10699
  • dartonita
    #2975
    nm
  • Braveheart
    #2974
    köszi
  • dartonita
    #2973
    enis meloztam egyik ien 'nagy' magyar gamekkal foglalkozo cegnel.halisten nemsokaig
  • dartonita
    #2972
    braveheart: #2744
  • FREAK
    #2971
    ja, mostanában oda
  • BlackShadow
    #2970
    hogy kell bejutni a toronyba a stonemarket properben?
  • dartonita
    #2969
    re.
    braveheart:nincs biosban agp enable?erdemes tan megnezned.
    freak:games-be irogacc? :) neha megveszem ha sokpenzem va:P
  • Braveheart
    #2968
    Az van fönt...
    inkább ezzel az agp-gyorsítóval lesz a probléma :(
  • FREAK
    #2967
    nézd meg a readme-ben, melyik driver kell hozzá
  • FREAK
    #2966
    szó nincs középkorról, ezt már megbeszéltük, ez egy elég szélsőséges utópia

    úgy képzeld el, mint egy esetleges "koraszülött" technikai forradalom a középkorban, meg persze létező mágia

    a szemét ha jól emlékszem a T2-ben kapták ki a Pagan-ok, aztán a Hammerek csináltak neki újat, de mivel fordított sorrendben csináltam őket, lehet, hogy keverem


    ezek szerint te nem is láttad a gőzrobotokat meg a fémbe bújtatott cyber szolgákat?
  • Braveheart
    #2965
    Hát olyan mint a demo, sőt...
    Valamiért a videók annyira szaggatnak, hogy ilyen sebességgel kb 4-5 óra lenne már a logo is az elején...Mi a baja? Fentvan a legújabb detonator, a directx 9b, viszont az alaplaphoz lehet fel kéne vmit rakni, mert pl. egy másik játék is azt írta, hogy download the new drivers because agp acceleration is not enabled. ABIT NF7 alaplapom van.
  • hykao #2964
    pl: G-box warez
  • Braveheart
    #2963
    Na megvan a game, most rakom.
    Kíváncsi vagyok jobban fog-e menni, mint a demo.
  • Dante2
    #2962
    Nagyon durva a game !!!! Láttam az Xbox, ill. a pc verziót is, mindkettő király!

    Bár a pc verhez atomerőmű kell.
  • Voltan
    #2961
    Nem középkor. Hibrid világ. Gépek, mágia, középori fegyverek,stb.
    DE HONNAN LEHET LESZEDNI?????
  • hykao #2960
    Na jó. De nagyon azér nem tértünk el a tárgytól.

    Amúgy ez a 3. rész egyenes folyománya az előző részeknek?
    ...és, honnan van neki a középkorban távcsöves műszeme?
    Mondjuk az a Gramofon is kicsit túlzás volt...
  • FREAK
    #2959
    na mosmá ON :)
  • hykao #2958
    Én a Hitmanből is csupán a 3. résszel játszottam, és a célszemélyeken kívül, még eszméletlenné tételt sem engedtem meg magamnak! Easy-n valóban végig lehet rambózni, de a legnehezebb fokozaton biztos, hogy nem!
  • FREAK
    #2957
    A Hitman 1 első 4 pályáján én is :DDD

    De mióta átkeresztelték a játékot Rambo-ra, meg nem nyomom :D
  • hykao #2956
    Hitmanben is csak szigorúan a célszemélyeket likvidáltam.
  • hykao #2955
    ManHunt meg megtekintés után, ment a levesbe...
  • FREAK
    #2954
    ja, amúgy a köv. PC Games-ben olvashatjátok a Thief cikkemet, bár gyanítom, hogy nem túl sokan veszik ezt a lapot :D
  • tomsolo
    #2953
    én őlnék szívesen, de nem így :)
  • hykao #2952
    Hozzátenném, hogy én nem öltem meg senkit az eddigi játék alatt, leütni is összesen két embert ütöttem le (ebből az egyik a tutorial alatti kötelező volt)!
  • tomsolo
    #2951
    mondjuk a splinter cell és főleg a manhunt után hihetetlenen akaraterővel tudtam csak én is átérezni a thief lényegét... :D
  • FREAK
    #2950
    de még utoljára muszáj volt
  • hykao #2949
    Nézd, én nem játszottam az elődökkel, csak ezzel.
    Más lopakodósokkal viszont igen, és nekem így ezek alapján ebben a játékban a TPS nézet jön jobban be! FPS-ben nagyon szemet szúrnak a - multiplatform miatti - alacsony minőségű textúrák, ami viszont TPS-ben nem szembeötlő a távolabbi nézőpont miatt! Szerintem TPS-ben szebb a játék, és nekem személy szerint, így nagyobb élményt nyújt.

    De megígérem, hogy többet nem írom be.
  • Voltan
    #2948
    Honnan lehet leszedni? (A DC kivételével.)

    Válaszolna valaki???
  • Knox
    #2947
    deszép:D!
  • FREAK
    #2946
    most mondhatnám, hogy semmi baja a perspektívának, meg hogy sokkal élvezetesebb FP nézetben, de tök8, az első egy paraméteren múlik, amit a fejlesztők kedvük szerint állítanak be (jobb játékoknál állítható is), a második meg totál szubjektív, szóval inkább arra támaszkodnék, hogy az első kettőben ugyanilyen volt a belső nézet, és semmi okom most külsőből játszani, mert elveszi az igazi Thief élményt

    elfogadom a véleményedet, de tényleg túl gyakran hagoztatod, mint tényt :P
  • hykao #2945
    Amúgy ellenérveket kérek, nem szerelemből fakadó fárasztásokat bazeg!
  • FREAK
    #2944
    hát igen, kérdés, hogy NÉZNI akarod a "filmet" vagy SZEREPELNI benne....
  • hykao #2943
    ööö *dzsodzso
  • hykao #2942
    Te csak tekerd a dcsodcsót a kisasztalon! Különben küldöm a bohócokat!
  • Knox
    #2941
    Egyet kell értsek! jo látni a mozgását a fickonak, ahogy guggol, lopakodik, emeli az olmosbotot! Néha azért viszont jo beváltani fps nézetbe is!
  • FREAK
    #2940
    nem érdemes, hetente leírja ezt a baromságot :D
  • FREAK
    #2939
    "Környezeti fizika kihasználása. (ilyesmi így a 4. pálya után elmondhatom: NINCS)"


    Érdekes, mert van. És egy tolvaj SOHA nem a fizikai adottságaira épít, és különlegesen LOL a "halálos" kifejezés egy tolvajra alkalmazva. Nem erős, nem halálos, sunnyog az árnyékban, és úgy kerüli a balhét, mint szúnyog a Chemotox-ot, ennyi, és ezt a játék is tökéletesen megvalósítja. Ha gáz van, lelépsz, eldobsz pár flashbombot és már kint is vagy az utcán, vagy felkúsztál egy falra.

    Nagyon eltévedtél te ezzel a játékkal...
  • hykao #2938
    Melyik részén?
  • Bandew
    #2937
    Ezen vitatkoznék kéremszépen.
  • hykao #2936
    FPS nézetű, gondolom így gondolta.
    Amúgy ezen viszont látszik, hogy nem az FPS nézetre fókuszáltak! Teljesen más a perspektíva, mint a megszokott FPS nézet. Amúgy szebb is, látványosabb is a játék TPS-ben.
    Szerintem az ilyen lopakodós szerű játékokhoz a TPS nézet sokkal jobban illik, és játszhatóbb is!