451
Szal...
  • Ramza
    #127
    Ja, ezt én is megjátszottam :)
    A chapter végén már egy kicsit kedvesebbek lesznek...
  • Ramza
    #126
    Nem is tudod melyik kettő hiányzik? Hátha tudunk segíteni.
    Mert már nekem is csak kettő hiányzik a chapter 4 legelején (+ a már megszerezhetetlen Paine spec sphere).
  • Sir Quno Jedi
    #125
    Nna, még a 2. chapterben vagyok, de már sak pár XP és level 20 a csapatom !

    Nagyon király volt bemenni a New Yevon főhadiszállásra a fővárosban !!! Először jól belémkötöttek, majd mikor már vér áztatta a bársonyszőnyeget a folyosón, már csak akkor mertek ellenállni, ha direkt nekikmentem ! KIRÁLY ! Megtanulták félni a nevünket. Aztán a végén még egy makina is előkerül végső kétségebeesésükben, dehát egy-két körnél ő sem tart tovább ! Aztán könyörögve kérik a High Summoner-t, hogy ne fojtsa vérbe a várost !!!!!! :DDD Mi pedig jókisfiúk, pardon, lányok módjára angolosan távoztunk. Kint az őrökkel ha beszélünk utána, fel vannak háborodva, hogy fegyvert fogtak odabent a High Summoner-re :DDD ! Szeretem az ilyesmit !
  • Sephi
    #122
    Deohogy nem! Ahoz hogy ezt megtudjam valahol Guadosalam -ban van egy pasi aki megjegyzi hogy ha egyszer a Farplanen jarok akkor emlekezzek a legkedvesebb dologra. Nyilvas a futyulesrol meselt. De ez a hapi csak akkor van ott ha Zanarkand-ban amikor eloszor jarunk ott elrohan valami pasi es utana kell rohanni valamitmmondani neki... a fene meg tudgya ezeket a dolgokat. Egyik FF ben se volt ilyen hogy megszopjad ennyire. Msot mi a fasznak jaccam mar vegig a vegen nem Happy end lesz?? Alig vartam lassam mi lesz veluk!

    Es ami meg dupla szivatas az is hogy nem egyszer hanem ketszer vigyem vegig hogy lassak meg plusz valamit... na neee en erre nem vagyok kepes. Nekem igy hirtelen tele lett a tokom ezzel a jatekkal es mehet a budos XXXXXX !

    Majd legfejjeb vegig tolom igy es majd valakitol ekrek egy save filet es megnezem a veget...
  • Ramza
    #121
    Ennek az égvilágon semmi köze nincs a nonlinearitáshoz...
  • Sephi
    #120
    A FASZOM KIVAN MINDENNEL! SOHA A BUDOS ELETBE NEM JACCOK TOBBET NON-LINEALIS JATEKOT!

    Soha!!!

    Aszongya nekem haver hogy csak ugy lehet a vegen Yuna-at Tidus-al oszehozni ha amikor az underworldben vagyok lenyomva tartom a O gombor es az 5 masodperc utan elkezd futyolni!!!

    HONNAN A PICSAMBOL KELLET VOLNA TUDNOM HOGY LE KELL TARTANI NYOMVA A O GOMBOT???????????????????
  • Sephi
    #119
    Hihe! Voltam a Farplane-en bazzz! olyan muvi volt ott bazz alig birtam viszhuzni az allam a foldrol :)
  • Sir Quno Jedi
    #118
    Namost bénák vagytok ! Nekem nincs időm játszani, így nem is maradok le semmiről ! :DDD
  • Sephi
    #117
    Hopp megyek kiprobalom :))))) Afene... most jutt eszembe hogy mar Kilikaban vagyok :(
  • Ramza
    #116
    Dehogynem, másodszorra úgy odavertem négy körrel a vége előtt, hogy sírva fakadtam saját nagyszerűségemen :D
  • Sephi
    #115
    Ne hulyits :((( A fenebe en nem szereztem meg... Sot aszem az Animal Trainer Sphere-t se tudom megszerezni mert Kimahri haragszik ram valamiert :( Aztan van Luca-ban az a Sphere is es Shinratnem lehet megverni a penzes jatekban :(

