!
  • Cat 02 #33
    vki ismeri ??? www.worldofmi.com itt van sokmindnen
  • Lardon
    #32
    Hi!
  • Bandew
    #31
    Grim Fandango istenmű!!!
  • JustIce
    #30
    Ja telleg: nekem ezek termeszetesen megvannak:) ha kell szolj, felrakom vhova(sam&max, dott, monkey-k)
  • JustIce
    #29
    Sam and Max telleg alap! Meg a regi jo 386-osomon mennyit zuztam:) na meg a dott-al is. Sot 2 hete zuztam ujra mindket gamet:)
  • Dr DeViLKiNG
    #28
    Simon the sorcerer1-2
  • Dr DeViLKiNG
    #27
    Discworld1-2... another world...alone in the dark1-sok...GOBLINS1-3!!! WHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Sephi
    #26
    Nekem is hatarozottan. En meg nem jacottam olyan LA jatekot ami nem tecet volna. De a Grim Fandangot kihagytad :)) En pont az este kezdtem ujra jaccani :)))

    "Manny , if i lose my job...."

    Ahahahahahah
  • PiszkosFred
    #25
    Erdekes eve lenne a lucasnak. SnM2, FT2, MI5 csak jatekban, aztan SWep3 es a hozz kapcsolodo jatekdomping. Ez legalabb 4-5 evre elegendo felhozatal, hogy az esetleges bevetelrol nem is beszelve. Itt nagy halasztasok es csusztatgatasok lesznek, es felek hogy a jatekipar fogja ennek a levet meginni. Azon belul is az en kedvenc kis kalandjaim...
  • Sephi
    #24
    Na szoval! Hamarosan kijon a Sam And Max 2 !!! A Full Throttle 2 sajnos elhalasztottak :(

    De ha mar dolgoznak az 5 os Monkey-n akkor egy ev szvsz es kint is lesz! Csak az a baj hogy jovore jon a SW:Epizode 3 es akkor megint elarasztanak minket tobb tonna SW jatekkal...
  • Valen
    #23
    Nekem megvanak a Monkey Island-ek (1-2), Sam & Max, Day of the Tentacle, Maniac Manson

    Aki nem ismeri a Sam&Max-et az ássa el magát :)) alapmű!!!

    A monkey 3 még jó volt, de 4 már túlságosan 3D lett :))
  • toMpEr
    #22
  • PiszkosFred
    #21
    Yikeeeeeeeeeeeees!!!!

    Ohoho, nem is tudtam hogy lesz 5! Na elkezdem félretenni a pénzt, mert addig nem nyugszom amig meg nem veszem ahogy kijön. Mégha a lakást el is kell majd adni... ;]
  • Lacee
    #20
    Legyen a gépnek halleluja....
  • Bandew
    #19
    Hardwiredről:

    "A túlzott grogfogyasztás a túlvilágon sem hagyja nyugodni az érintetteket. Guybrush így aztán egész álló nap nyaggatja a kaszást - egy újabb esélyért -, aki már karikás szemekkel réved a mennyország kapui felé, sőt a lelkek elorzásától is elment a kedve. A PC Gamer legújabb számában egy mélyen ülő, LucasArts informátor felfedte, hogy a Monkey Island 5 teljes diszkréció mellett ugyan, de készül. Természetesen a kiadó elutasította az értesüléseket, ahogy ezt korábban is tette a többi megszellőztetett Monkey Island esetében."
  • LezLee
    #18
    Lacee az oldalon, amit mondtál én nem találtam Monkey Island-et. Amik érdekeltek volna kalandok, azok mind franciák voltak, és azt inkább kihagyom :(((
  • Sephi
    #17
    Lesz... tuti hogy lesz de meg nem tudom mikor :(
  • Lacee
    #15
    Itt van egy nagyon jó kereső, ezen eddig minden rágebbi game-et megtaláltam:
    Abandonware Search Engine

    Amúgy marha jó a hír, már várom az ötödik részt, az elég silány negyedik ellenére!
  • LezLee
    #14
    Ha már itt tartunk. Nem tud valamelyikőtök olyan oldalt, amin régi kalandjátékok letölthetők?? Mer lenne egy pár, ami kéne. Pl. Monkey Island-ek, Sam & Max, Day of the Tentacle stb. Ezek sajnos kimaradtak az életemből és pótolni szeretném a hiányosságot :))
  • Bandew
    #12
    Bakker most jut eszembe, hogy még a 4. résszel sem játszotta, de a 3. rész máig az egyik kedvenc játékom.
    Sajna kölcsön adtam valakinek, és már nem tom kinek.
  • Bandew
    #11
    EZ ÁLLATI!!!!!!!!!!!!!!
  • LezLee
    #10
    Jóvanna :)) Nem régóta vagyok csak nagy kalandgame-fan. Én beszerezném, de nem egy mai játék, és szerintem már nincs fenn sehol. Esetleg dc-n. De most minden erőmmel arra koncentrálok hogy meglegyen a Longest Journey :))
  • Sephi
    #9
    Szegyejed el a fejedet de mostan rogton! Hogy hogy nem ismered? Ember! Te nemtudod mit hagytal ki! surgosen szerzzzed be! Meg ma is 2003-ban is eszmeletlen jonak tunik a kurva jol kirajzolt 2D grafika. Persze hogy kaland! Lucasarts kaland ami = tiz tonna humor! Milyen tamaju? Ket detektivel vagy egy kutyaval egy egy szadista nyullal es ki kell deriteni egy Yeti-s telytejt :) A 2 az Februarban akar alitolag megjelnni.

    De az elso resz kotelezo!
  • LezLee
    #8
    Húúú de sokat tudok kérdezni :)))
  • LezLee
    #7
    Sam & Max 2??? Sajna még az 1.-et sem ismerem. Az is kaland? Milyen témájú volt az első rész? És mikor jelenik meg a 2.?
  • Sephi
    #6
    Ha' nem tudom mi lesz meg de 100% hogy lesz nem is egy Monkey Island folytatas :) Valamikor 2005 kornyeken fogjak bejelenteni mert addig lesz meg Sam & Max 2 es Full Throttle 2 is :)
  • LezLee
    #5
    Tényleg melyik oldalról vannak a képek???
  • LezLee
    #4
    Éngem izgat minden, ami kaland :))
    Gondolom release dátum nincs még? (naiv kérdés volt :)))
    Bár én jobban örülnék, ha visszatérnének a régi irányításhoz. De nem reménykedek...
  • Sephi
    #3


  • Sephi
    #2
  • Sephi
    #1
    Nem tudom kit es hogyfog izgatni a dolog de mutatok valamit :



    No comment... belerezott a hideg is...