59
Minden ami a mágiával kapcsolatos, tapasztalatok, eszmecsere
  • Lacc
    #18
    Gyurcsókot én is láttam ma a TV-be. Éppen energiát közvetített. No comment.
  • Rincewind
    #17
    Félelmetes mennyi pihent agyú ember létezik. Mágia... :P
  • Pyx #16
    loál
  • Augustus Gigo
    #15
  • Jano
    #14
    loál
  • Instict
    #13
    nekem pl van egy varázspálcám, amivel egy csomó csajt elvarázsoltam, szal én hiszek benne :D
  • I.C.ram
    #12
    Nem akarok ünneprontó lenni, de ti ebben a marhaságban hisztek? :)
  • Davidus
    #11
    Tegnap hozott a villanyszámlás egy 5000 forintos számlát... Hát olyan tűzlabdát kapott az arcába hogy még most is lángolva rohangál az ablak alatt. Azért se fogom eloltani a fagyasztó sugarammal.
  • Dynamic
    #10
    Bár nem pont ide tartozik, de én Gyurcsókot néztem régebben a Bp tv-n.Azon lehetett még röhögni.Rendesen úgy ültem a tv elé, mint aki a Szeszélyes évszakokat fogja nézni.Bazzeg, ekkora kókler t!
  • szando
    #9
    ki az a hülye aki ebben hisz?
    ha van vmi erről szóló műsor csak azért nézem meg mert rohadt nagyokat szoktam rajta röhögni... ahogy ezek az emberek elhiszik hogy varázsolnak... LOÁL
  • Tikal #8
    hiszel az ördögben?

    mert akkor csak azt kérdezném meg hogy hogyan képzeled el vagy hogyan mondják milyen? mert érdekes modon más vallásokban nem nagyon van ördög, a keresztények szeretnek riogatni meg égetni szerencsétlen nőket a máglyán...
  • Dzsini
    #6
    pont ezt mondom, hogy ha valaki benne van az már nem nagyon fog irogatni ide...
  • Augustus Gigo
    #5
    ha van bárkinek vmilyen sikeres, nem sikeres tpasztalata bármivel kapcsolatban az irjon/szellem idézés, bűbáj stb../
  • Augustus Gigo
    #4
    jó de beszélgetni lehetne róla, van bennem valódi érdeklődés pont ezért nyitottam, csak nem nagyon találok sok infot róla
  • Dzsini
    #3
    ha nincs benned valódi érdeklödés, akkor nem kellene... (föleg ha nem vagy eléggé érett hozzá)

    ha pedig igen, akkor meg nem ITT fogod az infót beszerezni, hanem megvannak erre a megfelelö körök
  • Augustus Gigo
    #2
    én csak most ismerkedek vele/csaj miatt, mert ő ezzel foglalkozik/ szal várom bármiféle infót ezzel kapcsolatban/szertartások, bűvigék, szeánszok stb....
  • Augustus Gigo
    #1
    Minden ami a mágiával kapcsolatos, tapasztalatok, eszmecserének helye legyen eza topic!