17
Az EA Sports sorozat nem túl közismert darabja... mint ahogy maga a sportág sem. (nem amerikai futball)
  • armageddon666
    #17
    hi all! kéne 1 kis help NFL 2005höz! (2006al uez van...) Na szóval: CD berak (vagy Mount image) utána megjelenik egy képernyő, ott installation és install. egyszer-kétszer bevillan kurzor mellet a homokóra majd intha töltene a gép, ám utána semmi... Ctrl+Alt+Delete-nél Folyamatok fülnél ott van hogy Madden05.exe (gondolom 2006nál ott lenne Madden06.exe de az már le van törölve és akkor még nem néztem itt meg) de 0%os proci használat és kb.5MB memóriát foglal. ha többször próbálom installt akkor többször lesz ott a Madden05.exe... EA Sportos játékból F1 2002 van még meg ami viszont megy. Madden NFLekkel van gond :(. NFL 2005-ös topic kihalt, 2006oson meg nem válaszolnak azért itt kérdeztem. PLS ötleteket PÜben de ha oda mégsem akkor ide irjatok. 1 EAs játék van fenn a gépen: NFSMW
  • Drape
    #16
    Sebaj. Veszek egy gamepadot. Már 1ébként is régóta tervezem. Úgy fest eljött az idő és azzal remélem megoldódik a problémám.
  • Thanatos
    #15
    azt hiszem ez bill gond...., enbyém azthiszem a 4.-5.-et már nem birja, a régi billem meg szerintem birt anno akrámenyit, szóval szerintem billfüggő :)
  • Drape
    #14
    Na ott a baj nekem is kedves forestjr79, hogy nem sikerül, mert a harmadik billentyű lenyomásakor besokal a gép és elkezd csipogni. Magyarán nem veszi a space billentyűt és így nem tudok elfutni a védők elől.
    Erre eddig nem találtam megoldást. Ha valaki tud, az sikítson!
  • Thanatos
    #13
    space-el sprint és sréhen kell futkározni kcisit nekem simán sikerült kb 3. probálkozásra
  • forestjr79
    #12
    én már a legelsőnél leakadtam, mit kell csinálni azzal az egy darab szerencsétlen játékossal? azzal kellene bevinni a labdát a célterület mögé? ugyanis passzolni nem tudok semmivel. elég lehetetlen dolognak tűnik
  • Thanatos
    #11
    online gamek :P
  • Thanatos
    #10
    mégegy ;)
  • Thanatos
    #9
    egy példa, nem ovlastam végig de elvileg a szabályok vannak rajta
    és mégegy, baloldalt menübe katt a szabályokra
  • Thanatos
    #8
    a gameben van egy elég szálybarágós tutorial is meg egy szintén elég jó tutorial video, márha tudsz angolul :)
    de amugy szabályokra neten rákereshedsz maygarul is lehet hogy fent lesz valahol mert a rugby elég elterjed-t mo-n is
  • Lacc
    #7
    Én még a szabályokat sem tudom...
  • Thanatos
    #6
    melyik feladatot nem sikerül megoldani? maugy ált érdemes megcsinálni emrt segit megszokni az irányitást, még igyis elég necces néha tehát szokni kell, én még parctice-t is végigcsináltam mindet... :)
    de még igyis szokni kell angliával kezdtem el a world cupot bemelegitésnek és délafrika bizony csunyán lenyomott :)
  • Drape
    #5
    Igen. De rögtön az elején el is akadtam. Addig nem kezdhetek szezont, stb, amíg a gép által megszabott feladatokat meg nem oldom.
    Ismerem a szabályokat is, de ez rögtön kifogott rajtam. Aki tud, segítsen. Előre is hálás köszönet.
  • Thanatos
    #4
    kijött a 2005... :)
  • magillagorilla
    #3
    ez a topic nagyon népszerű...
  • zaki
    #2
    én még nem, de biztos jó game, csak sajna közöm sincs ehhez a sporthoz, a szabályokat sem tudom, így nem valószínű, hgy fogok vele játszani
  • munka_gorilla
    #1
    Játszott már valaki ezzel??? (rajtam kívül)