12
Nagyon arghhh
  • Buddy
    #12
    hát most ott is balosok döntik romba az országot
  • selwik
    #11
    mi lett az egykor büszke német népből...

    nagyon arghhh
  • Dutch Flander
    #10
    A globalizációról egy remek mondás jutott eszembe:

    "Lengedez a búza-tenger, jaj de sok a buta ember..."
  • FtranX
    #9
    Hát igen csak úgy tűnik, hogy egy egészen új világrend felé haladunk. Lsd.: globalizáció
  • Dutch Flander
    #8
    Bizonyos értelemben már most háború dúl!
    Csak be kell kapcsolnunk a TV-t. Tisztelet a kivételnek, de olyan szellemi leépítés folyik... Ez, szerény véleményem szerint háború az értelem ellen.
  • I.C.ram
    #7
    Következő WAR egy EU vs. USA vs. Kína+É.Korea lesz :)
  • Taranov
    #6
    jaja, sőt, az EU mondta, hogyha egész keleti térfelet akarja leigázni az usa, akkor az eu közbelép.
  • Kandurex
    #5
    Ha a Németeken múlik, akkor aligha, újabban semmi érdeklődést nem mutatnak egy jó pofa WAR-ra
  • szando
    #4
    Adolfka :)
    - Aggy egy pacsit!
    - Sieg Heil! Wau

    majd ha kirobban a 3. VH nem röhögtök ezen ennyire :)
  • Eye-scream
    #3
    LOOOOOOÁÁÁÁL:D
    Ekkora baromságot.:D A fickónak sztem inkább elmegyógyintézetben lenne a helye:)
  • Taranov
    #2
    :))
    Én az állatvédőkkel vagyok.
    Ítéljék egy a gyilkosokat, ne az ilyen szerencsétleneket :))
  • TheZsenyka
    #1
    Forrás

    "Roland T. náci üdvözlésre tanította be Adolf nevû kutyáját. A berlini férfi most bíróság elõtt felel tettéért - adta hírül az Ananova. A rendõrséget még tavaly hívták ki járókelõk, amikor a férfi az utcán mutatta be kutyája tudományát. A mutatvány során a férfi "Sieg Heil" kiáltására és karlendítésére a fekete keverék kutya jobb mellsõ mancsát emelte náci üdvözlésre.
    Az 54 éves férfi alkotmányban tiltott szervezetek jelképeinek használatáért áll bíróság elé. Ha bûnösnek találják, három évig terjedõ börtönbüntetésre ítélhetik. Adolf feltehetõen állatmenhelyre kerül.
    Carola Ruff, a helyi állatvédõ szervezet tagja szerint a kutya nem ítélhetõ el amiatt, hogy a gazdája mire idomította be. "Rosszul leszek a gondolattól, hogy valaki torz elméjének eszközeként használja fel kutyáját" - nyilatkozta a Berliner Kuriernek az állatvédõ nõ."

    Nagyon arghhh... szétröhögtem magam...