177
Harry Potter: Quidditch World Cup
  • shevsenko7
    #177
    a végén má naon unalmas a game...fölleg ha 730 golt szereztél...
  • C7
    #176
    2000en 100 pontja van???????????gondolom csak team special moveokból... nekem 730:10 a rekordom bulgária ellen, a döntőben sokat dobtam, mert mindig hagytam magam, és nagy volt a hátrányom
  • tofu
    #175
    rájöttem van a csapatos kombó azt úakkor lehet elnyomni ha +kapod azt a jelet amikor 2 kapú van és ha nálad van a labda ENTERt nyomsz

    vannak kisebb kombók
    használata:amikor +kapod azt a jelet ahol 1 kapu van és akkor +nyomod a 6-ost(vagy jobbklikk)és akkor elvewszi a labdát

    vagy +nyomod egyszerre a 4-est és a 6-ost akkor meg gólt dob vagy üt vagy rúg


    és még van 1 két kombó amiket az inventroy-ban lehet megnézni azon belül a táblára kell menni és ott leírja hogy mit mivel kell



    ha valamelyik gomb nem tiszta nézd + a billentyűleosztást

    nekem is az segített(nem is keveset!)


    sok sikert mindenkinek!
  • Minas Tiris
    #174
    Nekem tetszik ez a játék de egy kicsit már unalmas amióta nimbusz 2000-en 1290-100 a végeredmény a javamra. Ez a 1290 az én rekordom.
  • cristianboy
    #173
    frontend/worldcup/teamsel.ccd ki tudna elkuldeni nekem pls pls az e-mail cimem [email protected] pls
  • HarryProf
    #172
    a seprűk a fokozatok csak szólok. úgy már nem olyan könnyű:D
    a comet 260 (kométa 260) a legkönyebb szint utánna nimbusz 2000 nimbusz 2001 és végül a tűzvillám.
    a tűzvillámmal nagyon nehéz.
    ti tudjátok hogy a special movesnál (speciális mozdulatoknál) hogyan kell ezeket végrehajtani? pl beater + shoot
    a terelővel nem tudok lőni-.-
  • Zenszkij
    #171
    hmpf
  • Solid Snake
    #170
    Már leltem hozzá
  • Solid Snake
    #169
    Sziasztok! Valaki tudna adni egy serialt eme remek játékhoz. Örök hála
  • donpedro
    #168
    Igen, ez a gond vele, hogy túl könnyű az egész, pedig a körítés tényleg nagyon profi. Kár érte, ennél sokkal jobb is lehetett volna.
  • Bandew
    #167
    Vélemény:

    Hát ez a játék iszonyatosan könnyű (annak ellenére, hogy alig tudom kezelni :D), látszik, hogy fiatalabb korosztálynak készült. Érdekes benne, hogy lehet seprűt venni, vannak pályák, és rengeteg csapat. Kár, hogy Erdély nincs benne, hisz sokat írtak róla a könyvben.
    Viszont igen hamar meg lehet unni. Nekem kellett 30 perc pihi, hogy újra elkezdjek vele játszani.
    De tényleg érdekes, hogy pl. az okató résznél bemutatja, hogy kell elütni a gurkót, meg speciális mozdulatokat tenni, ezzel szemben azt sem tudtam melyik gombot kell nyomni és mégis rekordot döntöttem. Szal érdekes.
    Mindazonáltal igen szórakoztató játék, de nem marad nálam etalon, az biztos.
  • zaki
    #166
    köszi, honlapra leszedem
  • Bandew
    #165
    Már fönn van a 7warezen is.
  • donpedro
    #164
    Egy aprócska módosítás, esetleg kiegészítés az eddigiekhez.

    Valóban jöttek nehezebb ellenfelek később, a világkupában, ám ez annyiban merül ki, hogy most 300-20-ra nyerem a meccseket, tehát kapok egy-két gólt. Elvileg van még két komolyabb nehézségi fokozat (én a másodikkal játszom), de ezek kezdetben nem elérhetők, csak ha összegyűjt az ember jónéhány kviddics kártyát. Azokat meg elég lassan adogatja a game... :(
  • donpedro
    #163
    Én is leszedtem, mert kiváncsi voltam, hogy az EA mit hozott ki az ötletből. És milyen kellemesen csalódtam!

    Nos, az a helyzet, hogy bár már közel járok a harmadik x-hez, de komolyan mondom, régen szórakoztam ilyen jól. Véleményem szerint parádés a megvalósítás, a kezelés pofonegyszerű, a körítés pedig szerintem jobb, mint az EA Sports-os játékokban.

    Egy apróság zavar csak, látszik, hogy a game elsősorban gyerekeknek készült, ugyanis nagyon könnyű benne nyerni. (Legallábbis az elején.) Eddig két meccset játszottam, és az egyiket 300-0-ra, a másikat 260-0-ra nyertem, bár nyilván a nehezebb ellenfelek majd csak ezután jönnek.

    A különböző részfeladatok érdekes módon nehezebbnek tűnnek, de azért többnyire itt is elsőre house record-ot sikerült elérni, pedig eleinte néhányszor abban sem voltam biztos, hogy mi a feladat... :)

    Ami Atiii hozzászólását illeti, a grafika szerintem éppen megfelelő, egy kicsit olyan konzolosan elmosott, nekem azért tetszett. A kommentátor és a közönség hangja nekem nagyon bejött, remek hangulatot csinálnak a játékhoz.

