60
Robin Hood Defender of the Crown
  • elite
    #60
    Hi!
    Úgy tudom, ezt magyarul is kiadták. Csak a felirat magyar, vagy a beszédhangok is?
    És honnan tudnám beszerezni magyarul? Mert már kapni sem lehet sehol.
  • Mayorpapa
    #59
    ez a nagy problémám nekem is, nem tudom az utolsó várat bevenni, HELP ME!
  • dikki*yysw
    #55
    Ja igen, szóval ez lekötött fél órára :)
  • dikki*yysw
    #54
    Nagyon ari ez a játék :-)

    Lehet, hogy az én ízlésem kezd egyre jobban elszaródni, mindenesetre már képtelen vagyok játszani a játékok 95%-ával.

    Viszont ha valami újat tud mutatni, az leköt vagy fél órára. És ha ezután letörlöm a játékot, még csak nem is érzem úgy, megloptam a fejlesztőket.
  • Shaman
    #53
    száma=létszáma
  • Shaman
    #52
    Egyébként támadó hadsereg száma korlátozva van?
    Mert tudom hogy védöké igen,ha nincs vár akkor 150 (asszem)ha van vár akkor több...
  • Mayday
    #51
    Figyusszatok mar. Csak en nem erzek kulonbseget, ha atallitom a felbontast 1280*1024-re? Ugyanolyan, mintha mondjuk 800*600-ban lenne vagy meg kisebben.
    Minden mas beallitas o.k. grafikai minoseg, AA, stb.
  • winona
    #50
    arra a tengerparti területedre, amelyiknél van egy kis famóló (fahíd), építs várat ill. rakj oda elég sereget, akkor nem fog megtámadni!
  • Shaman
    #49
    sneak=snake
  • Shaman
    #48
    kardozás,meg lovagi torna könnyü!
    Azt mondja meg valaki,hogy a snaek attackot ki lehet-e valahogy kerülni,mert nagyban támadom az egyik Lordot,s közben snaek attackkal az a köcsög John megtámad! El lehet ezt valahogy kerülni?
  • Mayday
    #47
    A peccs ATI kartyas problemakat orvosol, ugy tudom.
  • Sephi
    #46
    Sziasztok!

    Sztm kurva jo gama ez csak kicsit nehez mert meg nem egeszen ertem de majd csak rajovok :)

    Kicsit nehez a harcrendszer last ugy ahogy a ijaszat es a csata meg a kardozas viszont a lovagi torna-ban meg nem veszitettem soha:)))

    Mire jo a patch?
  • cikasz
    #45
    hátha igy jobb lessz :))

    ROBIN HOOD PATCH.... IDE KLIKK A LETÖLTÉSÉÉÉÉRT!! :)
  • winona
    #44
    majd jön a kiegészítő lemez ;)

    de tényleg nagyon hiányoznak ezek nekem is! (a megye kevésbé, de "szabad játék" nagyon)

    sajnos a csatát is összecsapták kissé, nem igazán lehet taktikázni (nyugodtan csinálhattak volna legalább "formációkat", mint anno)

    a lovagi torna nagyon könnyű - én tulajdonképp azzal nyertem. a kardozás közepesen nehéz, a nyilazás nekem nem jött be :(

    de a feeling megvan!

    (vmikor kiadtak egy DoC-ot Franciaország térképével - erről tudna vki bővebb infót írni?)
  • Mayday
    #43
    De, elutaztunk. Csak sogoromeknal is van net... :)
  • Nyiri
    #40
    En a felenel meguntam a jatekot, monoton, unalmas.

    Ez persze szvsz.
  • Hustler_hu
    #39
    en vegignyomtam ... nem volt nehez ... sooot ... lovagi torna az easy es 400 + terulet jar erte ... sajnos nem lehet masvalakivel ujrakezdeni , sztem ez a nagy hibaja ! nem osztonoz hogy kezdjem ujra :((( pedig nagyon bejott :(((
  • PiGonE
    #38
    Már megtaláltam a megoldást:
    http://www.gameburnworld.com/dl/gamefixes/dl_robinhooddefenderofthecrownv1.01fixedexeeng.htm
    Az 1.01-es patch segít a dolgon! :-)))
  • shaba23 #36
    Nem utaztál el? Teccene nekem ez a gém? Ámbár nekem is ati 9700 pro van...lehet nekem sem menne :)
  • PiGonE
    #35
    "Cauld not video mode,Please Re-Select."
    Nekem is ez a problémám, ATI 9600Pro kártyám van, 3.8-as Catalyst, WinXP SP1..... Tud valaki valami megoldást?
    Köszi!
  • Mayday
    #34
    Nem probaltam, de nem is erdemes, mert ha nem akarsz semmit csinalni, akkor is erdemes rabolni kocsit vagy varat. Kar azt kihagyni!
  • Shaman
    #33
    Na nekem is szalad. Iszaonyatosan teccik a game nagyon hangulatos,de eyg valamit mondjatok már meg. Hogy lehet csak simán kört léptetni?? Mert azt nem tudok. csak akkor ha harcolok,vagy nyilazok,utána kört lép,de úgy nem lehet,hogy ha semmit sem akarok csinálni?? Csak pénzt gyüjtés miatt 1-2 kört átpörgetni? Szal hol,vagy mivel lehet?
  • Mayday
    #32
    Nekem szalad ATI-val! (9800Pro)
  • Shaman
    #31
    Az mingyá ki fog derülni,mert fél óra múlva nekem is lent lesz a gamma,s nekem ATI-m van. 9700 volt nekem is,de most csak egy 8500-as van a gépemben. (idöleges csere).
    Szal kiderül,hogy szereti-e az ATI-t.
  • mohus
    #29
    ??
  • ReTeK
    #28
    Hangulatos kis game, teccik ...
    csak kár hogy a családban volt 1 elkorcsosult ikszboksz ős, kinek génjeit megkapta
  • cikasz
    #27
    nem akkor hanem a játék inditásánál..
    Ati 9700pro
  • cikasz
    #24
    Cauld not video mode,Please Re-Select.
    Ezt irja ki nekem...
    Lehet, hogy a crack nemjó???
    tud valaki ellenszert???
  • Mayday
    #22
    Igen, en is neztem a szoveget, lehet, hogy elkezdem!
    Siman modositom szerkesztovel a szovegfile-t es muxik? Mert ez esetben vallalom! :)
  • SarkanyfuaRUSH
    #21
    udv!

