1735
  • akoska
    #982
    van a Wolfenstein - Enemy Territory bot?
  • wizy
    #981
    hey, tök jó az a topic-fejléc:-)
    Gandibá: én BIZTOS nem tudnám mindet megcsinálni cheat vagy többhetes kínlódás nélük, mert ÉN láma vagyok:-)))
  • Gandibá
    #980
    #839-es hozzászólás!
  • Atiii
    #979
    végigvittem mindent..még a +2 pályát is ..coop modban mikor lehet játszani?? 100% nál vagyok...
  • rezsofiz
    #978
    nem rossz.:)
  • Gandibá
    #977
    Én megcsináltam a Palantir of Sauron-t Gandalf-al PERFECT-re! Ha akarod képet is linkelek, jah és cheat nélkül. Mindegyik pályát meg lehet csinálni.
  • Gandibá
    #976
    Nem lehet hogy nem a készítő gárda a szar, hanem te vagy a láma? Én simán megcsináltam elsőre minden pályát, kivéve a Black Gate-et.
  • wizy
    #975
    huh, valaki nagyon besokallt a játéktól:-)
  • rezsofiz
    #972
    külön van sauronos és sarumanos. q-val védekeztek a nyilak ellen.enélkül NEM LEHET MEGCSINÁLNI EZT A 2 PÁLYÁT!.
    utána vége van.semmi eksztra.
  • Atiii
    #971
    és utána mi lesz? ha a sauron saruman os pályát? az 10 óra mire végigtolom
  • rezsofiz
    #970
    csináld meg szauron,és szarumán palantírját. a legfelső pálya fölött van asszem 6 csillag.ott lesz 2 pálya, miknek neve:Sauron's palantir, Saruman's palantir. :)
  • Atiii
    #969
    áhh nah megcsináltam...jehh
  • wizy
    #968
    huh, vannak ám gondok...
    mivel én nem értek ehhez a játékhoz, így nem nagyon tudok segíteni, de talán valaki más!
  • Augustus Gigo
    #967
    mit kell még a jték után csinálni , hogy 100% os legyen az állás?
  • Atiii
    #964
    ÁÁÁÁÁ ÉNMEG 3 HÓNAPJA SZENVEDEK AZON AZ EGY PÁLYÁN, IDEGES VAGYOK
  • Atiii
    #962
    nemár..nagyon fontos lenne
  • rezsofiz
    #961
    ez az amit senki se tud.
  • Atiii
    #960
    hova ment ez a játék? melyik mappába?
  • Atiii
    #959
    kérlek titeket, már az agyamra megy ez a pálya...mentést vagy kodot ami leállítja az időt vagy valami megoldást...
  • Atiii
    #958
    bazzee nem lehet ezt a részt megcsinálni...gandival a várban..nem lehet..adjon már valaki egy mentést
  • rezsofiz
    #957
    mer hamis...
  • Esrohnoil
    #956
    Emberek, gondolkodjatok csak, ha alig szerepel vki egy filmben miért az ő búrája foglalná el a plakát 80%-át?
  • Bandew
    #955
    Amúgy akkor amikor a Hobbit játszódik, még nem is él Frodó.
  • Bandew
    #954
    Szerintem nem uncsi. Nekem tetszett.
  • Gandibá
    #953
    Én ismét a GyU-t olvasom, most a Két Torony-t forgatom, és ha elolvastam a trilógáit, utána elkérem havertól a Szilmarilokat és a Hobbitot. Aztán majd véleményt formálok.
  • wizy
    #952
    látom, este nagyobb volt a forgalom...:-)
    a the hobbit-ot nem olvastam, mert félek, hogy elrontja az igazi GyU-fílinget, bár a fene se tudja...
  • Gandibá
    #951
    Legolassal a legkönnyebb a pálya, főleg hogyha már a legjobb íjja van, amikor 2t egyszerre lő ki. Azzal nagyon könnyű kilöni az olifántokat.
  • rezsofiz
    #950
    neki az a baja, hogy nem tudja gyorsan elintézni az olifántot,és akkor már jön a wiccsking.
  • Gandibá
    #949
    Én simán megtudom csinálni a pályát. Nekem még sose volt olyan, hogy egyszerre jött volna egy olifánt meg a witchking.
  • rezsofiz
    #948
    valószínűleg
  • BlackWolf
    #947
  • BlackWolf
    #946
    igen de ha nemlenne hobbit GYU se lenne
  • Terra
    #945
    Már 30 X próbáltam a pálya minden szegletét ismerem, de akkor se tudom megcsinálni.
    Ha a witchkinget lövöldözöm, akkor az elefánt nyomja le őket, ha az elefántot lövöm akkor a witchking öli meg mindkettőt.

    Gáz egy mi?

    De megfogadom a tanácsod és ahogy Steve Vai mester is mondta "Practice ,Practice ,Practice "
  • rezsofiz
    #944
    gyakorlás
  • Terra
    #943
    De a pelennnori pályát még akkor sem tudom megcsinálni, a witchking mindíg leöli Eowyn-t, és már nagyon idegesít
  • rezsofiz
    #942
    a hobbit uncsi volt.nme lehet belőle jó filmet csinálni...
  • Terra
    #941
    Egyébként mind1, valószínüleg igazad van, hiszen te már olvastad, de mostmár csakazértis elolvasom én is, és pár nap múlva visszajövök és kivesézzük a dolgokat :)))))))))


    Akár hamisítvány a kép, akár nem , én örülnék egy Hobbit filmnek,és ha a GYU trilógia ilyen jól megy akkor szerintem meg is fogják csinálni, remélem olyan jól mint a GYU-t
  • rezsofiz
    #940
    csak az elején volt benne 1 picit.azér írtam, hogy nincs benne, mert épphogycsak megjelenik,nem csinál semmit.
  • Gandibá
    #939
    Ezen tök fölösleges vitázni, a lényeg hogy fake a plakát :)
  • rezsofiz
    #938
    3 hónapja olvastam.nincs az 12.de lehet. :)