983
  • T Zsolti
    #962
    hi all!
    valahol a metroban vagyok és egy embert követem de ott volt két konzol és szétzuzta és nemtok bemenni az ellenek csak jönnek és nemtom mit kell csinálni. pls vki segitsen, és ha valaki tud egy jo magyar végigjátszást hozzá akkor pls irja fel hogy hol van.
  • Vasvilla
    #963
    A panelra kell rádobálni a szigonnyal az emberkéket. Nem tudom pontosan hányat kell rádobálni de elég időigényes ha jól emlékszem
  • Tenk
    #964
    Hi all! Kéne nekem egy kis help. Letöltöttem a Bloodrayne 2-t (torrentes oldalról), és az a nagy probléma, hogy kicsomagolásnál kódot kér, és mivel ahonnan letöltöttem nem volt feltüntetve semilyen jelszó ezért találgathatok...

    De beleuntam a találgatásba ezér fordulok hozzátok!!!!

    Mi a teendő? van megoldás vagy irányítsam a "kuka" felé a game-t?
  • Vasvilla
    #965
    Húha- Hát az az igazság ötletem sincs. Feltételezem Te sem találtál neten serial-t vagy ilyesmit :(
  • sorbertnorbi
    #966
    Helló! Elakadtam és segítséget kérnék. (A 949-ik hozzászólás sajna nem tartalmazza.) Kagen tornyánál a tetőtéren az a bazinagy csávó egyfolytában pampog. A feladat, hogy a napágyúkat széjjel cincáljuk, nade hogy jutok a napágyú közelébe? Előre is köszi.
  • dawido
    #967
    Üdv! Letöltöttem a BR2- őt, Crackeltem, viszont indítás után szétesik a kép; Unable to render file- ezt írja ki. Minden szükséges dll- t leszedtem, mégsem változik a probléma.
    Ha valaki tudna ebben segíteni, nagyon megköszönném.
  • Vadóc96
    #968
    Sziasztok!Valaki nem tudna nekem küldni egy BR 2 végigjátszást?
    Előre is köszi! :)
  • Palinko
    #969
    kicsit angol
  • Vadóc96
    #970
    köcce =)
  • xtuner1991
    #971
    nem tudja vki hogy hogyan lehet felvenni a fegyvereket?
  • Vadóc96
    #972
    Ez nem az a játék :). Itt nem lehet.
  • Syrana
    #973
    vki tudna segíteni??..teljesen kivagyok...a telepítés megvan a játék is fut..csak hát teljesen fekete a képernyőm =( a videó az elején le is megy..annak semmi baja, de amikor lemegy a videó, minden fekete lesz..mozogni,ütni vágni tudok, de semmit sem látok belőle...max a szikrázást meg a vért xD..és nemtom mit tegyek..vki segítsen lécci
  • balee4
    #974
    konfigod?
  • Syrana
    #975
    AMD Semprom 2600+..amúgy elég régi a gép..vagy 5 éves...
  • REALITAS
    #976
    Ismerős nekem is ez volt a régi géppel gf fx5200 volt P3 1.8GHZ kevés a vas vagy még egy Driver frissítést tudok ajánlani a videokarihoz és a játékhoz pedig patchet.
  • krisz1717
    #977
    hello
    nvidia ti 200 64mb os video kártya elég neki???
    köszi
  • dyram
    #978
    sziasztok nekem akadozik a játék miért lehet ez??
  • kicsitibi82
    #979

    hi

    vki tudna küldeni egy mentést ([email protected]) a hangfalas pálya megoldásával.


    köszi
  • bendáj17
    #980
    nagyon klassz játék az egyik kedvencem. Istenien lekötött többször végig toltam
  • Lacoka12
    #981
    valaki tud egy végijátszást adni el akadtam
  • grebber
    #982
    Királyság!!!

    A BloodRayne játékok felújításán dolgoznak az eredeti fejlesztők, de egy folytatás sem kizárt
  • hunbalee
    #983
    FREE BloodRayne: Terminal Cut and BloodRayne 2: Terminal Cut for owners of original games