59
Minden ami a mágiával kapcsolatos, tapasztalatok, eszmecsere
  • Augustus Gigo
    #1
    Minden ami a mágiával kapcsolatos, tapasztalatok, eszmecserének helye legyen eza topic!
  • Augustus Gigo
    #2
    én csak most ismerkedek vele/csaj miatt, mert ő ezzel foglalkozik/ szal várom bármiféle infót ezzel kapcsolatban/szertartások, bűvigék, szeánszok stb....
  • Dzsini
    #3
    ha nincs benned valódi érdeklödés, akkor nem kellene... (föleg ha nem vagy eléggé érett hozzá)

    ha pedig igen, akkor meg nem ITT fogod az infót beszerezni, hanem megvannak erre a megfelelö körök
  • Augustus Gigo
    #4
    jó de beszélgetni lehetne róla, van bennem valódi érdeklődés pont ezért nyitottam, csak nem nagyon találok sok infot róla
  • Augustus Gigo
    #5
    ha van bárkinek vmilyen sikeres, nem sikeres tpasztalata bármivel kapcsolatban az irjon/szellem idézés, bűbáj stb../
  • Dzsini
    #6
    pont ezt mondom, hogy ha valaki benne van az már nem nagyon fog irogatni ide...
  • Tikal #8
    hiszel az ördögben?

    mert akkor csak azt kérdezném meg hogy hogyan képzeled el vagy hogyan mondják milyen? mert érdekes modon más vallásokban nem nagyon van ördög, a keresztények szeretnek riogatni meg égetni szerencsétlen nőket a máglyán...
  • szando
    #9
    ki az a hülye aki ebben hisz?
    ha van vmi erről szóló műsor csak azért nézem meg mert rohadt nagyokat szoktam rajta röhögni... ahogy ezek az emberek elhiszik hogy varázsolnak... LOÁL
  • Dynamic
    #10
    Bár nem pont ide tartozik, de én Gyurcsókot néztem régebben a Bp tv-n.Azon lehetett még röhögni.Rendesen úgy ültem a tv elé, mint aki a Szeszélyes évszakokat fogja nézni.Bazzeg, ekkora kókler t!
  • Davidus
    #11
    Tegnap hozott a villanyszámlás egy 5000 forintos számlát... Hát olyan tűzlabdát kapott az arcába hogy még most is lángolva rohangál az ablak alatt. Azért se fogom eloltani a fagyasztó sugarammal.
  • I.C.ram
    #12
    Nem akarok ünneprontó lenni, de ti ebben a marhaságban hisztek? :)
  • Instict
    #13
    nekem pl van egy varázspálcám, amivel egy csomó csajt elvarázsoltam, szal én hiszek benne :D
  • Jano
    #14
    loál
  • Augustus Gigo
    #15
  • Pyx #16
    loál
  • Rincewind
    #17
    Félelmetes mennyi pihent agyú ember létezik. Mágia... :P
  • Lacc
    #18
    Gyurcsókot én is láttam ma a TV-be. Éppen energiát közvetített. No comment.
  • FtranX
    #19
    Felforr az agyam, ha ilyeneket látok a tévében mint ez a Gyurcsók!! Lazán lecsukatnám az ilyeneket, akik más emberek tudatlanságából élnek! Mindenkinek joga van abban hinni, amiben akar, de azért ez már több a soknál.

    A mágiában meg nem hiszek.
  • Augustus Gigo
    #20
    NA ezt a csáveszt még nem láttam tvben, nm mindha kerestem volna. De röhögés miatt megnézem mjad, persz nem a csaj jelenlétében, mert ő szentűl hisz benne.
  • FtranX
    #21
    Feltétlenül nézd meg! Az ATV-n szokott menni. Legtöbbször öreg mamik telefonálnak be.