    Kicsit suxx...
  • Ramza
    #114
    MegcsináltAam a harmadik fejezetet.
    A végén elkezd durván bonyolódni a sztori...(végre!)
    És úgy tűnik Paine speckó sphere-éről lemondhatok :(
    Csak az első-második fejezetben lehet megszerezni.
  • Sephi
    #113
    Na ma' megoltem Anti Poison cuccokkal nem is nehez :) Sajna csak 11 embert menttem meg aszem... vagy 1o-et. Emlekszem a FFX-ben amikor itt voltam eloszor mar az elso szornyek nehezek voltak :)

    Most megyek csipkazni :))) vagy masnaven Sphere Break-ezni :)
  • barret
    #112
    igazad lehet!!
  • Sephi
    #111
    En meg mindig Yojimbonal vagyok :))) Anti poison rulez
  • Ramza
    #110
    Ezek szerint legalább kétszer nyomtad végig.
  • Sephi
    #109
    Koszonyuk szepen hogy igy elarulod a dolgokat baazz....

    Lehetoleg ne lodd mar le a meglapeteseket jo?
  • Sephi
    #107
    Te figyej! Teljesen mas mint a FFX. Meg maga a fiiling se ugyanaz. Mas a harc rendszer mas a zene mas a tortenet stilus. A Szereplok is ugyanazok de mintha Yuna es Rikku meghujult volna. Wakka es Lulu maradt a regi... A halyszinek ugyanazok neha neha egy egy uj beutessel.

    Szoval ne szamitsal semmire a FFX bol csak a storyra meg a Tidus-ra valo vadaszat izgalmara. Non-linearis a tortenet tehat sokat kell oszevisza menni hogy megtalaj valamit :)
  • Yuber 7
    #106
    Hali All!

    Látom mindenki nagyban nyomja a X-2-őt, nekem még nincs meg... :( ... ... majd nem tudom mikor... Pedig nagyon kéne és játszanák már vele... Mondjuk legalább leköt a Xenogears. :)
    Na minegy, csak túlélem valahogy...

    És itt kinek mi a véleménye idáig a game-ről? Szeretnék véleményeket hallani, hisz már ahogy olvasom eléggé benne vagytok a témában. :)

    UI: Abból a 255 órából 100 biztos tápolás volt... :) Mondjuk az nem egy nap termése volt, régebben néha csak elővettem egy-egy nap és leálltam harcolni esetleg Blitzball-ozni. Oh, most jut eszembe Penance-t még nem is győztem le éles körűlmények között. :) Majd eccer. :)

    Bye!
  • Sephi
    #105
    De hulye vagyok most latom hogy minden helyszinnek van leirasa :)
  • Sephi
    #104
    Ehh baz most harcoltam egy telyes orat Yojimbo-val es sikerult vegul megolnie... atyam megkorra harc... szal surogosen be kell szerezni anti poison cuccost mert ennek maniaja! Es elveszi az oszes Mp-edet is szal varazsolni ne is probajatok majd. A Zamato olyan edes :) 1 eleterom marad utana es az a a hulye kutyaja tuti megol valakit :)
  • Sephi
    #103
    Aze' na... en most fogok neki a FFx2-nek es egesz nap nyomom. Nem jacottam 4 apja:) Jelenleg ott vagyok hogy valami machina megolrult es mennem kell a nepet megmenteni :)

    Wow bazz aszem Chocobot is lehet szerezni valahogy :)
  • Ramza
    #102
    Nekem 160 óra volt kb. a FFX, kb. 150-nél mondtam azt, hogy elég volt, unom.
  • Ramza
    #101
    Azért nem teljesen.
    Egy fejezetben általában egyszer kapsz egy helyen küldetést, ha nem, akkor jó eséllyel ki lesz írva. Vagy nem :)
    Így elég fejezet elején végigmenni mindenen :)
    (max. 20 perc alatt kiderül mindenről, hogy van-e éppen rajta küldetés).
  • Sephi
    #100
    Nem tudom elhinni. Szal ha egy HOTSPOT van kiirva a terkepre akkor te elotte vegig mesz az oszes meglevo palyan? Mert lehet igen bar ez nekem kcisit extreme mar csak belegodolni is hogy egyfes zujra meg ujra vegig mesz az oszesen.

