266
Traktor DJ Studio 2.5
  • VinylToy #135
    LOOOÁÁÁL
  • Herr Lehrer
    #136
    rossz válasz
  • MerlinW
    #137
    - Listából behúzod egérrel valamelyik számot, oszt pl a háromszög jelzésú gomb...

    - Magyarítás nincs és nem is lesz.

    Minden funkcióhoz rendelhetsz billentyűket. Mielőtt dühöngsz nézd át a programot...
  • Herr Lehrer
    #138
    Amit mondtál mindent próbáltam egyik se ment
    Rendeltem billentyűket is és igy se ment.Valami ott jobboldalt villog zölden meg pirosan hogy 0.0 de azonkivül SEMMI
    Egyszerűen NEM SZÓLAL MEG akármit csinálok akárhogyan nem tudok belöle egy kurva hangot kihozni.
  • MerlinW
    #139
    akkor a beállítások, hangkártyabeállításnál nézelődj
    sztem nincs belőve rendesen.
  • spyker
    #140
    HOL LEHET LETÖLTENI?
    ÍRJATOK A [email protected]!
    KÖSZI!!
  • MerlinW
    #141
    Baszdki...
    1. ne ordíbálj.
    2. 8 hozzászólást csak vissza tudsz olvasni...
  • Tetsuo
    #142
    A legegyszerűbb ha a progi mellett (alatt) megnyitsz egy ablakot amiben a számok vannak (mp3, wav) és egérrel az ikont áthúzod a A v B oldal sávjába, utána playre kattintasz s már megy is a szám (grafikusan mutatja a sávban h fut) ha ezt látod akkor jó, már csak a hangkártya adatokat kell beállítani a "setup" menüpontban (jobb oldalon fenn a kérdőjel mellett, a "három pipa ikon").
  • Herr Lehrer
    #143
    thx már megy
  • InfectedMann
    #144
    egy kérdésem lenne! nemrég kezdtem újra használni a Traktort hátha most sikerül összeállítani rendesen! hogy a picsába lehet megcsinálni hogy 2 hangkártyát tudjon kezelni?
    1 alaplai és 1 sb live 5.1! minden más mix progival betudtam állítni hogy betudjam állítani hogy egyszerre használja mind2-t szóval egyik az egyik lejátszó a másik a másik! de ebben a fosban nem tudtam beállítani!
    Valaki segítsen plííííííz!
  • InfectedMann
    #145
    csak azért mert én így nem tudok keverni hogy nem hallom ugye a következő számot!!!így elég nehéz összerakni a 2 számot!!!nem tudom ti hogy vagytok vele...
  • Herr Lehrer
    #146
    Ez mit akar jelenteni?

    Invalid System ID
    The System ID you submitted is not valid. Please always use the Registration Tool in the application folder to authorize your NI product and double check your serial number.

  • Tetsuo
    #147
    :DD Ez azt jelenti hogy a szériaszámot nézd meg a szoftver doboza oldalán és írd be.
  • Tetsuo
    #148
    30e ftért már vehetsz egy 2csatis egész jó kis keverőt használj olyat.
  • InfectedMann
    #149
    én min. egy 3 csatisat akarok CDJ100-asokkal
  • Tetsuo
    #150
    Akkor tedd azt. S milyen típusra gondoltál?
  • InfectedMann
    #151
    Ami olcsó és yoo ;)
  • Mikuci
    #152
    Nem tudja valaki honnan lehet teljesbe leszedni a Traktor dj studio 2.6 vagy 2.5 ös verzióját????
    A válaszokat a [email protected] vagy ide a fórumba írjátok lécco.Előre is köszi.
  • MerlinW
    #153
    o l v a s s v i s s z a....
  • Tetsuo
    #154
    ...azssiv ssavlo
  • VinylToy #155
    Jól néz ki ez a 2.61-es, de én nem cserélném le a Traktor DJ Mixer 1.06-osom semmire :D
  • VinylToy #156
    PcAudiolabs.Traktor.DJ.Studio.v2.5.Video.Manual.and.Tutorial

    ° SUPPLIER.: TEAM CoBaLT DATE.......: 03.06.05
    PACKAGER.: TEAM CoBaLT PROTECTION.: N/A
    CRACKER..: N/A FORMAT.....: TUTORiAL
    RELEASE#.: 145 DISCS......: CD: 52 x 15Mb

