49
  • TycoonHQ
    #49
    Sziasztok!

    Szeretném a figyelmetekbe ajánlani a Tycoon Headquarters (http://tycoon.atw.hu) weboldalt, ahol rengeteg menedzselős és városépítős játékról, többek között a Railroad Tycoon 3-ről is találhattok képeket, videókat, leírásokat. Emellett szórakozhattok flash játékokkal is, valamint olvashattok érdekes cikkeket is az oldalon. Érdemes benéznetek, nem bánjátok meg. :)
  • simika
    #48
    Az eredeti TTD nem megvásárolható már asszem, de abandonware oldalakon biztosan le tudod tölteni. Van viszont ingyenes, brutálisan továbbfejlesztett verziója itt:
    http://www.openttd.org/hu/
  • Morzsaszar
    #47
    Nagyon jó kis játék! Nekem most lett hozzávaló gépem, ezért most kezdtem el. :D
  • plasticbomb1
    #46
    Annak, akinek kéne a magyar fájl : http://www.mediafire.com/?g2gzeeezhyq

    Másold be a languages mappába, oszt go...
    Remélem tudtam segíteni...
    ÜDV!
  • szabon91
    #45
    Nem tudom, h mi van veletek, de már megmondtam, h nincs már meg a fálj akk nem tom h mi a f...ért küldözgetitek a Mailokat h küldjem már el nektek a t...m tele van veletek:@:@
  • szabon91
    #44
    Hello
    Rengeteg Mailt kaptam és sajnos már nem tudom elküldeni a fájlt, mert a gépem újra kellett tennem és minden adatom elszállt így a Railroad Tycoon 3 magyar fájlja is:((((
  • szabon91
    #43
    Hello

    nekem meg van a Railroad Tycoon 3 teljesen magyarul. Ha valakinek kell a magyar fálj az küldjön egy Mail-t a [email protected] és elküldöm neki.
  • szabon91
    #42
    Helló

    Ha valakinek megvan a Rilroad Tycoon 3 magyar verzió küldje már el a magyar rt3.lng fájlt.
    A "data\language" mappában van.
    E-Mail: [email protected]

    Előlre is köszi
  • Ventura82
    #41
    Hali.
    Honnan lehet letölteni, vagy megvenni a gamét? :)

    Üdv!
  • LevelUp
    #40
    Pls, ha valakinek megvan magyarul a game, vegyen fel MSN :)

    [email protected]
  • kdenes16
    #39
    Hello!
    Valakinek nincs meg véletlenül a railroad tycoon 3 magyarosítása?
    Ha valakinek meg van légyszi küldje el.E-mail:[email protected] vagy
    [email protected]
    köszi
  • Cream78
    #38
    Nekem megvolt, de elveszett a magyarítás....
    Légyszi ha valakinek megvan küldje el a "[email protected]" email címre!
    Thx!
  • Apollo0007
    #37
    Nekem sajnos spanyulul van meg és ez nagyon zavar!! Nem tudna valaki egy angol de jobb lenne ha magyar rt3.lng fájlt küldeni erre a címre pls: [email protected] Előre is THX!!
  • bakkzoli
    #36
    Nekem nagyon bejön, csak azt az egyet hiányolom belőle, hogy a multiplayerben nem lehet servert keresni. Csak külsőleg, amit eddig még nem találtam.
  • donatus13
    #35
    :)
  • titiba
    #34
    85-ben játszottam a Tycoon-nal. Most először töltöm le mivel a régi emlék még él bennem.
  • mgps
    #33
    Nekem az RRT2 jobban bejött, de ez sem rossz.
    Ha kell tudok küldeni RRT2 manualt, leírást
    és magyar kiegészítőpályákat (1849-es és 1945-ös Magyarország)
  • Faterx
    #27
    Már kapható a Cd Gal*ban magyar nyelven!
    Ha valaki talál magyar nyelvű fájlt tegye közzé a lelőhelyet!
  • Remetix
    #26
    Mint mar mas is emlitette, ez uzleti szimulacio, nem terepasztal.
    Es az elozo reszeben sem voltak szemaforok, es ott is atmentek egymason a vonatok. Es teljesen jo volt ugy is.

    Egyebkent meg mindig nem lehet sehol se kapni Pesten :(
  • Bucser
    #22
    A TTD-t hol tudnam megszerezni, merrt elég régóta keresem....
  • Cat #17
    rosszul tudtad
  • HNR
    #14
    Nekem nem tetszik ez a 3D megoldás :( A pályaépítés sokkal nehézkesebbé vált, főleg a hegyekkel erősen teletűzdelt terepeken. Jó, lehessen pörgetni-forgatni meg minden, de hadd láthassam, ha akarom "2D like-ban" az egészet. Így elég gázos.
  • Mike
    #13
    Te vagy az én emberem!
    beszélgessünk, mivel szoktatok játszani az öcséddel (cooperative)
  • Mike
    #12
    no igen

    ugyanaz csinálta mint a Transport Tycoon-t
  • \'Coldfire\'
    #11
    hat nemtudom...
    en tobbet vartam ettol a jatektol, dobogo szivvel tettem fel, de kar volt annyira orulni neki...
  • dicsboy
    #9
    "Azóta számtalan klón jelent meg, sok sikeres (pl. Transport Tycoon), de még több gyenge, összecsapott játék, melyeknél szerintem csupán a nem jogvédett "tycoon" elnevezéssel akartak pénzt keresni."

    Ezzel nem nagyon értek egyet.Ott volt például a Rollercoaster tycoon,ami szerintem nagyon jól kidolgozott.Teljesen élvezhető akár egy fiatal akár egy idősebb játékosnak.
    Az engem is érdekelne honnan lehetne ezt megszerezni.

  • Mike
    #6
    nekem spec nem tetszik, hogy a vonatokat egymásba mennek
    én nagy rendezőpályaudvarokat szeretek építeni
  • Benedekco
    #3
    honnan szedted le?
  • WiZZaRD
    #2
    hmmm...nalam gf4ti-n nem nezett ki igy a viz...vagy mar az is keves neki?
  • Remetix
    #1
    Tudja valaki hogy hol es mikortol lehet majd kapni itthon?