45
avagy mennyi ideig van bekapcsolva a géped egyhuzamban?
  • Flamer
    #45
    nalam a rekord 28nap most a desktopon. ez a win10, win7 -em par nappal kevesebb mint 3 honap volt a rekord.
  • richard33
    #44
    Tavaly, azaz augusztus 24-én bekapcsoltam egy gépet, ami adást ad, és remélem jövő ilyenkor is menni fog. Eddig 2x állítottam meg újraindítással, 2x volt áramszünet 1-2 órára. Celeron 2.4. Videókártya gforce4 mx460.
  • icecave
    #43
    Én gépem kb. 12 órát megy egy nap. Proci kb. 48 fok (2000+), birja, nem kell aggódni. A hűtőm: Glaciatech 26db.
  • Taranov
    #42
    köszi.
  • DiVE
    #41
    nah vagyok. mindárt írok taranov
  • Taranov
    #40
    Na, itt vagy, DIVE?
  • Taranov
    #39
    e-mail címem [email protected]
  • Taranov
    #38
    Megbeszéljük e-mailbe vagy privátüzenetben, vagy ha van MSN Messengered, akkor [email protected] vagy azon, vagy IRC: irc.nasa.hu a szerver
    6667-es port,
    versanus.hu szoba

    Most itt fórumon nem akarom mondogatni, akit érdekel írjon.
  • DiVE
    #37
    taranov> lehet hogy érdekelne enegem a tárhely dolog. mennyi az annyi?
  • Taranov
    #36
    :)
  • [Walaki]D`Lair
    #35
    Amúgy egy csendes gép este aranyat ér...:)


    (Gyári P4 hűtő powah)
  • [Walaki]D`Lair
    #34
    Nekem 2 és fél hét volt a max....de akkoris csak azért kapcsoltam ki, mert elutaztunk nagyihoz...:)
  • Taranov
    #33
    Nekem a rekordom úgy kb. 2-3 hét.
    Tavaly volt, azután azt a gépet lecseréltem laptopra, ezért nem volt bekapcsolva mostanáig, most csináltam meg szervernek, de még nincs ügyfél, tehát ki van kapcsolva.
    Akinek kell domain+tárhely e-mail címekkel szóljon!
    Olcsó.
  • FtranX
    #32
    nekem eddig 3.5 nap volt a rekordom, amikor a DC-ről töltögettem. Azért kellett abbahagyni, mert a 3-4 gigás napi forgalom után nem maradt csak 250 megám a chelló 15 GB-jából. Ráadásul hónap 10-én! Ínséges idők következtek...
  • fm
    #31
    azok, akiknek 1-2 hónapig,vagy legalábbis napokig megy folyamatosan a gépük,mire használják?? dc?
  • fm
    #30
    ok. nálam 2 gép van és néha úgyfelejtem a másikat is,ezért paráztam picit,hogy itt vidéken behal az áramszolgáltató,a nagy terheléstől
    de akkor nincs gáz..
  • Taranov
    #29
    jasszoljál a www.bsa.hu-n
  • Taranov
    #28
    Hát nem fogyaszt sokat, én úgy számoltam ki, hogy az enyém Celeron procival meg ahhoz a hűtővel persze, 2 vinyóval, és a tübbi elengedhetetlen tartozékkal eszik úgy 1500-2000 Ft-ot havonta az áramszámlában, ha sosem kapcsolom ki, csak a monitort. Mert hangszórót nem használok.
  • Loál János #27
  • ollie
    #26
    gratulálunk, ehhez csak azt lehet
  • Loál János #25
    Múltkor már kerestem ilyen topikot, mert jasszolni akartam! :D

    Amikor elkezdtem DC-zni, akkor volt egy eset, amikor több, mint 2 és fél napon keresztül egyfolytában ment a DÁNLÓD! :D
  • Laalee
    #24
    közel 2 hónap az uptime rekordom, akkor is a szar outlook miatt kellett ujrainditani
  • ollie
    #23
    egy asztali gépnek elvileg bármeddig bírnia kell, hiszen a szervereket sem kapcsolják ki. persze ehhez az kell, hogy emgfelelően alacsony hőmérséklet uralkodjon a házban, és jó minőségű táp legyen.

    Nekem egyszer kb 40 óra után meghalt a codegen 300W tápom, mert annyira felment a hőmérséklet a házban (nem volt venti ami kifújta volna a meleget, és nyár volt), hogy nem bírta. Szerintem volt legalább 50-60 fok a házban, és ugye a táp a házból szívja a levegőt hűteni magát... Persze ez után rögtön vettem egy jobban szellőző házat.
  • Cat #22
    ha éjszaka kikapcsolod a monitort és a hangfalakat, akkor nem fogyasztanak áramot
  • fm
    #21
    sok áramot eszik a gép moncsival,hangfalakkal?
  • Madmaxx
    #20
    öszintén ki nem szarja le hogy meddig van bekapcsolva géped
  • Madmaxx
    #19
    enyhe BSA feeling?
  • dikki*yysw
    #18
    És ez meg UD-zik.
  • dikki*yysw
    #17
    Sztem egy gépnek kevésbé árt a folyamatos üzem, mint a ki-be kapcsolgatás. Legalábbis ha minőségi táp, alaplap, ram van benne akkor biztos.
    Egy gyík, noname konfigom 40 napig ment újraindítás nélkül, aztán áramszünet volt; most 23 napnál tart. Közben seti, szal 100% procikihasználtság mindig. Linux amúgy.

    Ez a gépem meg ért el 24 napos uptime-t winxp-vel, aztán jött a szerelő hogy lecserélné a villanyórát.
  • Chief
    #16
    Szerintem sem lessz semmi baja!
    Az utóbbi időben nekem sincs kikapcsolva soha!
  • Taranov
    #15
    csőwáz :)
  • DiVE
    #14
    csumi taranov!
  • Taranov
    #13
    Hát szerintem jól teszed, csak 23:40 nem a megfelelő időpont a vélemények "várására" :))
    Na én is megyek pihentetni magamat, jóéjt, majd jövök holnap.
  • DiVE
    #12
    valaki más a témával kapcsolatban? kíváncsian várom a véleményeket...
  • DiVE
    #11
    jeee
  • Taranov
    #10
    szervernek :))
  • DiVE
    #9
    taranov > szabad ilyet kérdezzek, hogy miért megy "állandóan" az asztali géped? fájlokatcserélgetsz? szervernek használod a géped? vagy mi?
  • DiVE
    #8
    én is bízom benne hogy bírja a vadi új gépem:)))
  • Taranov
    #7
    Szerintem nem sok, én az asztali gépemet mondom, nem kapcsolom ki, szerintem nem is kell.
    A laptop meg más dolog, kb. max. 3 napig bírja bekapcsolva, de közel sem tartom bekapcsolva annyi ideig.

    Feltétlenül bínia kell.
  • Taranov
    #6
    mert gonosz vagyok