28
Kellene képtárhely!
  • Hmuda
    #1
    Üdv mindenki! Olyan ingyenes tárhelyet keresek, ami olyan szintű képtárolsát tesz lehetővé mint ami a tar.hu-n is van. Sajna a tar.hu totál széthullott, szarnak a felhasználókra, minimum 4 levelet küldtem nekik, de nem válaszoltak, ezért gondoltam, hogy hagyom őket a fenébe. Szóval egy kép.tar.hu szintű dolog kellene, csak oylan helyen ami rendesen működik is. Előre is köszi.
  • Taranov
    #2
    Hát szerintem elég jó a kep.tar.hu, végülis használni lehet, attól, hogy nem válaszoltak.
    De ezenkívül nem ismerek.
  • traXion
    #3
    Használni nehézkesen lehet!
  • Hmuda
    #4
    Csak nekem az utóbbi időben nem tölt fel semmit. Úgy veszi, mintha fel lenne töltve, de maga a képlink totál hibás. Plusz a webes része is totálkáros, szóval használhatatlan. Télleg nagyon kellene.
  • traXion
    #5
    Nekem is! Próbáld FTPre feltölteni, onnan meg a galériába, úgy emgy!
  • Taranov
    #6
    Ja, értem, nem tudtam, hogy ennyire tönkrement.
    Hát igazából a tár.hu-n kívül nem tudok ingyeneset, csak fizetős FTP-t, ami persze jó gyors meg minden ok, csak hát pénzbe kerül, sajnos.
  • Hmuda
    #7
    Még ftp se műxik. Hiába próbáltam minden kisbetűt, pontos betűméretet, sehogyan nem tudtam belépni az FTP-re.
  • Harder
    #8
    Nem értem miért szórakoztok/kínlódtok ezzel ... van egy rakás gallery script, különösen tudom ajánlani az "spgm" nevezetűt, csak PHP-t igényel (fw.hu, atw.hu, uw.hu stb..), max pár perc alatt feldobható bárhova, és onnantól kezdve csak a képeket kell a thumbokkal feltolteni, tök egyszerű az egész.
    aztán lehet felejteni a tar.hu-s görcsölést egy életre .. :)

    --------------------------
    Harder | www.gyik.com | először keress (hogyan?), utána kérdezz ... ;-)
  • Hmuda
    #9
    Honnan zserezhetem meg ezt a kódot?
  • Harder
    #10
    free a script:
    http://spgm.sourceforge.net/
  • Hmuda
    #11
    Köszi, megnézem.
  • Hmuda
    #12
    Ezer hála! Nagyon jó script. :D
  • Harder
    #13
    Nm :)
  • RelakSfromhome
    #14
    WÁÁÁ!!!!

    Le fogom szenni!!!!!!!!!!
  • blackgamer
    #15
    Hello!

    Képtárat keresek, ki mit használ ami egyszerű, és külső oldalra is enged linkelni?
    tar.hu jelenleg nem enged feltölteni új képet
  • Dzsini
    #16
    kepfeltoltes.hu (ez teljesen publikus, nem sajátalbumos rendszer)
    kepeim.hu (ez albumos)
    vagy külföldről
    imageshack.com
    flickr.com

    és még van tucatszám

  • blackgamer
    #17
    a kepfeltoltes.hu nem képtár hanem csak átmenetileg tárolja a képet (temp)
    kepeim.hu-t kipróbálom köszi a tippet!
    külföldi lehet jobb, de egyenlőre magyarokat próbálnék
    ha valaki használ jó képes tárhelyet szóljon!
  • dunga
    #18
    én ma töltöttem képtárra... miért ne lehetne felrakni?
  • maozedong
    #19
    manapság egyszerűbb ha csinálsz sajátot.
    egy kész kódot letöltesz és máris megvan a feltöltés. másik komplett rutinnal a képgaléria. százszámra vannak ilyenek.. és akkor azt publikálod amelyiket akarod, magadnak rendezgetheted, FTP vel is hozzá tudsz férni.. csomó előnye van.
  • blackgamer
    #20
    órákig nem működött, de aztán beindult

    tudom vannak ilyen php sablonok amiket weboldalhoz lehet feldobni, de nekem csak fórumba linkelésre kell a képtár
    tovább marad meg a kép, mint a képfeltöltés.hu-n és nem kell sg-s galériát használni
  • blackgamer
    #21
    most meg órák óta azt írja, hogy konvertálás alatt a kép
    mondjuk attól is félek, hogy mi lesz ha törlik a galériát mert külső lapokra linkelem a képeket

    lehet meggondolom a webes php-s képtár kreálását, csak sehol sem szeretik ha az oldalt senki nem látogatja, de a képeket kintről elérik, nem?

    valakinek volt már ebből kellemetlensége?

  • Gladiator
    #22
    képeim.hu-n most csináltam egy új reget (akit érdekel malajzia.képeim.hu:D), fel is töltöttem az első albumot, aztán kiléptem. Most lépnék be megint, de azt mondja, hogy nem éri el az adatbázist. Ez normális, vagy esetleg azért van, mert külföldről próbálok feltölteni? de akkor a regisztrációnak sem szabadott volna mennie. Amúgy az oldalt meg lehet nyitni látogatóként.
  • Gladiator
    #23
    lol, megoldódott:D csak rossz kódot használtam:D mondjuk szerintem 5letesebb lenne ilyenkor azt írni, hogy rossz kód, de hát mind1.
  • Gladiator
    #24
    most meg azt mondja, hogy adatbázis hiba. várjak, vagy bennem a hiba?
  • urbijoe
    #25
    a kepeim.hu mért konvertálja át a képeimet 1600x1200-ba?
    mikor az eredeti 2048-as méret
    mindegyikre kiirja hogy "eredeti méret 1600x1200"
  • neevous
    #26
    Hello!
    Én speciel picasa képtárat használok. Gmail acconut kell hozzá, és a picassa nevű program, amit ingyenesen letölthetsz innen. Ugyanitt találsz leírást arról, hogy hogyan tölthetsz fel képeket. A nincs Gmail accountod dobj 1 privátot!
  • NatasaI
    #27
    Én most kezdtem el használni a fotokep.hu oldalt. Nekem nagyon bejön, mindenkinek csak ajánlani tudom! Nem konvertál napokat mint a tár.hu, eddig (kopp kopp kopp) mindig elérhetőek voltak a képeim még külföldről is és nem cseszik tele reklámokkal az oldalt (szintén tár.hu). Olyan mint a flickr csak magyarul.
  • xdes
    #28
    Csakis azt tudom ajánlani amit használok és bevált!
    Röviden az adatok!

    310GB tárhely
    3000GB forgalom/hónap
    Korlátlan domain elhelyezés!!!!
    Korlátlan e-mail
    Korlátlan FTP kapcsolat felhasznlálónév
    Alkalmas: Drupal, Joomla, E107, Postnuke, Typo3 v4, phpBB v2, punBB v1, SMF, OSCommerce,Gallery V2 STB scriptek futtatására, mindegyik tökéletesn mûködik.

    És az ára: 6,35 euro/h. - Elfogadják a banki átutalást is!

    És ha es nem volna elég akkor itt van egy Coupon Cód amivel 2 hónap ingyen és plusz 25Gb tárhelyet kapsz! CUST33345

    Weboldal: SERVAGE.net