4775
  • Glpetyus
    #694
  • Hamlet
    #693
    Mert Te vagy a legszimpatikusabb itt! :)
  • Serpa
    #692
    mé nekem címezted ?
  • Glpetyus
    #691


    Havi fizetéseDben fogadok,hogy nem lesz ma :)
  • Hamlet
    #690
    A legnehezebb fokozaton talán nem lesz annyira arcade.. A CoD is Veteránon már épphogy élvezetes volt.
  • Kandurex
    #689
    Megint...lol...most ígérik 3. -ára! 10-2 -höz, hogy nem lesz, ki állja a fogadást?
  • Serpa
    #688
    ja, mára ígérik.
  • coltcannon
    #687
    Vagyis ma lesz demo!
  • coltcannon
    #686
    Holnap demo!!!
  • Gabe18
    #685
    Mi a fene,itt még mi is vezethetünk repülőt.Teljessen univerzális egy játék lesz ez,már ha egyszer megjelenik,ami a demó-t elnézve /illetve nem nézve/ igazán kétséges...
  • Punkerwork
    #684
    qrva jóóóóóóóóóóóó !!!!!!!!!!!
  • coltcannon
    #683
    Repulos videjo :D
  • rezsofiz
    #682
    sztem nem lesz demo,max telj.jatek utan(pl doom3)
  • Corey
    #681
    ittvolt egy demo walkthru video a napokban, csak nincsenek messze a kidobással..
  • skorpio7
    #680
    Talán álmaidban barátom, álmaidban...
  • Corey
    #679
    holvan már a demo?:( mielőtt egyetemre menek jövöhét végén legalabb latni szeretnem..
  • Glpetyus
    #678
    Én 3 óra alatt lenyomtam :)
  • Punkerwork
    #677
    Breaktrough-t megjelenés után 2 nappal már befejeztem :)
  • Eisenhower
    #676
    sztem addigra mire kijön a demo végigtolod a fullt ^.^
  • Punkerwork
    #675
    lehet nem lesz, bár eddig volt
  • Eisenhower
    #674
    mé lesz demo is? ^.^
  • Glpetyus
    #673
    :D
  • DePreSsZYo
    #672
  • dr Kotász
    #671
    UP
  • Glpetyus
    #670
    reggelt ^.^

  • Punker
    #669
    majd kiderül ha tényleg kijön a demo HA
  • rezsofiz
    #668
    :D Valoszinuleg fogja!
  • bazza
    #667
    Üdv!
    Azt még nem lehet tudni, hogy a játék fogja-e használni a pixel shadert?
  • rezsofiz
    #666
    hat na pangas van mostmar fuck ea yeah fuck na ennyit errol demo se lesz meg egy ideig lefogadom holy shit
  • Punkerwork
    #665
    november még nagyon messze van :(
  • Gabe18
    #664
    Hardwired:
    "A Mohaa.hu stáb összedobott egy hosszabb lélegzetvételű leírást a nemrég LA-ben megtartott MOH: Pacific Assault Community Day-rol. Számtalan új infó és kép található a cikkben, érdemes végigolvasni az új MOH játék iránt érdeklődőknek. (Thx Zagash) Részlet:
    "Az új rendszer már most stabilan és hibátlanul működik és nagyban megkönnyítette a demó küldetés végigjátszását. Érdemes megjegyezni még, hogy a teszteken mindvégig nagy létszámú EALA alkalmazott volt jelen, akik bőszen jegyzetelték a MOHTeam által felfedezett hibákat, hiányosságokat. A teszttel a Community Day első napja véget ért, így a csapat elindult hazafelé, a Ritz Carlton Hotelbe. Mivel azonban a taxitársasággal nézeteltérések adódtak és csak jókora késéssel futottak be a kocsik, így volt egy szabad fél órájuk a fiúknak mélyebben elbeszélgetni az EA-s arcokkal. Ennek eredményeképpen Ed Moore elejtette, hogy sajnos minden jel arra mutat, hogy a Katana (japán kard) kimarad a játékból, hála az ESRB jólelkű cenzorának. Az ESRB ugyanis nem engedélyez semmiféle vágó fegyvert a "Teen" besorolású játékokban. Legalább a bajonett megmarad, az ugyanis szúró fegyver, így az ellen nincs kivetése az ESRB-nek. (a fene érti ezt a hülye amerikai megközelítést). Taxik megérkeznek, Ritz Carlton, szpáty. "

  • rezsofiz
    #663

    Lol.
  • ranGer2
    #662
  • Glpetyus
    #661
    Ja tényleg
  • ranGer2
    #660
    irtam... olvassá :D
  • Glpetyus
    #659
    Söt,még a karjában is van 1-2 :)
  • ranGer2
    #658
    a 3 as képen a csóka fejéből jön ki a füszál meg a táskájából is kinő. :D jah és a karjából is.. :D bár akkor lenne vágó ha ütközésvizsgálat lenne minden füszálon lol azt megérezné még a legmájerebb faszkalap gépe is :D
  • ranGer2
    #657
    rohadt jól néz ki a köd... :D
  • Glpetyus
    #656
  • rezsofiz
    #655
    UPUP