    Nem szó szerinti idézet:
    -Jó napot kívánok, Gyurcsók Úr!
    -Üdvözlöm!
    -Jaaaj naagyon fáj a lábam!
    -Melyik? Ugye a bal?
    -Neem a jobb!
    -Jó akkor küldök magának energiát. Érez már valamit?
    -Hááát még semmmit...
    -Én biztos vagyok benne, hogy holnapra jelentősen javulni fog.
    -Jaaaj köszönön széépen!
    no comment..
  • Augustus Gigo
    #22
    és persze 380+áfa,+120 ft kapcsolási díj, melyet tárcsázásonként kiszámolnakATV
  • FtranX
    #23
    Igen, ez a legnagyobb gond az egésszel!
  • Augustus Gigo
    #24
    Más utakon a műsor címe, mert egy iylet találtam:)
  • Dynamic
    #25
    Gyurcsóknak mindig van egy sablon joker válasza, ha nem sikerül a varázslat.

    -Múlik a fájdalom?
    -Neem!
    ...
    -És most?Mennyit javult?
    -Háát...még mindig ugyanúgy fáj.
    ...
    -Most érez valami javulást?
    -Há..nem..még mindig fáj!
    Gyurcsók kajakra lebaszó hangon:
    -Már megmondtam ezerszer, hogy lazítsák el magukat.Így nem fogok tudni segíteni.Viszont hallásra!
  • Dzsini
    #26
    erősen szezon és fazon keverése forog fenn... bár várható volt.
  • Dynamic
    #27
    Nincs itt keverés, egyszerűen csak elment más irányba a beszélgetés
  • FtranX
    #28
    elnézést az offolásokért

    a mágiáról ugyanaz a véleményem mint a telefongyógyászatról
  • PResident Evil
    #29
    LOl micsoda csávó... meg kell néznem !!! : DDDDDDDDDD
  • Augustus Gigo
    #30
    én is mint kötelező programot feljegyeztem
  • PResident Evil
    #31
    de a 'körben a 18' remélem kint van a műsor alatt :)
  • Aramir
    #32
    Én Lui Pádré (jó írtam?) atyán szoktam jókat röhögni az Atv-n.
  • I.C.ram
    #33
    Ez mikor megy??? :DD

    Én múltkor a hőemelkedés Petivel c. műsort néztem. :D Betegre röhögtem magam! :DDD
  • Lacc
    #34
    A múltkor mikor én láttam, Gyorcsók mester mellett ült valami felvarrt arcú tyúk is, de hogy minek azt nemtom. Végig meg se szólalt, csak nézett ide-ode két energiaközvetítés között.
  • Loál János #35
    Csak egy statiszta...
  • ollie
    #36
    Nagy köcsög ez az ember szerintem. Sőt szemét, tahó, bunkó meg minden.
  • O0D:
    #37
    Szerintem vigyázz magadra nehogy feláldozzon, mint azt a gyereket angliában, - Fekete mágia.
    Ismergkedj inkább a zöldel, legyél állat barát.
  • FtranX
    #39
    az nagyon állat műsor!! Az volt eddig a legjobb amikor a műsorvezető mögött a díszlet egy hatalmas képkeret és egy benne álló lengén öltözött férfi volt. Egy betelefonáló meg is jegyezte:
    -Mi van bázze?!! Azt hiszed, hogy az a köcsög a háttérben olyan nagy szám?
  • I.C.ram
    #40
    Azt én is láttam!!!!! :DDDDD Kurvajó!! Mint mint akármelyik paródia :D Egyszer meg az volt, hogy a betelefonáloknak elkellett mesélni, hogy milyen faszokat szeretik :DD Beszartam a röhögéstől :D A betelefonálók 90% szerintem echte hetero, csak mókából telefonál be. :)
  • magus
    #41
    ezek a musorok mikor mennek?
  • I.C.ram
    #42
    Banánhéjban benne volt a Hőemelkedés Petivel műsorvezetője! :D MEg Fásy Ádám is :D