18
  • Naranek
    #18
    A P900-asban ugyanaz a JOT szovegbevitel van, mint a P800-asban, egyetlen ujitas, a csukott allapotban hasznalhato T9-es segitseg..
    A kamera meg teljesen megegyezik a ket keszulekben, meg a keszitett kepek minosege is (ami azert elszomorito)..
  • jango fett
    #16
    Sziasztok a P900 csak a videofelvevöbe és az oeprácios rendszer aprob finomitásaiba különbözik a p800 ja és a magasabb színfelbontásban nincs benne 1,3 kamera sajonos de azért dizánja egész jól nézki ki üdv ja itt egy link a tesztröl http://my-symbian.com/uiq/intro_p900.php
  • Anee
    #14
    Ja és a P900 egy hónap múlva kint lesz
  • Anee
    #13
    Az a cikkben nincs benne csak ha máshonnan olvasod, hogy a P800-nak nem volt egy félelmetes a szövegbevitele ceruzával-vagyis a kézirásfelismerés ratyli volt.Na ez javítva lett + 1.3 MP-es lett a fényképezője is...
    szerintem az első az ami dönthet a vásárlásnál....
    Bár a P900 kijövetelekor a P800 ára szinte feleződni fog...
  • SGonzalez
    #12
    Csak azt tudnám minek kell mindegyik telefonba kamerát rakni...
  • WiZZaRD
    #11
    huhh ezek nagyon baban neznek ki:)
  • Naranek
    #10
    Csak tudnam mitol akkora elorelepes a P900-as..
    Semmivel se tud tobbet hasznos funkciokbol, mint a P800.. A 65.000 szines kijelzon pontosan ugyanazt latja az ember ekkora meretnel es felbontasnal, mint a 4096-osnal, videot sem ezzel kell kesziteni (P800-asra is keszult ilyen alkalmazas).. Az ujratervezett burkolat meg nem er meg plusz 50-100 eFt-ot..
    Parasztvakitas az egesz..
  • Darth Sith
    #5
    naja. gondolom nem 2fillér lesz. :) én maradok a z200 nál. az olcsóbb és jobban néz ki. mondjuka tudásáról ne beszéljünk.. :D
  • Dynamic
    #4
    Mármint a p900-as.
  • Dynamic
    #3
    A p800-ból kiindulva szerintem iszonyat drága lesz.Tippem 200-250.
  • Lacc
    #2
    Kíváncsi leszek az árukra...