263
  • dikki*yysw
    #59
    Van OST haverom egész nap azt hallgatja :)
  • BaLeeX
    #58
    Bár külön még nem hallgattam, csak elképzeltem.
  • BaLeeX
    #57
    Hát a zenét tényleg nagyon jól eltalálták de inkább azt mondanám, hogy illenek a filmhez. Külön hallgatva szerintem qrva idegesítőek, főleg ami az elején a főcím alatt megy.
  • Rincewind
    #55
    Legalább valaki használja. :)
  • I.C.ram
    #54
    Kár :( Most centeredben van a sárga, és fekete alapháttér van bent.
  • Rincewind
    #53
    Az én monitorom nem elég nagy ahhoz, meg amúgy se lett volna rá elég nagy "alapanyagom". :)
  • I.C.ram
    #52
    Rince háttere figyel be nekem, de az az aljas kópé csak 1024*768-as felbontásban csinálta! NEKEM MEG 1280*1024-es KELL!!!!!!!
  • I.C.ram
    #51
    Én már láttam jobbat, mivel nem is láttam...

    HA-HA-HA ugye milyen kis vicces vagyok? :)
  • Lacc
    #50
    Ezt inkább én ajánlanám neked, de előtte mosd ki a szádat szappannal hogy ilyen smileykat írsz
  • dikki*yysw
    #49
    Lacc véleményén vagyok én is. Tetszett, de másra gondoltam.
  • Rincewind
    #48
    Láttál már jobbat?
    Na menj át szépen a másik topicba és gyónd meg a bűnöd jól! ^.^
  • Lacc
    #47
    Most néztem meg nemrég én is a moziban, háát érdekes egy film :) Igazából sokkal többet vártam tőle, hogy így mindenki ajnározta. Végülis sokan röhögtem rajta, főleg hogy mindne emberből úgy folyik a vér mint a slagból :D Akciófilmnek túl komolytalan, vígjátéknak túl komoly szal nem tudom hova besorolni. De ha így visszagondolok rá egy egész jó kis film volt, de láttam már jobbat.
  • BaLeeX
    #46
    Tegnap néztem meg többedmagammal és nekem kifejezetten tetszett.
    Pontosabban:
    + a zenét nagyon eltalálták
    + olyan váratlan jelenetek voltak benne néha, hogy mellettem a csaj majdnem leesett a székről
    + volt benne pár jobb poén is
    + a rajzfilmbetét is ötletes volt és jól meg volt csinálva

    - kicsit túl sok volt a vér
    - logikátlanságok (pl. végén csajnak hátán végnak egy nagy sebet, háttal fexik a hóban vagy fél percet, fölkel és nem véres a hó)

    De összességében tetszett. A társaságban egy másik gyerek szerint meg nagyon szar volt. Hát ízlések és pofonok.
  • Loál János #45
    Már kijavították flémveszély miatt. :D
  • Lteebee
    #44
    Engem sokkolt, de még feldolgozási fázisban vagyok.

