35
  • dez
    #35
    Miről beszélsz? Nem feltétlenül kell ide EPR pár. Koherens szuperpozició kell több qubit között. És ilyen már csináltak. Most úgy 5-6 qubitnél járnak.
  • Johnny d
    #34
    hopssz...
    az előzőt elcímeztem nem válaszként akartan írni
    mindegy
  • Johnny d
    #33
    amúgy útálom a játékokat...
    csak menő akartam lenni... :)
    de a ezek szerint topic megállt, senki nem tesz megjegyzést rá

    annabot: igen, ma nem állnak rendelkezésre a megfelelő eszközök az ilyen kutatásokra túl gyenge a felszereltség
  • annabot
    #32
    Elvileg ha egy EPR párral kapcsolok össze két regisztert, akkor azok azonnali kommunikációra képesek. Csakhogy ez az azonnali kommunikáció már leszerepelt a teleportálásos kisérletekben, hiszen mindig kellett egy külső csatorna ahoz, hogy párosítani lehessen a fotonokat. Vam még aki hisz a mesékben?
  • Johnny d
    #31

    nagyon jól írod ez a mai menet már semmit se ér!
    a microsofték stb csak kinlódnak
    ennek a szilícium alapú világnak lejár(t)
    az ideje
    egyébként ez a kis Quamntum vinné a Doom 6 ot 40000000 fps sel... :))))))
  • dez
    #30
    Pl.? Nem lehet, hogy nem érted az egészet? (Még nem olvastam el, csak ez a jellemző eset.)

    Ja, nekem nem is jön be az oldal. Másnak bejön? Mert érdekelne.
  • Anotino
    #29
    Miert lenne pont erre kitalalva? Az a 'modszertan' egy vicc. Mar az alap definiciokkal is sulyos gondok vannak.
  • Bonewerkz
    #28
    es akkor a skynet megalkotta a matrixot....
  • mrzool
    #26
    Miért én keressek neked? Menj el a Sun honlapjára... Ha nem elég kielégítőek az ott található adatok, akkor google.
  • Csudri #18
    Anyám borogass, nem a vaknak magyarázod a napfelkeltét! Tudom, hogy az x86 igazából ugyan az, mint 20 éve (sajnos)! Ugyanis nem állt be minőségi javulás, csak gyorsabbak lettek a cuccok. De talán a jövő majd hoz valami újat, amit a mezei felhasználók is megkaparinthatnak.
  • Bonewerkz
    #16
    vagy a gep vesz meg teged, mint muzealis erteket...
  • mrzool
    #15
    A quantum-computingot és az x86-ot értelmetlen egy lapon említeni. Teljesen másra valók, teljesen más fajsúly a kettő.

    "Ugyanis az x86 már lassacskán eléri azt a pontot, ahonnan már nincs tovább (kb. 10év)"

    Már rég elérte, csakhát 20 éve ugyanazt a szart használjuk, hegesztgetjük...

    Ha nem tetszik az x86, nézd meg pl. a SPARC architektúrát, és ámulj!
  • Csudri #14
    Végre elindultak/haladnak a fejlesztések és nem csak a régi fospumpa technológiát foltozgatják. Ugyanis az x86 már lassacskán eléri azt a pontot, ahonnan már nincs tovább (kb. 10év) és akkor igencsak szükség lesz az alternatív megoldásokra. Drukkolok nekik és a "fényprocesszoros" (vagy lézer) csókáknak is, hogy használható dolgot rakjanak le az asztalra!
  • Sub
    #12
    Gratu a cikkírónak! Nem lehetett semmi ezt fodítani :)
  • Xboxman
    #10
    Ezen már talán a Doom3 is fog menni 100fps-el:P
  • mrzool
    #9
    Eddig az IBM jeleslekedett a quantum-computing terén, kíváncsian várom a japánok további fejlesztéseit.:) Ha jól haladnak, az RSA gyorsan nyugdíjba vonulhat.:(

    Mellesleg mi az a CNOT? Van vami köze a gyök-Not kapuhoz?
  • cSuwwi
    #7
    Főleg ha elérhető áron lesz...
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    hehe...

    ha eccer tényeg lesz ilyen gép (remélem 20-30 év múlva már esetleg célirányos számításokra használhatót készítenek) akkor okvetlen veszek 1-et :D
  • Dragoner
    #5
    hááá befosok mia a faszomvann? Éofasyt se értek:))) csak azt vágom hogy 10 év mulva egy ijet proci lesz a P 25-ös helyet :D
  • Gear
    #3
    Vajon Bírja majd a tuningot? :)
  • Lazarus
    #2
    reltime brazil rendert akarok!
  • Darth Sith
    #1
    ilyen kell nekem is. mellesleg kép nincs erőrla cuccról?