28
AGP probléma GF FX 5600-as VGA-val
  • duracellmumus
    #28
    inkább takarítsd ki a hűtőt nézd meg hogy nem púposak e a kondik a kártyán.
    nem hiszem hogy a biosz frissítéstől gyorsabb lesz...
  • Sinyo70
    #27
    csak szeretném frissíteni... mert eléggé oda van már ,lehet segítene rajta !Megy még csak játszani nem lehet ,mert kifagy és csíkozik minden irányba és van ,hogy még a monitort is kikapcsolja !!gondoltam frissítek egyet ... de nem igazán találtám hozzá való biost.
  • duracellmumus
    #26
    Üdv!
    frissítetted és elszállt?

    kélrdezd az eladót!
  • Sinyo70
    #25
    valaki tudna segíteni nvidia fx 5600 bios-t hol találok !!
  • zotyóbá
    #24
    Hali!
    A bibi az hogy csináltam friss telepítést win98-al, igaz P-II gépen és ott is ugyan ez a hiba. Az eredeti kártyához kapott driver-el fel sem állt a rendszer!
  • izb
    #23
    Driver cleanerrel szedd le az összes nvidia drivert és utána ragd fel a legújjabb detonátort.
    Valszeg összeakadnak az új és a régi driverek.
  • zotyóbá
    #22
    SZIASZTOK !!!
    Inno3D Tornado RIVA TNT2 Model 64 /Model 64 Pro kártyát Cserélnék le egy Geforce4 MX 4000-re.
    A gondom az hogy kártya csere és driver telepítés után a rendszer feláll de egy csomó alkalmazásnál lefagy! (Játékok)
    Abit VH6T
    1200 MHz celeron
    640 MB Ram
  • zotyóbá
    #21
    Inno3D Tornado RIVA TNT2 Model 64 /Model 64 Pro kártyát Cserélnék le egy Geforce4 MX 4000-re.
    A gondom az hogy kártya csere és driver telepítés után a rendszer feláll de egy csomó alkalmazásnál lefagy! (Játékok)
    Abit VH6T
    1200 MHz celeron
    640 MB Ram
  • O0D:
    #20
    Nekem ment 2× es alap.ban R 9200 bár nem teszteltem 3dmark01 el meg játékkal sem, de tudta vezérelni a monitort meg minden, és még baja sem lett...
  • ollie
    #19
    Milyen alaplap? Csak mert ha nem tud legalább 4x AGP-t, akkor a 9200 nem fog neked elindulni benne.
  • Borg
    #17
    Nem fogod észrevenni a különbséget.
  • Roll
    #16
    Hello Srácok!
    Akarok venni egy új videokártyát 8x-os agp-vel, de az alaplapom csak 4x-es agp-t tud(msi 845E max).A kérdésem az lenne hogy mennyit befolyásol az agp?
  • NeoMaN
    #14
    Milyen alaplap pontossan?
  • NeoMaN
    #12
    Milyen procid van? Celeronccsal annyit megy kb. Boltban tesztelte a barátom, és röhögve mesélte, hogy Gef3 1-2ezer pontot ráver az 5600-osra.
    Mééé vesztek ti ilyen karit??
  • NeoMaN
    #10
    Bosco!
    Nézz el ide:
    Aopen
    Szedd le az alaplapodhoz valo cuccokat (főleg az AGP drivert ajánlanám), és tedd fel őket. Meni fog az...
  • ollie
    #8
    Milyen proci? Mert ha celeron, akkor nagyjából jó a pontszám.
    Egyébként meg a videokártya beállításoknál valahol kiírja, hogy hányas AGP-vel megy (ha azt írja hogy PCI mód, akkor nincs fennt AGP driver, és úgy jóval lassabb).
  • bosco
    #6
    Köszi megpróbálom!
  • ollie
    #5
    Akkor tedd fel a legújabb chipset drivert, dx9-et és detonátort. ha íg se jó, installálj le minden drivert amit tudsz, és tedd fel újra. Nézd meg azt is, hogy biosban lehet e állítani agp-t, és ha igen, mire van állítva.
  • bosco
    #4
    Köszi Plane Scape, de a legújabb AGP driver már fenn van és ez sem segített. Valaki ajánlotta a Rivatuner nevű programot, szerinted ez segíthet?
  • ollie
    #3
    Itt találod
  • ollie
    #2
    Az alaplapra telepítsd fel az AGP drivert.
  • bosco
    #1
    Császtok!

    A következő problémám van: nemrégiben vettem egy Inno3D Geforce FX 5600 256MB-os VGA kártyát a gépemhez ( Intel celeron 1.7 Ghz, Aopen MX 46U2 alaplap, 40 GB HDD, 384 MB mem. + a fenti VGA )és annak rendje módja szerint fel is telepítettem. A dxdiag futtatása során vettem észre, hogy az AGP gyorsítás nem hozzáférhető. Páran azt mondták, ha nincs teljesítmény csökkenés és a játékok futnak a gépen ezzel ne is foglalkozzak. A gondom az, hogy a 3DMark01SE-n a kártya 4400 és 6500 pont között produkál, ami elég rossz, de a 3DMark03-n 2009 pontot nyom, ami viszonyt normalnaja. A játékok jól futnak, de mégis aggaszt az AGP gyorsítás hozzá nem férhetősége. Szóval légyszi segítsetek pár hasznos tanáccsal ötlettel. Ja és az összes szükséges és új driver a gépen van ( pl. AGP driver, VGA driver stb. )

    Köszönettel: Bosco