    Ami a bugokat illeti, csak a szokásos apró grafikai bugokkal találkoztam, de ilyen szinte mindenhol van, engem nem zavart.

    A lineáris játékmenetről. Elsőre nem értettem, hogy lehet egy tulajdonképpen sporttémájú játékban lineáris játékmenet, de azt hiszem sejtem már mire gondolsz. Ugyanazt a taktikát alkalmazva meg lehet verni mindenkit, így idővel kicsit monotonná válhat a játék, de mivel én a meccsek közé mindig beiktattam néhány részfeladatot, így számomra nem volt unalmas egy percig sem.

    Összességében véve szerintem ez a játék nagyon színvonalasan lett megcsinálva, méltó a könyvhöz, és ha csak komolytalanul, felhőtlenül szórakozni akarsz, akkor szerintem nagyon tuti választás. Az biztos, hogy a barátnőm, és az öcsém imádni fogja.

    Én ajánlom mindenkinek, aki szereti a sportot, és anno kedvelte pl. az NBA JAM nevű kis szösszenetet. (Más kérdés, hogy ami ott arcade volt - 5 méteres ugrások, égő labda, stb... - az ebben a világban természetesnek hat.)
  • Atiii
    #162
    Srácok a vélemény a gamer rőL: Első ránézésre elég furcsa lesz de meglehet szokni... Graffoja: 7-8 amilyen szokott lenni talán egy picivel jobb... Hangok 9 ..elég unalmas hangok... élmény: nagyon Lineáris a játékmenet, egy idő után nagyon unalmas... bugg okat alig találtam benne de azért vannak...el kellne egykét patch hozzáá ... kis gépigény... játék motorja a potter gamekhez van írva... öszzpontszám : 7
    Ez az én véleményen a gameről..egyébként végigvittem amyennyire lehet egy ilyen játékot végigvinni.... Multi részt nem találtam benne... Nem rossz játék de jövő nyáron a 3. résztől jobb játékot várok
  • Redfox
    #161
    Happy Halloween!
    És jóccakát.
  • king13
    #160
    innen de piszt

    kell hozzá mIRC meg kis XDCC tudás

    a többi ha nem megy max privátban
  • Atiii
    #159
    honnan lehet ingyenesen letölteni?? ftp vagy linket pls!!!
  • king13
    #158
    akinek ez mod vmit töltse le...:)

    na jó segítek...XDCC :)
    de piszt...
    annyit hogy innen le lehet szedni de kell hozzá némi türelem :)
  • king13
    #157
    bot seen slots que kps pack gets size description
    bj-xdcc542 0/10 8/10 1085.2 #6 0x 603m harry potter quidditch world cup deviance tar
  • zaki
    #156
    neked is :)
  • Redfox
    #155
    Jóéjszakát mindenkinek.
  • zaki
    #154
    na itt van: dev-pqwc.r00-nem tudom meddig
  • zaki
    #153
    warezcenteren fent van, de nincs kedvem 5 kilót eltapsolni 1 sms-ért
  • CrucifX
    #152
    Ez a sycase gyerek a kritikát sem szereti, egy könnyed megjegyzésem a magyarok programok tisztelete igen "kúltárált" választ eredményezett. Csalódtam bennük, méghozzá nagyot.

    Engem is érdekelne a game, de így beszerezni szép dolog lesz :(
  • zaki
    #151
    én még nem tudtam beszerezni :(
  • zaki
    #149
    nem tom sajna
  • Atiii
    #148
    HAHÓÓÓ HELP
  • Atiii
    #147
    valakia a gamnek az egyik rar (deviance) nevét adja meg
  • shaba23 #146
    hehehe
  • Atiii
    #145
    valai egy rar nevét másolja be ide ogy mire keresek rá!!
    thx
  • zaki
    #144
    ilyet beszól a csávó a hdc-n a fórumban, hogy mi ez itt ovoda? meg, hogy ő ilyen szennyel nem foglalja a helyet a szervert stb... el is küldtem a qrva anyjába, hogy amíg én fizetek, addig hadd döntsem már el, hogy mit szeretnék letölteni az oldalról. rohadt férgek belőlülnk gazdagszanak meg
  • shaba23 #143
    Szerintem a könyv sokkal jobb volt mint a film (bár ez általában így szokott lenni)
  • Redfox
    #142
    Na, jóccakát all.
  • Bandew
    #141
    Azért a 3. részre kiváncsi vagyok, mert azt már más rendezi mint az első kettőt. Ráadásul az a kedvenc részem.
  • Bandew
    #140
    Ja igen! Állítólag csúnyán összevagdalják, mert túl hosszú a könyv, és nem férne el egy filmben az egész.
  • zaki
    #139
    :D
  • zaki
    #138
    Harry Potter and the Goblet of Fire
  • Bandew
    #137
    Ezt a választ kaptam a kérésemre a 7warezen:
    "Ha innen várod, az életben nem fogsz vele játszani, LOL!!! :-o"

    Pfff...