24
Microsoft Outlook beállítása!
  • BaliBoy
    #24
    Üdv.
    Van egy elég idegesítő problémám.
    A barátnőm gmail fiókjának meg kellett változtatni a jelszavát. Meg is lett változtatva. Weben semmi gond nincs vele, viszont az outlookban probléma van. Hiába változtatom meg a jelszót, folyamatosan feldobja a kis ablakot, hogy a felhasználó név vagy a jelszó nem megfelelő. Már többször újra kreáltam a fiókot az outlookban, a gmail-en belül ki-be kapcsoltam a POP engedélyezést de semmi változás. Valakinek ötlete?
  • ACE
    #23
    Nekem az a gondom, hogy ugye az emailek speciális beállításainál be van jelölve, hogy "új levél asztali értesítés" megjelenjen, meg olyankor hangjelzést ad. Az a baj, hogy ez csak akkor jelenik meg, ha a Beérkezett üzenetek mappába érkezik egy levél, ha mondjuk az alá csinálok szétválogatva leveleket, pl. levlista, bizonyos személyektől származó üzenetet, amit ugye a szűrővel rakok abba a könyvtárba, akkor annál a levélnél nem jelez az új üzenet asztali értesítés. Hogy lehet hogy ezeknél is jelezzen?
  • twobee
    #22
    Sziasztok!

    A Microsoft Outlook Express-et használom e-mailezésre. Egyszer csak úgy döntött, hogy mikor egy link van az e-mailben, nem tudom megnyitni. Mi a baja? Ha ráklikkelek, nem nyílik meg a link ez Internet Explorerben, hanem leginkább semmi sem történik.

    Úgy tudom most csak megnézni az e-mailekben lévő linkeket, hogy kimásolom, majd beillesztem a böngészőbe...

    Mi lehet a baja? Egyébként elkezdtem használni a sima Microsoft Outlook-ot is és itt is jelentkezett a hiba egy idő után és ezt a hibaüzenetet írja: "A számítógépen érvényben lévő korlátozások miatt ez a művelet nem hajtható végre."... Nagyon idegesítő...

    Mivel maga a link ottvan, létezik, és nem az egyszerűsített nézetbe van állítva az Outlook, nem értem miért nem jelenik meg a link...

    "Tehát kék a link, de nem nyílik!"

    A Segítséget előre is köszönöm!
  • Forumeur
    #21
    Két gépen használom az Outlook-ot, hordozgatom a .pst fájlt. Előfordul azonban, hogy a leveleket, amiket az egyik gépre letöltött már, újra letölti a másikra is , pedig nem kéne...

    Szerintetek mi lehet ennek az oka?
    Köszönöm.
  • me and a monkey
    #20
    Ilyen kutyás/pincéres dolog nincs benne, erre ne is számíts.
    Új levél érkezése:
    - hangüzenet,
    - egérkurzor megváltozik,
    - kis boríték ikon a tálcán,
    - egy kis "aláhulló" levélke az asztalon, amiben láthatod a beérkező levél küldőjét és az első pár sort.

  • HoReSz1975
    #19
    ''Microsoft Office Outlook 2007: be lehet -e azt állitani a programba, hogy jelezzen, ha jött email, mint az incredimailban, valami figura, vagy ilyesmi jelezzen''

    Na skacok valami ötlet

  • psg5
    #18
    Megvan!
    Üzenet szabályoknál lehet beállítani...
  • psg5
    #17
    Üdv!
    Hátha tud valaki:
    Nos meg lehet-e oldani outlook ban azt hogy ha több e-mail fiókom van akkor külön kezelje azokat.
    Vagyis valahogy külön mappába szedje le a külön fiókokra érkező leveleket??
  • Ch_Slater
    #16
    helo. hogy lehet munkatársak között megosztani a kalendáriumot, címlistát, stb?
    tehát pl. azt akarom, hogy lássa a kalendáriumom bizonyos részeit (első körben az se baj ha az egészet). jah és mindezt exchange nélkül..
  • oldboy
    #15
    Hy !
    Microsoft Office Outlookot használok,mert ez kompatibilis az ASUA 620BT
    PDA-val. Bár a levelezés beállitás jó,azt irja hogy nem látja a szolgáltatót. ( XP prof.HU és Chello kábelmodem )
    SOS egy mazsolának.
    Köszi.
  • spider9
    #14
    Sziasztok!

    A problémám az lenne, hogy a beérkező leveleket "nem látom", vagyis nem érkeznek meg valami miatt. Routert használok, ha valakinek van ötlete, jelezzen legyen oly jó! Köszi
  • [Walaki]D`Lair
    #13
    Hi!

    Az outlook xp-ben hogy lehet régi vinyóról a címjegyzéket átmenteni újra, hogy működjön is? Mert nekem nem jött össze...
  • akyyy
    #12
    Helló, egy kis problémával küzködök, van az Outlook 6-os van meg, és az a problémám hogy ha az msn messengerrel a 4.2-essel belépek, akkor az msn partnereket is outlookos partnereknek nézni, de én ezt nem szeretném mert eléggé zavaró, főleg ha emailt akarok írni töb személynek.... nem lehetne valahogy eltüntetni? helló
  • dragon
    #11
    file menu Import/export
  • Roll
    #10
    Mi van srácok, senki se tudja, hogy kell a névjegyalbumot átvinni egy másik gépre?
  • Roll
    #9
    Hogy lehet az Outlook címlistáját egy másik gép outlookjába betenni?
  • webspy
    #8
    szóval, úgy tűnik, hogy működik a dolog annyit kell csinalni, hogy fel kell venni a cimlistaba a azokat a cimeket, amiket szeretnel levalogatni, és aztán a beerkezo mappara kell a szabalyokat megalkotni, ahogyan Petruz is mondta! a cimzettet kell figyelni :))) Thx
  • webspy
    #7
    ok, ezt is megpróbálom :)
  • PetruZ
    #6
    Szabály varázsló
    Vmi olyasmit állíts össze (nem tudom a pontos elnevezéseket), hogy "ha a címzett x, akkor a leveleket ide mozgasd", "ha a címzett y, a leveleket ide mozgasd", stb. Fontos a címzett figyelése, hiszen ez alapján válogatod szét a különféle postafiókokat. A szabályok csak az inbox-on legyenek érvényesek. Ezután definiálhatsz külön-külön minden postafiók szétszortírozott könyvtáraihoz újabb al-szabályokat a további szétpakoláshoz.
  • webspy
    #5
    szal elkezdtem szorakozni az Outlookkal, de max 2 cimet tudok elkuloniteni!! nem jovok ra, hogy hogyan lehet az Outlook tudtara adni, hogy a tobbi e-mail cimet is kezelje, es ne csak az alapertelmezettet!! ugy kezel 2 cimet, hogy az alapertelmezettet kiteszem egy konyvtarba, a masikat pedig a beerkezettek kozott hagyom
  • MaSzKa
    #4
    Ez engem is érdekel:)))
  • webspy
    #3
    ok megnezem
  • webspy
    #1
    hogyan lehet beallitani a Microsoft outlokot, nem az Expresst, hogy tobb e-mail fiokbol erkezo leveleket, levalogassa fiok szerint, kulon mapakba????

    Thx