3739
  • _Atti_
    #533
    megnéztem mégeccer...és nem...esetleg ha elvakultam várnám aztmondanám ok...
    de sajnos ez szánalmas...főleg hogy láthatólag egy megrendezett lovasbevonluást láthatunk:DD elkezdenek beakadozni, a hátsó sor asse tudja merre kell menni...
    LOL
    jó jó bennem van a csúnya előítélet de akkor is.. nézd meg nyitott szemmel..na mind1 szal egyáltalán nem mozognak komplexebben mint egy rakat tank....(ahogy azt próbálja ecsetelni bemondóemberkénk)
  • Bandew
    #532
    Sztem a lovasok jók voltak. Belelovagoltak a csatába és leáltak harcolni. Nem tom mi nem jó neked ebbe. A kezdeti lendületük elsöpörte az orkokat, utána pedig fegyverekkel harcolnak.
  • Bandew
    #531
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!
    EZ SZTEM KURVA JÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!
    JÁCCANI AKAROK VELE!!!!!!
  • _Atti_
    #530
    hát azt mondják megmutatják az Ai-t...
    de én nem láttam...elég szánalmas amikor a lovasok belefutnak az orkokba...összevissza tekeregnek azt nagynehezen elkezdik püfölni az orkokat...A 'lendület' megvalósitása már a medievaltotalwarban is ezerszer jobb...
  • Bandew
    #529
    Újabb prezentáció a Hardwireden!!!

    ITTEN!
  • PTW
    #528
    *szamolni
  • PTW
    #527
    ez hihetetlen hogy MINDEN osszel jon ki de tenyleg ossze sem birom hany jatek lesz egyszerre akkor.. mostmeg uborka.... kibaszas .. 8)
  • Gandibá
    #526
    Pedig elég durvák lettek, főleg amikor ellepik Pelennornál az elefántot, mint a hangyák :D
  • Bandew
    #525
    Ja nekem se tetszett, hogy zöld a szinük, meg hogy szellemek voltak. Én amolyan zombi meg csontváz hadsereget képzeltem el. :-)
  • [HUN]PAStheLoD
    #524
    némely képen ennél jóval több embört mutatnak
  • [HUN]PAStheLoD
    #523
    mét ? szvsz elég jók lettek ...
  • [HUN]PAStheLoD
    #522
    de ezt a gonoszság és a sötétség növelte ekkorára ... meg nem feltétlen nyomódnak össze, pl. ha nincs is sok belső szerve hanem van a kitinpáncél , belül szervek közte meg ilyen zsír :D
  • _Atti_
    #521
    jók lettek volna csak 'ződ' helyett lehettek volna natúr szürkék...
  • Bandew
    #520
    A Holtak segere nekem sem jött be a filmben.
  • _Atti_
    #519
    hm hát nem tudom de talán százezren nem voltak...
    most nem nézem meg és nem számolom össze hogy mennyien gyűlhettek össze.
  • Bucser
    #518
    Hát ez kevés.... A könyvben százezsres csatáról van szó.. A Filmben spenótszószt csináltak a szellemekből itt meg asszem max 1-2 ezer charactert látok.... A triológia 3. része csalódás volt ezt már meg sem nézem....
  • Braveheart
    #517
    Szerintem azért tudott gyorsan mozogni, mert nem volt belső szilárd váza, magyarán aránylag kicsi a súlya. Viszont ekkora pókok azért nem létezhetnének elvileg, mert belső váz híján a szerveik összenyomódnának... Szal zsákutca :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #516
    szerintem elég nagy volt , viszont túl fürge volt ... a méretéhez és a barlangokhoz képest ...
  • Kandurex
    #515
    fall
  • PTW
    #514
    van mar kituzott megjelenesi datum?
  • Bandew
    #513
    Ja sztem kicsit hülyén is nézett ki. Na mindegy ezt még simán elnézem. :-D
  • _Atti_
    #512
    na mind1 szerintem ebben biztos lesznek pókok is garmadával..amugy banyapók túl kicsi volt a filmben:D


  • Bandew
    #511
    Elnézést! Megsebesítette!
  • _Atti_
    #510
    nem is ölte meg:D
  • Bandew
    #509
    Meg aztán kicsit hülyén nézne ki, ha Samu egy Megyéből való hobbit öl meg egy akkora pókot, amitől még maga Morgoth is félt. :-D
  • Bandew
    #508
    Csak ivadéka. Volt szó róla a Gyűrűk Urában.
  • _Atti_
    #507
    mármint Melkor(mert uygebár Ungoliant olyan hatalmas és sötét lett hogy még ő is félt tőle) menekült meg Ungoliant elől a balrogok segítségével
    nem tudok érthetően irni:D
  • _Atti_
    #506
    Ungoliant maga volt egy pók, Melkort segitette, de utána Melkor elárulta mert nem akarta odaadni neki a szilmarilokat.fellázadt Morgoth ellen de a balrogok segítségével megmenekült...azt megmondom őszintén nem tudom hogy A cirith ungoli pók (banyapók) maga ungoliant vagy csak egy fentmaradt ivadéka(ezeket is ungoliantoknak hívják mint faj)..
  • Bandew
    #505
    Az nem a Banyapók volt. Ő csak annak a hatalmas póknak egy ivadéka.
  • [HUN]PAStheLoD
    #504
    ezek az ungoliatok ezek pontosan kik is? mer nem emlékszem már rá, nem ez a banyapók ? aki sötétségével megvédte és elrejtette melkort ?
  • Bandew
    #503
    Mindegy, remélem a játékban bekövetkezhet. :-)
  • _Atti_
    #502
    nagyon nem..az ungoliantoknak se parancsol...
    bár valszeg ha szauron visszaszerezte volna a gyűrűt érdekük oda vitte volna őket is;) de mivel ez nem következett be ezt nem fogjuk megtudni:D

  • Kandurex
    #501
    Az uralkodó gyűrű bárkinek parancsol
  • _Atti_
    #500
    MInas Tirithben SOHA nem jártak Balrogok
    Másrészt a Balrogoknak Melkor óta nem parancsol senki...
    Semmi közük a gyűrűkhöz...
    ahogy Bandew is mondta te Gondolint láttad..az tudod nem fehér város hanem rejtett város(birodalom)..oda Maeglin árulása után mentek balrogok na mind1 ez nem ilyen viták helye...ennyi
  • Bandew
    #499
    Mondom, engem játéknál ez nem zavar. AZ zavart volna, ha pl a filmbe raktak volna ilyet.
  • Gandibá
    #498
    Igaza van Kandurex-nek.. ki nem szarja le hogy volt e Minas Tirith-ben balrog vagy nem? A lényeg hogy ultragigamegatunk legyen a játék :D
  • Kandurex
    #497
    800X600 képek:



  • Kandurex
    #496
    azzé
  • Bandew
    #495
    Nekem nincs azzal bajom, csak felvilágosítottam RangeRt. :-D
  • Kandurex
    #494
    Van oszt kész! A kazamatákban megbújt 2 oszt kész!
    csak jönne már ki...méééér fall? Mééééér?