4775
  • sheepcz
    #3696
    hello,
    (bocsi ha már egy lerágott csontot dobok fel ujra de nincs idöm utánnaolvasni)kérdésem:
    hogyan lehetne megoldani hogy én is játszak ezzel a csodálatos játékkal?
    a gondom ott kezdödik hogy egy mx440-8x-el szeretném futtatni és nem igazán támogatja...
    a siker érdekében letöltöttem a drivereket ujabbakat régebbieket, a mohpa patchet, de eredmény nélkül. :(
    ha valaki hasonlo cipöben (mx440-8x) jár és neki müxik a játék szivesen fogadnék tippeket.
    elöre is kösz.
  • littleNorbi
    #3695
    NAGYON JÓ JÁTÉK, DE NAGYON-NAGYON RÖVID !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • tHommy
    #3694
    A readme-ben ez áll:
    1. Mouse and Input Lag (single and multiplayer)
    2. Dedicated Server CPU Utilization (multiplayer)
    3. 999 Ping Bug (multiplayer)
    4. Spawn Code Server Hitching (multiplayer)
    5. Miscellaneous Single Player Bug Fixes
  • Bandee
    #3693
    az 1.1es peccs mi jót csinál? mert nem igen találom h mit javítottak
  • hofitom
    #3692
    Ez jó
  • hofitom
    #3691
    XP tűzfal annyi mint halottnak a csók. Kinézet undorító, gagyi és paraszt vakító. Még jáccásiból sem szeretném feltenni. A Media Player meg hááát, xp-n lehet hogy fut, 2003-n nem, amit nem is bánok mert annál azért jobb lejátszók vannak.


    Na a játék vége: ülsza tarawai mólón és arról elmélkedtek, hogy Tokió milyen rohadt messze van. A végén jók a japán sebesültek. Kézigránáttal felrobbantják magukat ha közel érsz. Naon hangulatos játék szeretem.
  • kispalika
    #3690
    Kerestem a játékhoz magyarítást. A Magyarítások Portálon az szerepel, hogy az iceboxstudio készíti. Az iceboxtudio honlapját eddig nem tudtam megnyitni, mert karbantartás miatt zárva volt, most meg egy angol nyerlvű lap jelenik meg helyette.
    Azt szeretném kérdezni, hogy hogy áll a magyarítás, mikor lesz kész, és honnan lesz elérhető. Köszi.
  • BBazsi
    #3689
    Nekem xp van a gépen és a játék el is indult, játszottam vele egy darabig, aztán játék közben kék halál, és azóta a menü betöltésekor állandóan visszadob a win-be. Ajánlott config meg van és párszor újra is telepítettem.
  • bunkolaja
    #3688
    Mi lenen a vége: hazamegy a hős kefélni.
  • MagyaR
    #3687
    Najó íme pár példa:

    A win 98-hoz nem igen jönnek már ki frissítések, a 2000re meg főleg az xpre csomó van.
    A legújabb progik, mint pl. a Windows media player 10 már csak xp-n indul el. A win 98-nak már elavult a rendszere ezért sokkal könnyebben átjutnak a rendszer védelmi vonalán, mint a vírusok.

    Az xp már rendelkezik egy alap ilyen védekező rendszerrel (windows tűzfal ). Vagy nemtom, de a számtech tanárunk mondta (zöngésség szerinti részleges hasonulás ugyanis a zöngés d-ből t lesz), hogy van vmi ilyen védelmi izéje. Na mind1.

    Eleve sokkal szebb a kinézete :DD. Az xpre alapból van egy már nemtom, milyen, de freestarthoz ingyenes internetes kapcsolat.
    Tehát nemkell össze-vissza telepítgetni meg bütykölni a telefonnal, hanem csak egyszerűen bekell a telefonvonalat dugni és egy modemes sebességű neted máris van : DD.

    Na akkor jatekok szempontjából is, ahogy mondtam:
    AZ ÚJ JATEKOKAT NEM TÁMOGATJA A WIN98!!!
    Ugyebár ha eccer win2000 és xp van egy jatek min konfigjához írva és te mégis 98an akarod vagy rendesen elis indítod felmerülhetnek bizonyos problémák.

    NA tökmind1. Eggyezzünk meg annyiban, hogy kapja be Bill Gace!!!

    Ő a hibás MINDENÉR!!!! Ő miatta ül csak egész nap a gép előtt az ország 150 %-a : DDD.
    ő miatta vitatjuk, hogy a win xp vagy a 98 a jobb.

    Amúgy mi a vége a jateknak?
  • MagyaR
    #3686
    izé nem wun 98 hanem win98 :D
  • MagyaR
    #3685
    Már nem azé, de csomó játék már else indul win 98-on
    sok gamenak ha megnézitek a min. konfigját wun 98 sehol.
    csak 2000 és xp van.

    Nekem a windows 98-al régen állandóan bajom volt!!! Mindig lefagyott!
    Az ilyen gaméknál, mint pl: Toy story 2 :DDD.

