81
BLACK LABEL SOCIETY
  • Match
    #1
    Natehát!
    Ez a topic azért volt hajlandó létesülni, merthoyg érdekelne a véleményetek erről a zenekarról...nálam abszolút elsők, bár a legújabb album kicsit light-osabb lett mint a 1919 Eternal.
    Igazából arra is kíváncsi lennék egyben hogy egyáltalán ismerik e sokan? Merthoyg én néha úgy érzem, hogy azért mégiscask ismertek eléggé, néha pedig azt hoyg szonte csak én halgatom :)) najo tudom hogy nem, de akárkit kérdezek, azt mondja hogy nem ismeri....viszont így sokkal nagyobb a meglepetés mikor valaki netán azt mondja hogy "persze, black label az fasza" :)
  • The Garrett
    #3
    Wylde egy vadállat. Nemtudom hány garnitúra húrt tép szét 1-1 koncerten, de elég "aggresszívan" gitározik. A zenéjük mindenesetre bejön. Jobban mint Ozzy :)
  • getkey
    #4
    A tegnapi Zakk Wylde téma után rögtön gondoltam,hogy Te nyitottad a topikot:)))))

    Naszóval én is respektálom a zenéjüket,bár még nem hallottam minden albumukat.De a lemaradásomat hamarosan bepótlom!A Rose Petalled Garden-t,meg a Just Killing Time-ot imádom:))
    Véletlenül nem tudod,hol lehetne ezt a két számot megszerezni Tabeditben,vagy guitarpro-ban
    ?
  • Match
    #5
    Tab-ot találsz a www.blacklabelsociety.net-en, guitar pro-t nem tudok, tabeditet nem is ismerem, de a guitar pronak meg a powertabnak utánanézek.
    Garret: les paulról elég nehéz letépni a húrt, pláne olyanokat mint amit ő használ :)
  • getkey
    #6
    Bocs,nem tabeditet,hanem powertab-ot akartam írni:))
    Egyébként köszi!:)
  • Match
    #8
    a dvd-t nem lehet valahonnan leszedni? Még nem láttam.
    Én nem mondtam hogy az új album rossz, cask hoyg a 1919 eternalhoz durvább....egy funeral bell-re senki nem fogja azt mondani hoyg "lagzis nóta" :))
  • Match
    #9
    Hááát....megvan a véleményem mindenkiről :) Hát hogy senkit sem érdekel Zakk "fuckin" Wylde....:))))
    Ha netán valakit mégis, felhívnám a figyelmeteket egy kis érdekességre: A Stillborn akusztikus verziója letölthető a www.zakk-wylde.net -ről....
    Csak annyit tudok hozzáfűzni hoyg QRVAJÓ!!
  • Match
    #13
    És ilyenre hol lehet befizetni?
  • Match
    #16
    ozzy lapjánmiért nem írják hogy elmarad?
    Mindenhonnan ezt hallom hoyg elmarad, de mindenhol más ok miatt..ráadásul a lapok szerint se ozzy se zakk nem tud erről :)
  • Match
    #18
    ok, közben megtaláltam én is a blacklabelsociety.net-en :) nem sokkal azután hogy leírtam hogy nincs fent :) csak nem volt kedvem írni :) januárra halasztják...-ezer fok lesz :)
  • Match
    #19
    mikor lesz már megint turné?
  • Gandibá
    #20
    Zakk Wylde
  • Gandibá
    #21
    Nemsoká új album :)
  • Match
    #22
    jah, jöhetne most egy kicsit 1919 eternal-os album :D
  • Gandibá
    #23
    A mostani zúzás lesz.
  • Gandibá
    #24
    Amúgy szerintem a Stronger Than Death a legjobb lemez, mert azon szétzúznak mindent :) Amúgy hallottáktok az Alcohol live-ot? Azon egy hatalmas beszólás is van :D LIMP BIZKIT SUCKS DICK! :D
  • Match
    #25
    jajah, nem egy helyen fikázza így a neki nem tetsző zenekarokat :D
    szeirntem a stronger meg a eternal nagyondurva, de azért a sonic brew sem táncikálós.
    a blessed hellride egy kicsit lightos lett, a legújabb meg baromijó...nem durva de nagyonjó :D

    ...de azért most már jöhet egy kis rombolás is :D
  • Gandibá
    #26
    Jönni is fog, hamarost :)
  • Match
    #27
    már egy számot meg lehet hallgatni az új albumról,csak real audio szarság, én meg azért nem teszek fel semmit
  • Gandibá
    #28
    Én is így vagyok vele :DD
  • Match
    #29
    augh :D
    pedig gondoltam hátha megvan neked mp3-ba :D
  • Gandibá
    #30
    Még nincs rilíz belőle :(
  • A1
    #31
    BLS a mai zenei szintér egyik legjobb rock zenekara. Semmi lacafaca csak a jó zene. Ami ráadásul öszinte is egyben.Szerencsére elmondhatom magamról tulajdonosa vagyok minden BLS+Zakk CD/DVD-nek.
    Aki még nem látta a dvd nem tudja miröl maradt le.
    [hatalmas][b]KING OF THE BLACK LABEL SOCIETY [b][hatalmas]
  • Match
    #32
    hejjj....
    Merre lax?
    a dvd-ket szívesen átiratnám :D
  • Gandibá
    #33
    Black_Label_Society-Mafia-(Advance)-2005-0MNi
  • Match
    #34
    ?
  • Gandibá
    #35
    Van má neten magyarán :D
  • Gandibá
    #36
    Nagyon jó a lemez
  • Match
    #37
    nem tudod feltolteni valahova?
  • Gandibá
    #38
    Nem
  • Match
    #39
    mé?
    én nemtok dc-zni....
    atw-re biztos felfer!
  • Gandibá
    #40
    Csak mire felmegy, az elejét már le is törölték.
  • Match
    #41
    nekem ott van 5 albumnyi machine head és nem torlik le
  • Gandibá
    #42
    Adj accot, azt feltöltöm neked.
  • Match
    #43
    ok, thnx...5 perc
  • Match
    #44
    majd irj ide ha kesz
  • Gandibá
    #45
    Na elkezdtem, szerintem csak holnap lesz fenn, mert nemsokára megyek el.
  • Match
    #46
    ok, majd szolj
  • Gandibá
    #47
    Próbáld leszedni. Nemtudom hogy jó e mert nagyon gyorsan fent lett. SFV-t futass, ha nem lenne jó szólj.
  • Match
    #48
    tényleg jo kis album :D
    kicsit blessed hellride-os az első szám....a tobbit meg nem hallgattam meg.