12
Mobil-rack USB
  • Armagedown
    #12
    Nekem egy sima 2.5 inches LC-Power külső házam van, az is megteszi
  • Neurotoxin
    #11
    Hy!megjött az IB-351U(külső USB-s ház) rackem, vettem bele egy WD winchestert, belevágtam. Viszont az a problémám ,hogy ugye se partícionálva, se formázva nincs a lemez, a win így csak a racket ismeri fel, de meghajtóként nem látja az XP.

    Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de lehet vmi trükkel partícionálni/formázni a rackben lévő HDD-t?(még nem volt, teljesen szűz)
  • mir
    #10
    önmagában az USB biztosan kevés, mert nem tud elég tápot adni a merevlemeznek. de többet nem tudok...
  • Taranov
    #9
    Sziasztok! Ez jó lesz arra, hogy winyót csatlakoztassak notebookhoz? És FireWire-öset vagy USB-set érdemes venni szerintetek? Köszi szépen a helpet!
  • Gerzson
    #8
  • Gerzson
    #7
    a csatlakozó helye ott van de nem az a lényeg
    ahhoz spéci kábel kell amiben van egy elektronika ami 20 ezer forintba kerül

    van egy másik fórum a témáról, elvileg itt van kép is
  • mir
    #6
    lehet hogy csak 1.1, a lényegen nem változtat.
    most épp nem ott vagyok, ahol az, nem tudom megnézni. de nekem 2.0 rémlik
  • Fam
    #5
    kétezer forintért usb 2.0 mobilrack, az egy picit gyanús, nem?
  • mir
    #4
    a boltban, ahol vettem nem USBset kértem, csak ezt adták.
    és szerintem 2000 Ftnál ha nem USBset veszek sem nagyon kapok olcsóbban Mobilracket.
    és igen, van a hátulján csatlakozó.
    tehát akor az a lényeg, hogy nem IDEn keresztül csatolom a vinyót, hanem USBn keresztül, és akkor megy hot-swap módon az egész?
  • Cat #3
    uramisten... minek veszel usbset ha nincs rá szükséged?
    előnye, hogy pl nem kell kikapcsolnod a géped ha vinyot akarsz berakni/kivenni
  • ollie
    #2
    Nincs a hátulján USB csatlakozó?
  • mir
    #1
    Most vettem nemrég egy mobil-racket a gépembe, és meglepődve tapasztaltam, hogy ez egy USBs mobil rack. elolvastam a felhasználói "kézikönyv" ide vonatkozó passzusait, de csak azt találtam benne, hogy hú de jó nekem, mert ez már támogatja az USB2.0 szabványt, meg mindan. meg hogy dugaszoljak bele a sín hátuljába egy USB kábelt, hogy működjön ez a ficsőr.
    de mire jó ez egyáltalán, tudja valaki?