4775
  • rezsofiz
    #1414
    Sajnos ilyen nincs.
  • rezsofiz
    #1413
    Igen, ez tényleg így van
  • Punker
    #1412
    tudtok olyan szervert ahol 100 alatt vannak a pingek és nem jelszavas?
  • Eisenhower
    #1411
    MP Patch coming soon...
    Iktatva: @ 2004.10.31. 09:12
    Jelentést készítette: Zagash

    A MOHTeam tagjai összegyűjtötték az MP demóban fellelhető fontosabb hibákat és szép díszes levélben átnyújtották az EALA csapatának, mintegy ajándékképpen. Mivel a MOHTeamet maga az EA hozta létre a MOHAA nemzetközi közösségi táborából, így remélhetőleg hallgatni is fognak a szavu(n)kra. Mint azt tudni lehet, az EALA már gőzerővel dolgozik az első MOHPA patch-en, remélhetőleg az MP demóban leledző hibákat sikerül véglegesen kiirtani (jóllehet, legtöbbje már az augusztusi Community Day-es változatban sem volt benne). Az EALA felé ezidáig továbbított hibák/hiányosságok/bugok, melyek a patch-ben hamarosan javításra kerülnek:

    # Szerver CPU használata túl magas... 'server performance' bug.
    # Egér lag/késés.
    # Type100 fegyver időnként nem hagyja abba a tüzelést, ha meghal a használója.
    # A hírhedt "Seggencsúszós-bug"... szerver lag probléma.
    # A fegyverválasztás túl lassú.
    # Az "ironsight" (szálkeresztbe nézés) túl lassú.
    # Respawnnál esetenként a földet nézi a karakter.
    # Haladási sebességbeli problémák (hegymenet vs. sík terep).
  • ReTeK
    #1410
    "Ha simán megy akkor tökmind1 hány fps, mivel most az a cél hogy a játék játszható legyen"

    1etértek, de ezek szerint a "Simán" az szubjektív

    (800x600-low aXP25+,96xt,512ddr <-- ez nekem még nagyon dimbesdombos)
  • rezsofiz
    #1409
    -Ez az érték játékoként változó, a Codban egy olyan 120 körüli érték az már jónak számít, de doom3ban pl 60 fps fölé a legprobb gépeknek sem sikerült felmenniük..

    -télleg na nem mondd :P


    Ezekszerint amit mondok, azt tudod hogy igaz, ennek ellenére amit korábban mondtál(Multi számomra akkor játszható ha 80 és 100fps körül van.. lásd COD :) ) az ennek pont az ellentetje. Akkor most nem értem.
  • rezsofiz
    #1408
    Nem nehéz átírni
  • rezsofiz
    #1407
    ha elismered amit mondok akkor minek mondtad ezt?

    "Multi számomra akkor játszható ha 80 és 100fps körül van.. lásd COD :) "

    Mert akkora ellentmondás van...
  • ranGer2
    #1406
    jajj mer nagyon nehéz átirni a cfg-t ha brutális géped van ugyebár...
  • dr Kotász
    #1405
    Tekintve, hogy az engine-ben 60-ra maximálva az fps, ez érthető is...
  • ranGer2
    #1404
    télleg na nem mondd :P
  • Serpa
    #1403
    magyar serverrel hogy állunk ?
  • rezsofiz
    #1402
    Ez az érték játékoként változó, a Codban egy olyan 120 körüli érték az már jónak számít, de doom3ban pl 60 fps fölé a legprobb gépeknek sem sikerült felmenniük..
  • ranGer2
    #1401
    Multi számomra akkor játszható ha 80 és 100fps körül van.. lásd COD :)
  • rezsofiz
    #1400
    Zsíros: )
  • rezsofiz
    #1399
    Az tök mind1... Ha simán megy akkor tökmind1 hány fps, mivel most az a cél hogy a játék játszható legyen, nem pedig az hogy minél több fpsem legyen
  • ranGer2
    #1398
    jó a simán az lehet 30 frame\sec is meg 60fps is...
  • Goodwill
    #1397
    Nekemis simán fut fullon, amd2600+, radeon 9800se@pro, 512 ram. Már csak magyar szerverek és emberek kellenek, akik jáccanak is :D
  • rezsofiz
    #1396
    Szal Formatuq, a Te gépeddel lazán kéne mennie, mert a readmében leírt igény, és a Te géped között akkora az eltérés a Te géped javára, hogy egyszerűen Neked simán kéne mennie, szóval ott más gondok lesznek.
  • rezsofiz
    #1395
    A Multidemonak a readméjében van:

