44
Tuning autók és motorok!
  • zuza
    #44
    itt van a pontosabb link a bontókról:

    http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor_bontok.jsp
  • zuza
    #43
    Tufa!látom Mito váz kéne.Csak azt tudom javasolni hogy nézz el pár motorbontóba,valamelyikbe biztos találsz.ha nem tudsz motrobontót akkor
    itt találsz:www.hasznaltmotor.hu
  • Tufa16
    #42
    [email protected] <--- ide dobd! Thx!
  • CSOCSO
    #41
    Tufa!!! megvannak a képek.... nincs icq-d??...mijaz emiled? küldd el az msn miatt!
  • CSOCSO
    #39
    nekem sincs.. mi volt benne?
  • Láma!
    #38
    nincs+!
  • Recs
    #37
    +van vkinek a Motor revü '98/8-as száma?????írj a topicba!Pleaseeeeeeeeee
  • CSOCSO
    #36
    most nemvágom pl.. tegnap valami 194 ma meg 140 volt.. szal nem értem.. amugy az összes képtárat 3-4-5 ször többen lesték meg.. egy képtárat néztek meg kb 10 szer többen.. amióta ottan' van:)
  • Tufa16
    #35
    akkor innentől kezdve kezd el szépen reklámozni a weblapom. neked eddig hánnyan nézték meg összesen a weblapod? én ugy 1300körül lehetek. 1 hónap alatt de az utóbbi napokban 200an nézek meg átlag. pénteken 321-en... nem rossz, nem rossz. szerezz még képet hogy frissíthessük a lapot!
  • CSOCSO
    #34
    zsíír:) néztem a kép.tár.hu-t.. ott is az egyik ilyen mappát 190 en látták:) azelött meg valami 10-20 an:) zsííír nagyon!:) ehh
  • Tufa16
    #33
    csocso! Sztem kukkold meg igy nap végén majd mindig a lapot és nézd meg hányan nézték meg az nap. ma eddig 200an nézték meg és még nincs 1 óra... A gportal toplistán 4. az én oldalam.(mi oldalunk :) )
    nézd meg!
  • CSOCSO
    #32
    nincs mit.. de LÁTOGATNI mert szétcsapok köztetek!!!!;) kösziiii
  • Tufa16
    #31
    Feltőltöttem "néhány képet" (kb 200darab) És egy uj menüvel bővült az oldal! Köszönet CSOCSO-nak!
    http://gportal.hu/tufa
  • Pempő
    #30
    Gagyiva
  • Tufa16
    #29
    nem. télleg kérdezem. amugy van akit érdekel. már e-mailban többen is irtak. elég érdekesen néz ki. nincs egy felesleges cagiva mito vázad? :)
  • Pempő
    #28
    Nem csak szimplán bereklámoztad?
  • Pempő
    #27
    Szerintem úgy ne!!!

    [:D]
  • Tufa16
    #26
    Lenne egy kérdésem! Feltegyem a képeket a mociról ugy hogy már a faridom sincs rajta?
  • Tufa16
    #25
    Milyen érdekes hogy amig nem volt fent a motorol kép a weblapon addig egy hónap alatt megnézték 100an. most mióta fent vannak a képek. 200an
    A sok kárörvendő! :-)
  • Tufa16
    #24
    Az odal frissítve! ujjab 7kép!
    http://gportal.hu/tufa
  • Tufa16
    #23
    szintén
  • CSOCSO
    #22
    meglestem..és te?:)
  • Tufa16
    #21
    csocso! nézd meg a privid!
  • CSOCSO
    #20
    + még nézegesd az importcultur oldalt vagy a hot import night oldalt ahol havonta sok sok kép jelenik meg a tuning showkrol + már vagy fentvan párezer képecske.. anno nem is tudom melyik Sg-s emberrel szinkronba mentettük le progikkal a képket.. csak sajnos az már nincs meg (buzi vincseszter)
  • CSOCSO
    #19
    nah mindegy.. szal ha akarod lementegetheted vagy fel is tehetem de of korsz kizárolag a nevemmel;) de remélem ez nem nagy kérés
  • CSOCSO
    #18
    nekem van vagy 1000 supra képem ha gondolod csinálhatunk csocso részleget.. amugy ha jol meléxem az egész pont fentvan a CSOCSO-SUPRAoldalon...
  • Tufa16
    #17
    pl mire? nem volt kikötve a moci a fához. Mostmár levittük a pincébe (majdnem fél óra alatt, ami gyalog max 20perc) de rájöttünk hogy első kerék nélkül ez nagyon nehéz! nem baj. elötte persze szétszedtöük az elejét és ugy lett levíve mint ahogy a képeken( http://gportal.hu/tufa ) látszik. Itt már egy kicsit emberibb.
    Amugy nagyon megnőt az oldal látogatotsága. ennek örülök és ennek örömére rendszeresen frissítek. Ide nyugodtan irjatok ha vmit tudtok segíteni vagy hogy mit hogy kéne(KOMOLY, nem viccelődés...)... További jó szórakozást!
  • CSOCSO
    #16
    Ez a topik is maradhatna csak át kéne irkodni a nevét...
  • CSOCSO
    #15
    felmentem és az első kép ami megjelent egy supra:)))))))))))

    KIRCSI AZ OLDAL:)))))
  • Pempő
    #14
    miért van kikötve fához a moci?
  • [HUN]PAStheLoD
    #13
    egy sokoda nem nagy cucc :DD
  • Tufa16
    #12
    beleadtam mindent... :-)
  • zaki
    #11
    jaja, kicsit meghalt a moci :P
  • HuAn82
    #10
    Gratula! Szépen elrendezted!
  • Tufa16
    #9
    ma is frissítem, lehet. ma csajok kerülnek fel meg még néhány kép a motoromról. mer ma leviszem a mühelybe
  • zaki
    #8
    akkora fan nem vagyok azért, csak megnéztem az oldalt :)
  • Tufa16
    #7
    igen? látogasd soxor! küldj képet és frissitek még
  • zaki
    #6
    hmmm, kircsi az oldalad :)
  • Tufa16
    #5
    jobbkezet nem adtam meg. 100al oldalba egy skodát...
  • [HUN]PAStheLoD
    #4
    hehe vehet hogy megnézem :))

    milyen baleseted volt?