46
Szal...
  • B0B0
    #46
    Irtó jó oldal! :))
  • BBird
    #45
    Én meg most találtam 1. és 2. részt c64 verzió, java-ban összerakva. Neten játszható. :-)

    http://c64s.com/toplist/more/
  • B0B0
    #44
    Csak a 2. részt találtam meg :((
  • BBird
    #43
    Ha tudnám hol van... keress rá: the-underdogs.org -n, vagy retrogames.intranet.hu, vagy nem tudom. Ha ezeken nincs, keress az oldalamon található linkekben régi játék oldalak közt. ;-)
  • B0B0
    #42
    Játékgrafikus?? Na! Én nem vicceltem!

    Akkor az a DOS-os játék megvan neked? Mert akkor elkérném
  • BBird
    #41
    Azt nem tudom, a '90 -es évek elején még nem volt meg a játék. Meg kell keresni a régi játékok oldalain, aztán meglesni. :-)

    A fejlesztést poénból írtam, bár én is csináltam nagyon régen játékot, most meg játékgrafikus vagyok. ;-)
  • B0B0
    #40
    Pc-s változat dos emulátorral??? Nem is hallottam róla. És sima dos alatt sem ment?? Nekem még van egy P1-esem amin dos van. Hátha azon elindul :)))

    Én végülis írtam már egy játékot C-ben, összedughatjuk a fejünket :)))
  • BBird
    #39
    Ahogy írtam, én a PC változatot akartam dos emulátorral működésre bírni, de nem igazán akart megfelelően futni. Hiába állítottam az értékeket az emulátor beállításaiban... szaggatott.
    Sebaj, majd csináljunk egy ilyen játékot közösen. :-))
  • B0B0
    #38
    Na ez az! Nekem sem ment a C64 emulátorral. Te sem tudtad sehogyan sem beizzítani??
  • BBird
    #37
    És igen, ez a lényeg. Hogy nincs játék, sajnos. Meg De Lorean sincs már (legalábbis futószallagon). :-(
  • BBird
    #36
    Akkor várom a hivatalos magyarázatot, hogy miért nem lett belőle játék?
    (Biztos azért, mert olyan nagyon sokan vették a filmet, s a LucasArts ezért megijedt, hogy ha kiadják a játékot, úgy elkapkodják majd, hogy nem lesznek képesek annyit újra gyártani)

    Mellékesen nem a +1 volt a gondom, hanem az, hogy feleslegesen belém kötöttél, és még a számolási tehetségem is kérdőre vontad. Sok értelme volt. De legalább téged ez megnyugtatott. (Szokták az ember tudtára hozni normálisan is, ha valami nem úgy van, ahogy az illető képzeli)
  • BBird
    #35
    Van PC-re is, csak sajna dosbox nemigazán akarja rendesen futtatni. ;-)
  • B0B0
    #34
    Te ne legyél ennyire nyers!
  • B0B0
    #33
    Jóvanna! Nem kell itt a vita! Sajna nem jött ki a játék és kész. De emiatt nem kell összeveszni. Különben is van C64-re Vissza a jövőbe játék! :))
  • Állatvédő
    #32
    DVD eladási listát nem tudok ugyan mutatni, de az tény, hogy miután kijött a trilógia DVD-n úgy elkapkodták mint a sicc és én a megjelenés után nem sokkal már nem is kaptam belőle sehol. A VHS is amikor újra megjelent, nagyon gyorsan elfogyott! Ennyit arról, hogy mi népszerű.

    Arról meg, hogy ki itt az "IQfighter" mi sem tanuskodik jobban, hogy a te véleményed alaptalan, erre neked a legnagyobb gondod, hogy a 26 után nem írtam le azt, hogy '+1'.
  • BBird
    #31
    Na látom újabb iqfighter talált meg. :-) Látom számolási tehetséged oly nagy, hogy ezzel fel is vágsz, de a további logikus lépések kimaradnak, mi? Semmi gond. Végülis, amikor az ember a 27. kommentnél azt írja, hogy 26+1 ebben(!) a topicban, akkor tényleg nem tud számolni.

