29
Dominions 2: The Ascension Wars
  • steweee
    #29
    http://www.illwinter.com/dom5/
  • steweee
    #28
    játszik valaki a negyedik részével ? megkvövetem magamat, nagyon jó játék, csak rá kellett érezni mit hogy kell. a 4. résznek már végre szép éles a grafikája, és kijavították a korábbi hibákat is benne.

    szóval, vki ?
  • steweee
    #27
    na nem is olyan rossz a 3. rész. vki multiban játszana vele ? a gép csal, gyakorolni jó csak az offline játék...
  • steweee
    #26
    most próbáltam ki a harmadik részt. hát hányinger és szégyelljék magukat a fejlesztők. várva vártam hogy megjelenjen, hiszen a második rész még küzdött gyermekbetegségekkel, de gondoltam talán a harmadik már tökéletes lesz. nem beszélve arról, hogy a kettőhöz olyan sok gyönyörű mod jelent meg különféle egységekkel, térképekkel stb, hogy bizton számítani lehetett rá hogy a folytatás nagyon nagy durranás lesz.

    a valóság sajnos az , hogy szinte semmi nem változott, talán az kivéve, hogy egyszerűen nincs olyan beállítása a gui-nak hogy sötét legyen a háttere, így vagy a térképnél folyik ki a szemem, vagy az egység leírásánál. komolyan felháborító! a játékmenet mint az előző, nincs is azzal semmi gond mert jó volt az is, de akkor hol a fejlesztés vajon? az a fejlesztés hogy erősebb gépekhez több textúrás csatahátteret raktak bele? több és szebb fa + fű. ennyi

    nagy csalódás, nem is kell neki külön topic, értem már miért nem nyitott senki
  • SG
    #25
    Végre egy turn-based játék, sajna ritka manapság mint a fehér holló. bezzeg a régi szép időkben, nem is számított komoly strarégiának, ami nem körökre osztott volt ! Meglesem ezt a 3. részt, valaki nézegeete már ??
  • steweee
    #24
    megjelent a három kipróbálós verziója is, hogyhogy még nincs neki topicja?
  • kHares
    #23
    Most hogy kijött a Dominions 3 miközben várom a tört verziót(azér 55 dolcsit nem ér meg, 20-at még kipengetnék) felraktam ismét a második részt. Látom halom patch, de bizony nem működik egyik sem a serial miatt. Az alant lévőkkel nem jó, én meg nem találtam még google barátom segítségével sem megoldást.
    Régebbi patchek sem mennek a serialokkal pl. 2.15 a 2531-8943-1111-690-val nem jó.
    Valaki tud megoldást?
  • steweee
    #22
    az arénába a meghívásos vetélkedőre hogy lehet commandert nevezni?
  • steweee
    #21
    játszik még ezzel vki? én csak most kaptam rá, de nagyon állat, csak rá kellett jönni.van ugyan pár elég súlyos hibája is, remélem a 3. részben ezeket már kiküszöbölik. egyébként igazi felüdülés, mert egyik más fantasy játékhoz sem hasonlít, és tényleg nagyon sokrétű. a 2.08-as peccsre simár rá lehet tenni a legújabb 2.15-öst, mindegyik elérhető a neten
    az én serialom
    2531-8943-1111-690
  • Nýuszika #20
    Okés emberek, találtam szériaszámokat:
    0704-3099-1792-678
    0128-2179-0782-022
    Ez a kettő megy, ellenőrzötten!!!
  • Nýuszika #19
    Két apróság van.
    Az első: Hol lehet jó key-t találni 2.08-as verzióhoz. 1615-7965-3396-386 egyáltalán nem megy, az 1111-1111-1111-064 megy, de ha nem csak istent generálok, hanem folytatni akarok egy játékot, akkor kidob, hogy nem jó a key. Valami ötlet? (Az alant levő 2531... sem jó.)
    Az egyik, hogy ez egy E-MAIL játszandó, úgynevezett PBEM játék. Mint ilyen csak természetes, hogy nagyon sok lehetőség van, stb. és nem a grafika a lényeg. Nagyon sok pbem-nek egyáltalán nincs grafikus felülete (pl. Atlantis), mégis nagyon menő.
  • Wanted
    #18
    Már letöröltem a gammát. Nem volt valami szép, ráadásul elég lassú is.
    Akkor már inkább a régi Sierra féle Birthright.
  • steweee
    #17
    basszus, mekkora hülyeséget írtam, nagyon állat, csak rá kellett jönni.már van hozzá 2.06-os peccs, de install után új serialt kér. a régi nem jó neki.tud vki hozzá serialt?
  • steweee
    #16
    egész jó kis játék lett volna, de sikerült elbaszni.túl sok a játszható faj, túl sok az egység és nehéz kezelni a menüt.maga az ötlet nagyon jó, talán majd a 3.rész jó lesz
  • Cat #12
    furi
    tilitolizni kell, de sok fejlesztés nincsen
    nagy méreteknél áttekinthetetlen, nincs rendes menüszerkezet, mint a civilisationban
    b kategoriás játék
  • Braveheart
    #11
    Ja bár az egységek grafikája borzasztó, talán azért mert sokan vannak mint pl. a medieval:total warban, bár ott 1024*768-as felbontástól már azok is nagyon szépek... jó game?
  • antijedi
    #10
    mm, igy képek alapján nem tünik rossznak :)
  • Esrohnoil
    #9
    Rég látam ennyi water-elementalt egyszerre.
  • zaki
    #8
    találtam még pár db képet:






  • zaki
    #7
    én passzolok, (még) nem ismerem a game-t
  • Esrohnoil
    #6
    királyosnak tűnik.
    Mihez tudnátok hasonlítani? V. teljesen új stílus straton belül?
  • Tovi
    #5
    Ja, a képről lekéstem
  • zaki
    #4
    aha
  • Tovi
    #3
    Ez stratégia nem?
  • zaki
    #2
    képek:



  • zaki
    #1
    Aranylemezre került az Illwinter Game Design és Shrapnel Games közös stratégiai játéka, a Dominions 2: The Ascension Wars. Ez tényleg egy isteni játék! A célunk, hogy mi legyünk az egyetlen, az igaz Isten! Akiket érdekel a gamma, azok November 14-től ki is próbálhatják.

    Info: GameStar