    Azért elég sokat nevettem.
  • Arch
    #43
    Nem mondom, hogy tetszett a film, de azt se, hogy rossz volt. Érdekes. Mad Mind-hez csatlakozom, hogy van benne egy-két logikátlan rész és abszurd dolog. Dehát Tarantino film... :)
    És nekem is az anime rész tetszett a legjobban.
    És a zenéje kvajó sztem. :)
  • ollie
    #42
    Hol látsz te ott linket?
  • ollie
    #41
    Szerintem annyira abszurd ez a film, hogy már jó! Én nagyon jól szórakoztam rajta, sőt szétröhögtem magam.
  • mad mind
    #40
    Szerintem meglehetősen gyenge. Nincsen semmi ami lekötné az embert. Öldökölnek de minek? A karakterek lényegtelenek, hiszen csak a megölésre vannak ott. A legszarabb jelenetek közé tartozik a kóma után hirtelen öldöklő Uma. Tarantino miért nem döntötte el mit akar? Ha a lábai elsorvadtak, akkor a kezei miért nem? Szerencsére megse próbálja szimpatikussá tenni a főszereplőt, viszont emiatt a film egyetlen fontos figurájával történő események is közömbössé válnak. Az egyetlen nekem tetsző rész az anime betét. A legnevettségesebb jelenet a hipervérnyomásban szenvedők harca, jókat röhögtem amikor nagynyomással spriccelt a vér, ráadásul olyan sok ami hat másik emberbe is elég lett volna.
    Ha vérontásra van kedvem akkor jó, de különben történettelen unalmas alkotás.
  • Augustus Gigo
    #39
    "Revenge is never a straight lin. It's a forest. And like a forest it's easy to lose your way... to get lost... to foget where you came in."
  • Augustus Gigo
    #38
    ja és persze a legsirályabb jelenet a kómaprostitució:)
  • Augustus Gigo
    #37
    whiskey szétlövés , majd szivar odarugása rulzik!
  • Rincewind
    #36
    "mi az amitől ENNYIRE tetszett az embereknek"

    A nagybetűs HANGULATa miatt.
  • dikki*yysw
    #35
    Hm... mindenkinek nagyon tetszett :)
    Akkor az én ízlésem szar, mint ahogy azt eddig is sejtettem.
    Nem az, hogy nem tetszett, csak el nem tudom képzelni, mi az amitől ENNYIRE tetszett az embereknek.
    Valamiről lemaradtam :-)
  • Cat #34
    uma thurmanon ez a börszerkó vmi istentelenul szexin néz ki :)

    http://i.imdb.com/Photos/Ss/0266697/CN-038-07A.jpg
  • Crazyn
    #33
    GoGo-nak érdekes arca van, ahhoz képest, hogy lány
  • Rincewind
    #32
    Az Anime betét benne Istenkirály!!! ^.^
    Na meg a karakterek. Go-go Yubari rulzik nagyon! Kíváncs leszek majd Madsen alakítására.
  • Crazyn
    #31
    Én tegnap (péntek) néztem meg a filmet, de behaltam rajta. Ilyen jó filmet rég láttam. Az kicsit furcsa volt, ahogy az emberkékből fröcsögött a vér, de hatásos. A rajzfilmbetétet is jó ötletnek tartom. A szereplőválogatás jó, a szinészek nagyon jól adják a szerepüket. Uma Thurman most is csodásan játszik.
    Már nagyon várom a folytatást.

    Aki teheti, az inkább nézze meg a moziban. Tök mind1, hogy milyen minőségbe van meg neki gépen, de ezt mindeképpen a moziba kell megnézni. Amikor Gogo-val küzdött, akkor én is hajolgattam el azelől az acélgömb elől

    Isten ez a film
  • PResident Evil
    #30
    nekem a zenéje bejön !
  • Rincewind
    #29
    A film BÜNTET!
    Bár, aki látta az gondolom már tudja, aki pedig még nem nézte meg az mielőbb pótolja.
  • Redfox
    #28
    Le lehet valahonnan szedni a filmet?
  • mikike
    #27
    akkor hőkölj előre
  • Jockey Ewing
    #26
    Nagyon régen kint van!
    kb. 6-7 hónapja
  • Sub
    #25
    Inkább a 6600-t hoznák ki mint ezeket a fosokat!
  • Davidus
    #24
    Ne húzzál fel mert rituálisan hátbadőflek
  • Taranov
    #22
  • ev1l FlOwEr
    #21
    Az nem baj.
  • Davidus
    #20
    szvsz lesz egy csomó ember akinek nem fog tetszeni...
  • ev1l FlOwEr
    #19
    Tényleg baszott jó, vagy csak elmegy ?
    Bár az elmegy Tarantinótól azt jelenti, hogy baszott jó....
    Na mindegy...
    Néhány más véleményt is szívesen olvasnék itt.
  • Davidus
    #18
    FEELING