    Állapodjunk meg annyiban, hogy a win 98 nem a doom3-hoz hasonló gamekra lett tervezve hanem inkább a bugs bunny lost in timehoz meg a half-life 1-hez hasonló gamekhoz : DD.

    50 dolgot feltudnék sorolni ami miatt már nem ajánlatos ma használni a win 2000-nél régebbi op. windowsokat.
  • BBazsi
    #3684
    Hi!
    Letöltöttem a Mohaa Pacific Assault-ot, játszottam vele egy darabig és egyszer csak játék közben kivágott és vmi kék hátteren kiírta, hogy system error, indítsam újra a gépet stb....
    Ezek után újratelepítettem a játékot, de amikor betöltené a menü-t akkor egy ideig tölt, aztán visszadob a windowba. Már 3szor újratelepítettem, de ugyanezt csinálta!
    Directx 9 is fenn van a gépen és az ajánlott konfig is meg van!!
    Nincs vkinek vmi ötlete, hogy mi a baj, másnak is van ilyen problémája????
    A segítséget előre is köszönöm!!
  • hofitom
    #3683
    Én a napi munkám során látom, hogy egy 1 éves rendszerre sem lehet építeni.
    Itthon sem használom.
  • Punkerwork
    #3682
    nem tom te mivel foglalkozol, de én a napi munkám során látom hogy egy 7 éves elavult instabil rendszerre nem lehet építeni.
  • littleNorbi
    #3681
    Elismerem, hogy az XP jobb az internetre,cd írásra, stb.-re (én is azt használom ilyenekre),de a 98SE mindenképpen JOBB a játékokra !
  • littleNorbi
    #3680
    vagy mégsem
  • Punkerwork
    #3679
    vagy csak elmaradott :)
  • littleNorbi
    #3678
    Végre egy OKOS ember.
  • sz4bee
    #3677
    Megvan valakinek az Altimeter a zero rol a HERO MOMENT ben??Csak azért mert nemtudom hol keressem.
  • hofitom
    #3676
    Nem csak játékra. EGyébként is. De a hiba érdekes.
  • littleNorbi
    #3675
    sztem hagyjuk mert látom, hogy nem tudjátok mit kell csinálni !!!!!!
  • Punker
    #3674
    lol
  • The Garrett
    #3673
    hat ezt melyik barlangban mondták neked? :DDDDDDDDDDD

    raadasul 3669 ben te magad cáfolsz rá :D
  • littleNorbi
    #3672
    játékokra 1000szer JOBB a 98SE mint az XP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Punkerwork
    #3671
    mert a 98SE 1 hulladék
  • Zsirmanc
    #3670
    Szolj ha elakadsz.
  • littleNorbi
    #3669
    98SE-n miért nem megy a játék, az xp-en rögtön elindul.?

    [IMG]http://sgtagok.srv.hu/pictures/MOHPA error.JPG[/IMG]

    Ezt írja ki.
  • littleNorbi
    #3668
    aha
  • Zsirmanc
    #3667
    1 torpedo van es 4 bomba.
    Eleg hozza, sot meg marad is .
  • littleNorbi
    #3666
    Az 5 torpedóból biztos kilehet lőni mind a 2 hajót ?
  • Zsirmanc
    #3665
    Cassius!

    Miutan kilotted a hajokat a ket haverod ott koroz a roncsok felett. Kozelitsd meg oket es akkor ok elindulnak nyugati iranyba. Kovesd oket es elered a USS Independenc-t.
  • grebber
    #3664
    Ezzel én is beszoptam elsőre azt elkeztem újra és egyből jó lett.
  • Cassius
    #3663
    Elsüllyesztettem a 2 japán hajót repcsivel, aztán tovább akarok repülni követni az amcsi repcsiseket és nem sokkal később megáll a hajtóművem és lezuhanok. Hogy kell továbbvinni a gépet hogy ne zuhanjak le?
  • owen20
    #3662
    Sziasztok!
    Valaki tudna segiteni!Hogy kell a Moha-val neten játszani, mi kell hozzá?nem eredeti játékkal persze!
  • net91
    #3661
    Hiába nyomogatom az "F" gombot, csak nem veszi fel!!!!!
  • Dave77
    #3660
    Gyorsnak kell lenni. A pilótát pedig fel kell venni, aztán a többiekhez vinni.
  • net91
    #3659
    Leragadtam az erdőben a lelőtt pilótánál. Lelövöm a támadó japcsikat, aztán jön a tűz a repülőből és vége.
    Hiába próbálkoztam a pilóta elszállításával nem tudom felvenni.
    Mit kell csinálni?
  • hofitom
    #3658
    görgess lefelé, már felraktam a megoldást
  • Dave77
    #3657
    Igen, el kell őket süllyeszteni, de ne a japán módszerrel (kamikaze). ((LŐNI))