    Ha neked lejött megosztanád DC-n, mert én nem találom matrixon se :((

    Írj, hogy melyiken vagy, koszi
  • Mayday
    #19
    Strategia, de nem a megszokott valos ideju, hanem korokre osztott, de kicsit "mas", mint amit megszokhattuk eddig.
    (Tehat ne szamits pl. Heroes-klonra!) :)
  • Jacky
    #18
    Ezeket keressétek DC++-on: ims-rdca és ims-rdbr. És már megvan pld. a Mátrix magyar hubon. Hajrá, nekem már lejött az első cd!
  • shaba23 #17
    ez milyen sztályl?
  • Mayday
    #16
    Kiprobaltam. Egy egyszeru kis jatek, de nekem nagyon bejon, tetszik, jo kis game. En egy darabig jol elleszek vele, az biztos!
    Nem egy terkep van, mint az alap-jatekban, hanem joval tobb, egyre tobb teruletbol allo terkep. Lehet rabolni a varon kivul penzszallitmanyt is, hintot, ott nyilazni kell, varban kardozni. Lovagi torna, kiralykisasszony meg nem volt! Folyamatosan kapod meg a rablas, toborzos, hoditas, epites, stb. lehetosegeket, alapbol alig van valami.
    Aranyos kis cucc, erdemes leszedni! Akik c64-en nyomtak meg anno, azoknak meg kotelezo darab! :)
  • Örm
    #14
    Ha valaki kipróbálta írjon már róla egy pár szót.
  • G_ArchAngel #12
    Robin Hood Defender of the Crown (c) Capcom

    Users take on the role of Robin Hood on a quest to restore peace in
    England. The throne has been stolen by the evil Prince John. Robin
    Hood must battle his way through the country in a wide range of
    action sequences and fighting styles to restore the throne to the
    rightful king. The game blends action with strategy and RPG elements
    to immerse the player in the epic tale of Robin Hood.

    * A unique blend of role-playing and strategy combined with thrilling
    action sequences.

    * Fund the war effort by lightening the purses of traveling merchants
    in thrilling archery ambushes.

    * Lay siege to imposing castles using mighty siege engines and Greek
    Fire.

    * Joust in majestic tournaments for fame, fortune and land.

    * Conquer England's 38 territories as you command troops on the
    battlefield and manage Robin's growing armies.

    * Swordfight through battlements, catacombs and towers in search of
    treasure ? or to rescue a beautiful damsel.

    * Unique special events, multiple goals and non-linear gameplay make
    each playthrough a new experience.

    * An engaging story filled with action, drama, romance and high
    adventure.

    * Twenty minutes of rendered cutscenes and a full hour of recorded
    voice acting bring the characters and world to life.





  • Mayday
    #11
    Ha az alapfilinget athoztak, mar baj nem lehet! Remelem, nem csesztek el nagyon, de mondjuk az alap jatekmenet ma mar, pc-n, keves lenn, azt hiszem.
  • Mayday
    #10
    VEEEEEEEEEEEEEEGREEEEEEEEEEEE!
    Legkiralyabb game volt anno a Pirates! mellett! :)))
    Ami tavaly megjelent, az csak egy "Digitally Remastered volt", mert nem keszult el a fullos ugy, ahogy terveztek. Ezert kiadtak azt, es ezt meg fejlesztettek tovabb. Tovabbra is az alap DOTC lesz nagyjabol csak hat, joval szebb, ujabb dolgokat hozzaadva.
  • Devilke
    #9
    Ez a játék amigán is volt 1996-ban. Ugyanazok fejlesztik csak persze mai technikával. A grafika képek alapján jónak tünik.
  • M.A.D.
    #7
    Mi?? Sephi?? Nem ismerted C64-en ezt a gammát?
    Vazz.