4775
  • Ikarus
    #2454
    hgát arra csodálkozhatsz, mert a demóban elég érdekes volt.
    a hullák elestek, de annak is több mint a fele animnak tűnt, és utánna még a keze sem csúszott arrébb, amikor belelőttem.
    Nemsokára lejön nekem is, de félek, hogy a hangulaton kívül semmi nem lesz benne nagy durranás.
    Bár adja az ég, hogy ne legyen igazam.
  • gothic1
    #2453
    Azért töltöm lefelé én is, dehogy nem fogom vegigvinni abba már most biztos vagyok... Csak a fizikara akarok egy kicsit racsodalkozni.
  • gothic1
    #2452
    Nyugi, nem a játék szar, csak egyszerűen beleuntál az FPS műfajba, talán majd a HL2. Ugyanilyen "szar" a Doom3 meg a Far Cry is szerintem.
  • donneck
    #2451
    Nohát a grafix gyönyörű. De a többi.....
    Lehet egyedül leszek a véleményemmel és nem fog tetszeni, de leírom.
    Ez egy fostaliga játék tele buggal.
    Egyrészt unalmas mint állat menni a dzsungelban és helyenként előbukkanó japánokat lőni, vagy falvakat, táborokat megtisztítani.
    Realistic fokozaton nyomom és a következőket csinálja:
    szanaszét lövöm a csávókat és mintha páncéljuk lenne. Semmi reakció. A harmadik-negyedik fejes után kegyeskednek megsebesülni!
    Kb. fél méterről beleeresztek egy tárat 3 jappánba, az egyik megsebesül a többi, mintha mi sem történt volna.
    Gyorsmentek fedezék mögött sehol senki tök nyugi van. Továbbmegyek kilőnek. Visszatöltöm a mentést és azonnal végem, megmozdulni sem tudok. Buktam a gyorsmentést, brávó. Pedig a hangulata jó lenne de így? Nehogy már attól legyen nehéz, hogy 5 fejes és két melles után kegyeskedik megdögleni egy kurva japcsi.

  • JohnnySmith
    #2450
    Thx (a Nod32 hálisten fent van ftp-n nem is néztem még :D)

    De azért crack iránt még mindig érdeklődnék ha lehet. (mert szerintem az a szar)
  • antijedi
    #2449
    vagy hogy pl crc-s a 00-tól kezdve a 83ig az összes és + még a rar :D
  • Mat
    #2448
    Már csak az mekkora szopás lenne ha nem tudnám feltenni mert azt irná ki hogy FUCK ÉS NEM... :D
  • antijedi
    #2447
    akkor huzd ki a gép tápcsatiját a konektórbol! :DDD
  • Mat
    #2446
    még 5 perc!! Nem bírom tovább!! :D
  • raziel.
    #2445
    Ezeket tedd fel:

    virusirtó - Nod32
    firewall - outpost

    két legjobb cucc és több virusod nem lesz...
  • Csuhai G
    #2444
    nekem legkésőbb holnap estig várnom kell
  • Mat
    #2443
    Még 20 perc és leszenvedtem a wandoorol! PFF Ide sem regelek többet! Még a hátralévő időt kihasználom hogy vmit töltök aztán befejeztem ezzel az oldallal! Végre én is tolhatom! Yeah!!! :D
  • raziel.
    #2442
    oksa ^^
  • JohnnySmith
    #2441
    Bár ez csak a keresés eredménye (és mondjuk jobban megnézve nincs is köze hozzá) :D
  • JohnnySmith
    #2440
    F-prot
  • Morpheus
    #2439
    Igen..:)
  • bon
    #2438
    Nagyon király játék. Nekem idáig 1 valami nem tesztett benne mégpedig a repülős rész amikor nekem kellet vezetni a repülöt és irtani a célpontokat.
  • Gabe18
    #2437
    Nekem el.Ez valam spéci effekt,biztos szétrázódik a katona,vagy mi...
  • JohnnySmith
    #2436
    De a neten találtam erről valamit egyébként.
    ITT
  • Morpheus
    #2435
    Milyen vírusírtóval?
  • raziel.
    #2434
    meglehet balfasz kérdés lesz de mikor játék elején van a tank és lövünk a géppustkával és zosritom a tüzelő gombot ugye akkorn nektek is elhomályosodik a kép?:)
  • Gabe18
    #2433
    különálló.
  • Morpheus
    #2432
    Gondolom úgy érti vírusos.
  • JohnnySmith
    #2431
    A virus írtóm megörültőle hogy ismeretlen vírus van a fileban. A win meg leállítja a progit a szokásos "hibajelentés küldése" bal,bal,bal.
  • Punker
    #2430
    "moha2"
  • slTotya
    #2429
    Most ez a moha2 vagy moha kiegészitő?
  • Gabe18
    #2428
    Ezen mit kell érteni?Én bemásoltam,megy vele,akár lemez nélkül is,akkor mi a baj?
  • Gabe18
    #2427
    Sehogy ezt csak nézni lehet a játék később jön ujabb 2 DVD-n...
    /már bocs,de hogy lehet ilyen hülyét kérdezni/
    Vagy ez is csak vicc vót?
  • Morpheus
    #2426
    Nekem megy a játék vele. Csak ahogy írtam a multinál fagy ki a játék. De rendesen...
  • JohnnySmith
    #2425
    Mert virnyákos.
  • Morpheus
    #2424
    Ne csodálkozz rajta. Sokan szedik szerintem..:) Kitartás. Nemsokára meglesz. Már csak szerver kéne...

    Egyébként nem tudom valaki próbálta-e, de ha a multiban próbálkozol a netre csatlakozni csontra fagyasztja a gépet. És nem csak nálam...
  • Gabe18
    #2423
    Mert miért?
  • JohnnySmith
    #2422
    Srácok crack kéne mert ami a dvd-n van az egy hulladék. Köszi.
  • fitutufi
    #2421
    és mikor kell röhögni ?
  • fitutufi
    #2420
    LOL
  • dr Kotász
    #2419
    Te csacsi, vicc volt...
  • fitutufi
    #2418
    olvasni
  • fitutufi
    #2417
    olvassá vissza bazzeg , van kezecskéd megfogod a kurva egeret és a gördítőt lehúzod és használod az agyadat ha tudsz oldani ! vágod ?
  • Duddits
    #2416
    Nah! Bírtál válaszolni? :-)
    Hát de ha csak ilyen videok meg interjuk akkor hogy játszotok vele?
  • antijedi
    #2415
    vááááá :P