9
McAfee szívás
  • Vorpal
    #9
    Van vki másnak is gondja a 2004 es Live Updatejével? egyszer csak kifúj az egész azaz nem updatel majd a progi is elszáll hogy telepitsem ujra.
  • Edward2
    #8
    Nekem olyan kérdésem lenne McAfeevel kapcsolatban hogy hogyan tudom engedélyezni tüzfal mögül a távoli asztali elérést???nagyon fontos lenne
  • Robbb
    #7
    Igazad lehet! Akinek volt már ilyen gondja, annak talán tudok segíteni, mert úgy fest megoldottam. Szóval a "@" karaktert úgy kell előhozni regisztráció és Liveupdate esetén, hogy a billentyűzetet angolra váltom, majd a Shift+2 vel előjön a kukac. Ezzel megvan a véleményem a McAffe-ról. Na mindegy, így már elfogadja a netes regisztrációt, ezután letölti és telepíti is a frissitést a saját oldaláról. Ellenőriztem, elfogadta az újat.
    Remélem több bukta nem lesz vele.
  • rushman
    #6
    A crackelt változatban nem működik a LiveUpdate (mint ahogyan a NAV-nál sem), tehát egycsomagban kell letölteni, majd az antivírus szoftver gyökérkönyvtárában futtatni a letöltött execute állományt.
    Ha így sem műkszik, akkor keresgess a hivatalos honlapjukon, hátha megoldódik.
  • Robbb
    #5
    Használnám én, de nem engedi beütni a "@" karaktert az emilcím megadásánál. Amúgymeg valóban fennáll a copyright problem, mint ahogy a Te gépeden is figyel néhány warez cucc biztosan. De azért mert fekete, attól még működnie kéne.
  • rushman
    #4
    kérdés:
    miért nem használod a LiveUpdate-t?
    Hmm?
    Talán copyright probléma vetül eléd?
  • Robbb
    #3
    Mert azt senki sem nézi, én meg el vagyok keseredve...
  • tomsolo
    #2
    hát én nem tudok segíteni de ezt a topikot mér itt nyitottad? és mér nem az Oprencerek, felhaszn progba?
  • Robbb
    #1
    Helló mindenkinek! Aki ért hozzá nagyon, adjon tanácsot, hogyan használjam ezeket a szar DAT frissítéseket! A legújabb VirusScan 8.0 van fent 4.2.60-as enginnel, de egyszerűen nem akarja telepíteni az exés DAT-ot. Azt írja " Unable to find qualifying product(s)." Előre kösz a jóindulatért.