37
Média lejátszó
  • Rotyoka
    #37
    Gom player ben hogyan kell beállítani, hogy megjelenjen a felirat? :/
    Beállításoknál ott van, de baszik berakni
  • Freddycom
    #36
    Mi az édes isten faszárt puffereli ez a kibaszott MPC HC a filmet? Vagy pufferelje felőlem, leszarom, de akkor fejezze be, mert jelenleg az van h 85%-nál megáll a folyamat és nem tudom végignézni a filmet. Nem a film a hibás, az összes filmemnél ezt csinálja újabban, amit már régebben megnéztem miden probléma nélkül. Tehát eddig nem volt ilyen probléma.

    Vkinek esetleg vmi ötlete?
  • steffy
    #35
    Sziasztok! Előre is elnézést kérek, ha láma kérdést intézek felétek, de nagyon kezdő vagyok ezen a téren. Én még leragadtam az asztali dvd lejátszóknál és társaiknál. Most tervezem, hogy váltok egy médialejátszóra, már meg is találtam, ami árban és tudásban is megfelelne, a plazmára még csak rá tudom kötni, azonban hogyan csinálok belőle 5.1-es hangot, hogy olyan legyen, mint a házimozi? Van egy Dimarson házimozim, de annak csak jack dugós audió bemenete van. Rá lehet arra kötni és kikeveri az 5.1 hangot úgy, mintha sima dvd lemezről nézném? Van benne mindenféle dekóder, dts, dolby digital stb. Még egyszer sorry, ha láma vagyok a témához és előre is köszönöm, ha valaki segít.
  • fook
    #34
    ígyvan , gombplayerről nem szóltam egy szót sem :)
  • Dj Faustus #33
    "Értem! De mi a bajod a Gomplayerrel?Az is legalább olyan jó,mint a VLC."
    Nem említette hogy rossz lenne a Gomplayer, csak annyit hogy a VLC Media Playerből (ami mindent lejátszik) hiányolja azt a tulajdonságot, hogy a film végén kikapcsolja a gépet (mint a BSPlayer, amiből pedig a beépített kódekeket hiányolja - "bsplayer is kikapcsolja , csak az nem egy vlc").
  • computerguru
    #32
    Értem! De mi a bajod a Gomplayerrel?Az is legalább olyan jó,mint a VLC.
    Legalább is nálam lejátszik mindent(dvd,divx,xvid,avi,mkv,stb),csak
    megfelelően legyen frissitve!
  • fook
    #31
    csak az nem egy vLc :)

    #30: köszi szépen :)
  • Dj Faustus #30
    "Sziasztok ! VAn olyan lejátszó ami lejátszik mindent , és be lehet állítani hogy amikor vége a filmnek automatikusan kapcsolja ki a gépet ? "
    Igen van: pár lejátszó, ami támogatja az automatikus leállítást.
  • computerguru
    #29
    Ezt nem igazán értem! csak az nem egy vic:S(

    Én is használok kikapcsoló programot.Érdekel,hogy mi az?
  • fook
    #28
    dehogynem , bsplayer is kikapcsolja , csak az nem egy vlc :S:(
  • computerguru
    #27
    Azt hiszem,neked erre már válaszoltam,olyan lejátszó nincs,ami hogyha vége a filmnek,kikapcsolja a pc-t.
    Miért nem használsz időzitő programot,az is jó!Beállitod,mikor vége a filmnek,ráhagysz mondjuk 5 percet,és kikapcsolja a PC-t.
  • fook
    #26
    Sziasztok ! VAn olyan lejátszó ami lejátszik mindent , és be lehet állítani hogy amikor vége a filmnek automatikusan kapcsolja ki a gépet ?
  • gaben9000
    #25
    Üdv.

    Rég óta Media Player Classic - Home Cinema -t használok. Alapból a K-Lite Mega Codec Pack-al telepítettem fel. Nemrég azonban a codec pack-ot újraraktam és vele együtt a lejátszót is.

    Régen a lejátszó ha az egér görgőjét változtattam, úgy jelezte a bal fölső sarokban hogy a hangerő hány százalékon van. Mióta újratelepítettem a lejátszót azóta ez nincs. A beállításokban még csak hasonlót sem találtam amivel vissza tudnám kapcsolni.

    Valakinek volna ötlete hogy hogy tudnám ezt beállítani?