    RECOMMENDED CONFIGURATION

    = Windows XP or Windows 2000
    = 2.0+ GHz Intel Pentium IV or AMD Athlon processor
    = 512 MB RAM
    = 3D video card with 128+ MB video memory which fully supports
    DirectX 9.0
    = At least 1GB free space on your hard drive


    És ez nem a minimum, hanem a recommended
  • rezsofiz
    #1394
    Sztem a gépetekre ráférne egy formázás
  • rezsofiz
    #1393
    Aláírásomban ott van a gépigény, 1024*768, minden max, aa kikapcsolva, SIMÁN megy, amikor sokan vagyunk, akkor a modelleket vissza kell vennem közepesre mert akkor kicsit belassul, és emellett hibátlanul fut...
  • rezsofiz
    #1392
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • ranGer2
    #1391
    IGAZA VAN!! :DDD azé az a 6800 gt igencsak odabaszós kártya.. [olyat akar venni] amugymeg feltünt mikor a single demoval játszottam olyan volt mintha egy 800 ac cerka és gef2 essel játszottam volna.. pedig nagyonnem olyan gépem van :D
  • formatuq
    #1390
    rezso, me mondod?
    eszmeletlen gepigenye van, es eszmeletlen server-eroforras igenyes is.
    nem hinnem hogy sok admin fog inditani szerver port-t, mert ugy nez ki, egy (1db) 32 playeres portnak 3.0 ghz-s cpu kell........
    mas szoval: igen OCSKA a jatek.
    (miert? mert nem tudnak programozni, csak futoszalagon gyartjak az igenytelen jateknak nevezett vackokat)

    konfig, mielott fikaznal:
    P4 [email protected], 2gb ram, 6800GT (OC) 1024x768-ban szaggat!
  • Lacc
    #1389
    Úgy látom nincs ilyesmi a demohoz sajna.
  • antijedi
    #1388
    és 10 perc után leállitod mert nicnsen "scene" ? ;PPP
  • Lacc
    #1387
    Ha van linux server része a dolognak, akkor tudok inditani. Minnyá meg is nézem.
  • ReTeK
    #1386
    ja akkor nincs
  • rezsofiz
    #1385
    Nincs nagy igénye
  • ReTeK
    #1384
    van ám gépigény rendesen (bár ez csak 1 demo)
  • barret
    #1383
    Jó kis lagtest :)
  • grebber
    #1382
    Nem löne fel valaki legalább csak 2 órára magyar szervert??
    Mert jó lenne igazából kiprobálni mert amit én láttam az nagy laghegy volt játszatatlan fos.
  • Gabe18
    #1381
    Én nem tudom ezek a gamespy-os szerverek hol vannak,milyenek,de ez nálam egyenlőre a játszhatatlanság közelében van.Olyan lag van hogy egy ajtón nem tudok bemenni,ha egy dombra fel akarok menni akkor 3x visszarak a domb aljára,stb...
    Nagy nehezen találtam egy aránylag elfogadhatót,fél perc után ledob.
    Na erről egyenlőre ennyit...
  • rezsofiz
    #1380
    GameSpyban geciek
  • dr Kotász
    #1379
    Ezen a szerveren nem volt senki amikor ott jártam. Amúgy a game akár nagyon jó is lehet, de kéne néhány óra játék alacsony pinggel. Ha van még jelentkező, este 7-8 felé benézek majd.

  • Vidam
    #1378
    csa gyikok, szervert hol talalni? means, magyar szervert...?
  • rezsofiz
    #1377
    Nálunk most itt van család ünnepelünk, de olyan 11 fele leszek, azt mehetünk valahova nyomni, meg holnap is egész nap mohpazni fogok, szal zsír a game, worship
  • Gabe18
    #1376
    Ja asszem valahogy igy van.
    Medal of.... néven mindig csinálnak valami közepes valamit,aztán elmennek és megcsinálják a maguk tuti kis fps-ét.
  • antijedi
    #1375
    aham, tehát akkor végülis a cod is iylen, ők is dolgoztak anno alap medalon nem? :P
    medal gamek lerusholják a komplett fps ipart majd ha már csak ők lesznek ujra egyesülnek és ők lesznek az fps microsoft :PPP dejó kis összeesküvéselmélet :D