    Mellékesen nekem eladási listát mutass DVD eladásban, világszinten. Ne egy kis ország, kis fórumának, kis rajongótáborának gyönyörű kommentjeit, ilyen kis tündibündi figurákkal, mint te pl. :-)
  • Állatvédő
    #30
    Először tájékozódj, aztán tanulj meg számolni 26-nál többig
  • BBird
    #29
    Ez is igaz, de a tényen nem változtat, hogy nem igazán népszerű manapság ez a trilógia ahhoz, hogy játékot kreáljanak belőle.. ezek szerint. Pedig én is imádom a filmet, zenéjét, a járgányt. :-)
  • B0B0
    #28
    Rengeteg olyan topic van itt, aminek témája rendkívül népszerű, de a topic mégis elhalt
  • BBird
    #27
    A fanatikusok biztosan (mint pl Te).
    De a kiadók, fejlesztők nem mehetnek csak a fanatikusokra. Ha valami nem jön be, akkor csak úgy nem vágnak bele.
    Amúgy ha vitték volna, mint a cukrot, miért csak 26(+1) hozzászólás van itt? :-)
  • B0B0
    #26
    Szerintem a játékot vitték volna mint a cukrot
  • BBird
    #25
    Lehet, hogy akkor volt róla szó, hogy megcsinálják, amikor készültek kiadni a DVD kiadását a filmnek. Csak lehet, hogy nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, így nem merték megkockáztatni. :-)
  • Csuhai G
    #24
    Pedig biztos jó lett volna!
  • B0B0
    #23
  • Istencsászár
    #22
    az, ebből semmi nem volt , nem is lesz, legalábbis ez a project halott
  • BBird
    #21
    Érdekes, hogy a kereső első találatra ezt a topicot hozza be... Erős a gyanúm, hogy ebből nem lesz semmi, vagy nem is volt, csak egy röpke hír, aztán el is veszett. :-(
  • Andie
    #20
    Na ez engem is érdekelne :)
  • B0B0
    #19
    Hahóóóóó! Van itt valaki?? :))) Tud valaki valamit arról, hogy az azóta eltelt 3 évben télleg megjelent-e a játék???
  • Sephi
    #17
    Nem nem. Most mondotm hogy nem olyan lesz mint a DOTT. Uuu olyan lesz mint a Hitman oszekeverve a Monkey Island-al. Csak nem gyilkolni kell majd hanem vezetni es sokat beszelgetni es aszongyak egy tonna puzzle lesz benne hogy mit es mikor kell csinalni.

    Ilyet halottam hogy pl hogy elteszunk a multva egy uveg bort es 20 ev mulva ha odamegyunk ahova elrejtettuk ott lesz meg ilyenek :)
  • OPM
    #15
    akkor rossz nem lehet :)
    DOTT-ot kb 10x vittem végig
  • Bandew
    #14
    Hát akkor ez olyasmi lesz mint a Day of the tentacle.
  • Xboxman
    #13
    Ahhh ez a világ egyik legjobb filmje és végre játék is lesz belőle erre várok már egészen kiskorom óta:)
    Remélem nem cseszik el bár akkoris kijáccom vagy 10x ha szar lesz
  • KG21
    #12
    imádom azt a filmet! Remélem jókis játék lesz belőle! Legjobb karakter a mindenkori Biff/Griff/Mad dog Tannen
  • LezLee
    #11
    Nekem is annak idején az egyik kedvenc filmem volt, sőt még most is az. Nem igazán értettem, de egyetlen egy játékban lesz feldolgozva a 3 rész + a 4.? Mert ha ez igaz, akkor igazán hosszú játéknak nézünk elébe. Ha a film hangulatát át tudják helyezni a játékba, akkor biztosan király lesz.
  • Carlos
    #10
    Kedvenc filmem!!!
    Nagyon jó!!!
  • Redfox
    #9
    Ez király lesz! Állati film.
  • Sephi
    #8
    Mint irtam a jatekban nem csak a alap harom reszrol lesz szo hanem folytatodik a kaland :) Alig varom!
  • mochee
    #7
    Ja tényleg:(
  • Sephi
    #6
    Attol ne fejjel te! Nem tudhatod hogy mitre lesznek ezek kepesek 3 ev mulva ha mar egy Final Fantasy jatekban neha nem tudod eldonteni hogy az digitalis vagy igazi szereplo :)

  • zaki
    #5
    nem hiszem, hiszen már nem tudná elvállalni J. Fox a 4. részt, nagyon beteg már sajnos :(