    A választ előre is nagyon köszönöm.
  • lck
    #24
    Nem gondolod hogy egy picit régi már a link ? :)
    De ha Vobsun nagyon kell:
    Itt megvan.
    Egyébként meg haszmálj KMPlayer-t.
  • rita1230
    #23
    rámentem erre a cimre amit leirtál de ott nincs semmi párszor már töltöttem le média lejátszót de mindig a régi kapcsolt be autómatikusan letörölni nem merem mert windows program ha valaki tanácsot adna mit csináljak nagyon jó lenne elöre is köszi
  • ati1994
    #22
    Honnan lehet playstation programot letölteni gépre
  • Shep
    #21
    hát persze ez egyértlemű, csak kicsit elmosni akarom,
    akkor ffdshow thx.
  • galocza
    #20
    szvsz lejátszók nem csinálnak ilyet, de a videofilter/dekóder megteheti. ha ffdshowt használsz abban van blur és finomhangolható postprocessing.
    persze nagy csodát ne várj, ha pocsék a forrás.
  • Shep
    #19
    tudtok olyan lejátszót, amiben van olyan szűrési mód, hogy a kicsit szemetesebb képet, elmossa?
  • galenius
    #18
    legjobb,kicsi erőforrás igény,hálózati lejátszástól,rádión keresztül dvd lejátszás a VLC media player!
    és tud magyarul!
    én a dc-ről szedtem asszem van magyar oldal is.
  • Verseghy
    #17
    Hi!
    Tudtok olyan lejátszó-t ami alá be lehet rakni feliratot egy avi alá? 2 file van egy idx és egy sub.
  • Stann
    #16
    Ti a BSPlayeren kivül milyen lejátszot használtok, aminek minél kevesebb az erőforrásigénye? Mert ha rákattintok, mintha misem történt volna, a többi meg nem viszi a feliratot. Codecek felvannak, hang meg kép van, és más kodeket nem szeretnék feltenni.
  • Pictures
    #15
    Az a Problémám hogy letöltöttem egy csomó lejátszót de az összes filmet és hangot a WindowsMediaPlayer-ben szeretném lejátszani. De úgy hogy ne keljen a "társítás"-sal vacakolni. Kössz!
  • ollie
    #14
    Media Player Classic a legjobb (nem a Windows Media Player)
  • PetruZ
    #11
    Akármilyen videófájlról le lehet szedni a hangot pl. virtualdub-bal, de ebben benne lesz a beszéd és az egyéb effektek is. Közönséges avi/mpeg filmről nem lehet külön csak a zenét leszedni.
  • galocza
    #9
    használom vagy használom=használom vagy használtam 8(
  • galocza
    #8
    kár felrakni külön filtert, ha ez a vágyad, valóban, vobsub vagy divxg400 a járható út.
    jobb ötlet valami tisztességes lejátszót feltenni szvsz:
    mpc (media player classic- hazai fejlesztés, Gabest nevét dícséri, mint a vobsub)
    viplayer
    bsplayer

    én ezeket használom vagy használom (most épp mpc), mindegyik megjeleníti a feliratot, ha a neve egyezik a film nevével (x.avi és x.sub vagy x.srt etc.). van amúgy sok, crystal player, radlight stb, de vagy bumszlik, vagy részben fizetősek, vagy spyware-k, vagy egyik sem de én nem tudok róluk 8)...
  • Adi
    #7
    Innét tessék ezt leszedni:Vobsub 2.23
    ha ez megvan és felteszed akkor ha elindítod a filmet akkor mennie kell!!:)
    Lényeg csak indisd el a filmet!!
    igen .sub!! Most szedem a Kill Bill zenéjét!! Ohh Bang bang shot me down bang bang!
  • Rincewind
    #6
    Teljesen jó lenne, nekem eddig fogalmam sem vot róla, hogy WMP-vel le lehet játszani feliratot. Viszont most próbálgattam, de nekem nem játsza le. Néz tök ugyanaz. egy könyvtárban vannak, csak a két file. Kipróbáltam 9-es és classic 6-os wmp-vel és egyik se rakta rá a feliratot. Mi lehet a baj? Ja a felirat .sub kiterjesztésű.
  • lck
    #5
    Még nem találkoztam olyan filmel amit BSPlayer nem feliratozott.
  • ThePartyFace
    #4
    DivX G400 Filter !
  • Adi
    #3
    Bsplayer-t nagyon sokan használják. Az sztem bejön neked!
  • Adi
    #2
    He?
    Figy a film neve és a felirat neve pontosan egyezen. Egymappába legye a film + a felirat. Windows Media Player bekapcsol>> film megnyitása és lám lám már igy!! Vagy ez nem jó? Akkor én még a Windvd ajánlom. Bsplayer-t is használnak sokan.
  • Rincewind
    #1
    Begolyózok!!! Nem találok egy épkézláb lejátazót XP alá, amivel be lehetne tölteni feliratot a film alá. Eddig Radlight-ot használtam, de az nem indul el valamiért.
    Tudna ajánlani valaki egy jót?