    URL: http://www.pcaudiolabs.com/detail.asp?item_number=583


    Ilyet töltöttem le, nem sok hasznát veszem, olyan régóta használom a progikat (mp3 mixer) hogy enélkül is eligazodom :D
  • involver
    #157
    tud valaki olyan asio drivert mondani amivel rendesen lehet hallgatni fejhallgatón is??
    mert nekem kb 5 perc mulva mindig elkezd recsegni...:(
  • Csabicsi
    #158
    Sziasztok!
    Volna egy pici problémám a trakimmal.
    Az a helyzet, hogy beállítottam a 5.1-es hangkarimat úgy hogy a master (Kimenő hang) és a monitor(Előre hallgatás funkció) is müxik de itt jön a probléma. Átszól a monitor a master vonalba. Szóval megy a hangfalakba ezerrel a duc-duc és közbe pászípanám rá a következő muzsikát a fülesemből és azt hallom meg hogy a hanfalamba belecseveg a monitor.Ha tudjátok a megoldást légyszi írjatok. Előre is köszi.
  • VinylToy #159
    Rosszul van beállítva, 4 hangfalra rakd, első (front) hangfal a master, hátsó (rear) meg a monitor. Jónak kell lenni!
  • Csabicsi
    #160
    Na ez az pontosan így van beállítva és sajna átszól ez a helyzet . De az a furi hogy felraktam a 1.0x-et és abban nem szól át. Na akkor most mi a franc van?
    De ha valakinek van jobb ötlete vagy éppen neked Vinyl akkor ÍRJATOK!
  • VinylToy #161
    Használd az 1.0x-est én is azt teszem :D
  • Csabicsi
    #162
    Hy mindenki :)!
    Na Csak Sikerült beállítani a Trakeszt (2.5) mostmár kapartat ezerrel csak a gépem volt egy kicsit megkantyulva de a re-install megtette a dolgát :) Kinek kell a Winóz IXPÉ tiszta szar :)
    Na jó dübörgést mindenkinek :)
  • stargate
    #163
    h
  • Csabicsi
    #164
    Egy kis praktika ha véletlen valakine mégis át szól a monitor jele a master-ba és 5.1-es hangkártyád van akkor váltsd át a rendszerben sztereo-ról (2.0) 5.1-re és már nem is fog át szólni a monitor a masterba. Na további jó dübörgést mindenkinek és had kaparjon az a traki :)
  • VinylToy #165
    Eleve át kell állítani, mivel sztereoban jó hogy csak úgy szól. Nem muszáj 5.1-be, elég ha 4 hangfalas a beállítás, így a két elsőn szól a master a két hátsón a monitor. De ez az alapbeállítás szóval nem mondtál újat :D
  • Tetsuo
    #166
    Hát igen, csak a windóz szereti néha átállítani az alapbeállítást (nálam minden 10-15. indításnál) sztereóra.
  • VinylToy #167
    Nekem is alapból átnyomja sztereóra, mikor indítom a traktor-t már nyomom is a beállítást, mert különben nem megy. :D
  • Guer
    #168
    Na HI!
    Nem tud vki egy progit amivel feltudom venni ugy a zenét hogy külsö mixert kötöm vissza az egyik csatornára (már a hangkarin)?
  • Tetsuo
    #169
    A hangkártyán beállítod h a "Line-in"t vegye fel és akármilyen progit használhatsz.
  • Guer
    #170
    Idáig renben van de tudnál esetleg egy konkrét progit is mondani?
  • Guer
    #171
    már megoldottam
  • Tetsuo
    #172
    Ezexerint találtál 1et a tízezermillió programból ami képes erre és gyanítom a gépeden találtad meg. Ami nem baj, csakhát nehezen tudtam volna ajánlani közülük.
    Dj Guer, mixre fel! :)
  • Guer
    #173
    ja a hangkari programjába be van épitve :)
    csak még soha nem használtam ilyet és gondoltam bonyolultabb lex :)
  • Tetsuo
    #174
    Szuper! Meg van a Winfosnak is, csak állítólag az xar, bár nem értem h lehet elszúrni.. (ezek ott Redmontban mindent elcsesznek).