1340
SG - Az új design. Miéééééért?

 


Szavazás.
Régi vagy új SG design
Régi
Új


  • RelakS
    #92
    Mi a pedofil egy bazinagy seggben?!?
  • Dynamic
    #91
    Kapsz egy darab, fél liter html kódra beváltható ajándékkupont.
  • Kandurex
    #90
    És akkor mi van? Kapok valami üdvözlő szöveget? Les**p Nemcsakfél? Vagy mi?
  • Dynamic
    #89
    Oké
  • Dynamic
    #88
    "Születésnapod:
    ha beállítod, akkor szerepelni fogsz a születésnap naptárban"

    Erről beszélek:)
  • Ramza
    #87
    Nekem bejön a design is, az új funkciók is.
    Csak egy dolog nem jön be, hogy Hangianix már Twin Peaks "aláírással" operál, így én nem tehetem :D Erről lekéstem :)
  • The Garrett
    #86
    de mérnem látom az aláírásomat?
  • Jano
    #85
    Ja nem, másra gondoltam. :D
  • The Garrett
    #84
    na uj funkciók roxx! végre!
  • Jano
    #83
    Főoldalon a beállításokra kattintva.
  • Gery1980
    #82
    Első dolgom volt megváltoztatni a mailcímem:DD
  • Gery1980
    #81
    Esetleg a háttérrel kapcsolatban annyi módisítást lehetne eszközölni, hogy a vakító fehér helyett valami pihentetőbb színt használni háttérként, bár az nem tudom mennyire passzolna a designhez, és mennyire lenne harmóniában a többi színnel.
  • Jano
    #80
    - Sajnos a horoszkóp nem jó nálam, ugyanis a Szűz csillagjegybe sorol, pedig asztrologiailag bizonyított, hogy Oroszlán vagyok. :(
  • Dynamic
    #79
    Nem tudom észrevettétek-e, de van e-mail váltás lehetőség is!Akit érint az most örülhet:)

    Egyébként:
    -Szerintem az oldalváltás kicsit kényelmetlen.
    -A jobb felső nyíl és csillagikon fehér alapja valahogy nem az igazi.Szerintem nem kell bele a fehér alap, vagy max. helyette egy 1-2 pixeles fekete keret nézne ki jól.
    -A privát üzenet érkezett megjelenését szembetűnőbbé lehetne tenni a szöveg fekete-piros villogásával.
    -A pöttyöket egy lehelletnyivel halványabbra kéne venni, úgy mint a jobb oldalon.
    -A születésnap naptárat továbbra sem találom:)

    Különben alapjában véve tetszenek az újítások, inkább formailag kellene még egy kicsit dobni rajtuk.
  • Laalee
    #78
    a legjobb hogy nincs rtl csík a lap tetején :D

    pöttyök roxxx
  • Punker
    #77
    pontosan
  • Gery1980
    #76
    Ez egy magánvélemény volt:)
    1024-ben remekül látható minden:)
  • skorpio7
    #75
    Így visszaolvasatlanul énnekem 1 problémám lenne az új design-nal , ez pedig ez a pöttyös háttér .Az hogy minden más a kék kölönböző árnyalatában díszeleg és új betűtipusok és sok más újdonság , jópofa dolog került be az oldal újdonságaihoz nagyon tetszik és ezért is szeretm az SG-t .De én is és mások is a PT-ből megjegyezték , hogy ez a pöttyös háttéralap ez elég r*tyi .Nekem sokkal jobban tetszett/ne a sima fehér vagy inkább a fórum hozzászólásainak háttérszíne alapként .Így az pont úgy nézne ki , mintha nem lenne "határa" 1-1 hozzászólásnak , szóval sokkal jópofább lenne ...
  • Mighty
    #74
    Hat 1280x1024-es felbontasban mindennek neveznem, de pofasnak nem... A fel kepernyo ures.
  • Madmaxx
    #73
    A dizájn RANDA!
  • Jano
    #72
    Akkor azt lehet, de ©-t, és ®-et nem.
  • Gery1980
    #71
    Már hogyne lehetne ™-et berakni!:)

    Egyébként nekem minden nagyon tetszik, a pöttyöket is meg lehet szokni, az meg szerintem nem gáz, hogy a szövegnek van egy kerete, és nem lehet a végtelenségig írni.Így sokkal pofássabb az egész.
  • Cat #70
    ja, ez tényleg durva logo
  • mikike
    #69
    de pedofil
  • Dynamic
    #68
    K***va élet!
    Beírtam vagy 10 sort és nem jelent meg!!Király!
    Pedig ott volt a topikcímeknél utolsó üzenetként a nevem 10:11-kor.Fasza.Na én nem írom be mégegyszer
  • RelakS
    #67
    Mé, nagy jó, csak én mindig aps-nek olvasom
  • Jano
    #66
    A keresésnél ki lehet választani, jobb felső sarok!
  • RelakS
    #65
    Ezt sem engedi az a fostaliga: -=RelakS=- :(((
  • Imremagdi
    #64
    és mikorra várható Hogy ujra lesz ? Lehet javasolni oldalakat amik benne lehet ?
  • Jano
    #63
    - Az is jó, hogy már nem a főoldal alján vannak a kedvencek.
  • Punker
    #62
    milyen szótár? hol?
  • Jano
    #61
    - A szótár egyszerűen óriási!
  • Jano
    #60
    - A privát üzenet küldési lehetőség is jó!
  • Jano
    #59
    - Ja, a 8k-t majdnem elfelejtettem! Azt hiszem egyértelmű a véleményem:
  • Jano
    #58
    - A pöttyözött háttér gondolom megosztja a véleményeket, szerintem egy kicsit elrontja a hozzászólások eddigi harmóniáját.
  • Jano
    #57
    - Az aláírás lehetősége szintén jó, kár, hogy ™, ©, ® nem lehet benne.
  • St
    #56
    Logodat jó lenne, ha megváltoztatnád, köszi
  • Jano
    #55
    Látom az illetékesek is olvassák ezt a topikot, darabonként leírom a véleményemet, mert sokmindennek örülök!

    - Nagyon jó, hogy a főoldalon a kedvencekre rákattintva, majd a kedvenc topikban egy (BACK)-et nyomva gyorsan vissza lehet térni a főoldalra, és ELTŰNIK A MEGTEKINTETT KEDVENC TOPIK MELLETT AZ ÚJ ÜZENETEK SZÁMA!
  • RelakS
    #54
    Ózdi?
  • RelakS
    #53
    (éppen zavartak, uhhogy szmájli, meg egy kis irónia kimaratt... [kétté, mert múltidő :P])