419
Psx-re játékot a netről.
  • Neme.
    #16
    Isten vagy.
  • Bogyi007
    #14
    Sziasztok! Oké megvan a cd++ felmentem az oldalra amit írtatok (psx viking) regisztráltattam magam , de nem tudom használni, hogy kell innen egyáltalán valamit letölteni, hogy kell használni a cd++ progit, jó lenne ha a progi magyar nyelven kommunikálna (nekem a dc++ v0.301 van meg. Jó lenne ha valaki tudna segíteni ezekben. Előre is köszi!
  • Bogyi007
    #12
    Köszönöm!
  • sigmavirus1
    #11
    Kösz!:)
  • Bogyi007
    #9
    honnan lehet dc++ beszerezni? Mikor beírtam a keresőbe akkor nem talált semmit.
  • sigmavirus1
    #8
    Szinte éreztem hogy jön valaki és kioktatja szegény gyereket, de hát ez van, nem mindenki tudja még!:)
  • sigmavirus1
    #7
    Köszi!:)
  • Adi
    #6
    Hi!
    Ha gamek-et(olcsón)akartok akkor (másoltak) [email protected]!! Írjatok erre a mail cím-re és küldik a listát!
    Nagyon megbízható az emberke, nekem is ő hozza!!
    Általában a legújabb gamek vannak! pl.: JAK2
  • [OP]Stormbird
    #5
    Hello. psxviking.no-ip.com használjatok dc++ nevü fájl cserélőt a innen leszedhettek egy rakás psx gamet isoban minap jött le a Destruction Derby 1 full isoban:o) Ha fentvagytok a hubon kérjétek meg az operátort ott hogy regisztrálja a nevetek csak akkor tudtok tölteni mástol. Ja valami kiajánlást adjatok meg.. mert nem mehettek fel a hub-ra ellenörzik.. na bye
  • Adi
    #4
    PS:
    PSOne:
    Ps2:
    PSX:
  • Adi
    #3
    PSX=Ps2 fel"tunningolva"
  • sigmavirus1
    #2
    Nekem is kéne ez ügyben infó!!!!

    [email protected]
  • Bogyi007
    #1
    Sziasztok! Gondolom a kérdéssel nem vagyok egyedül. Honnan lehetne letölteni Psx-re játékokat Iso vagy Bin formátumban, hogy letölthessem aztán meg megírjam Cd-re. Címek kellenének! Én csak egy címet tudok: Mivel nem akarok senkinek sem galibát aki tudni akarja az írjon mail-t nekem. Én is várok címeket a [email protected] címre.