    Yuber a FFX-ben 255 orat jaccot baz. En meg 85-ot. De a FFX2-ben tobbet akarok de nem ugy hogy egyfesz mindenhova ujra megyek.
  • Ramza
    #99
    Én ezt csinálom!
    Ha elkezdődik egy chapter, akkor előszőr végigjárom az olyan helyeket, ahol nincs hotspot kiírva.
  • Sephi
    #98
    Fene egye meg az idegesit hogy ha valamit roszul csinalok lemaradok erdekes reszekrol :( Most nezem hogy a fo kuldin kivul van meg vagy 3 kuldetes ami izgi. Mi lett volna ha folytatoma kalandot es nemnezemmeg oket? Ezzel az erovel minden alkalommal amikor kulidvalasztas van vegig kene jarjak mindent nehogy valami kimaradjon? Legalabb utalnanak ra vazz...
  • Sir Quno Jedi
    #97
    Akkor lemaradtál a "legizgibb" részről vaze !
  • Sir Quno Jedi
    #96
    Jah, spéci tárgyak kellenek hozzá (amiket persze elsőre valszeg. úgysem lehet megszerezni, broáfff...) !
  • Ramza
    #95
    Szerintem menjél nyugodtan mindenre, nagyon hamar ki lehet fejleszteni szinte mindent!
    Rikku-t megcsináltam (mondjuk 85-86%-on megáll, ezek szerint vannak képességek, amiket majd csak később lehet megszerezni/kifejleszteni), Yuna-val is gyorsan haladok.
  • Ramza
    #94
    Ez akkor buktam.
    Pedig vagy fél percet kőröztem ott azon a részen :(
  • Sir Quno Jedi
    #93
    Yuna specében én a hp duplázásra megyek, mert az a szar automata mód tutkóra a használhatatlan képzettségekre megy. Amúgy az a két sphere-váltás nem nagy dolog, addig Paine nyomja sentinel-t, Rikku a focus-t, aztán hajrá !
  • Sir Quno Jedi
    #92
    Akkor kell csinálni a dolgot, mikor először mész oda (az uniformisért). A hegy tetejére érve az üldözésben nem kell jobbra utánuk menni, hanem fent (kicsit talán balra) a két szikla közti réshez nyomulni, onnan már mennek a dolgok maguktól. Visszafelé meg a save pont felé kulminálni és megküzdeni a hölgyekkel, majd dagi barátunkkal.
  • Ramza
    #91
    Dark, nem black
  • Ramza
    #90
    Én visszamentem, mert gyanítottam, hogy lesz valami fürdőzés, de nem tudtam előhozni.
    Mondjuk ez a "nyiladék" nem tudom pontosan hol van, de utánanézek.

    Közben már csak 5 dressphere hiányzik. Újak: Lady luck, Berzerker, Black knight.
  • Sir Quno Jedi
    #89
    Gondolom voltatok Mount Gagazet-ben, s akkor már remélem nem hagytátok ki a forró fürdőt a lányokkal (I mean HOT !). Ha mégis, visszatölt és rohan oda ! A lényeg, hogy nem kell a végén a tetőn Leblanc katonalánykái után futni, hanem felmenni és be a nyiladékba a két szikla közé ! Jó szórakozást mindenkinek ! (a ferdeszeműek valszeg. megint túl sok Xena-t néztek) :DDD
  • Sephi
    #88
    Huha kezdem megszokni ezt a missios dolgot. majdnem mindehol lehet talani valami erdekes dolgot.

    Megvan a Dark Knight oltozeket es Paine kurva nagyot sebez hihe :)

    Nekem Yuna meg mindig White Mage es Warrios Kozzott inog mig Rikku-nak nem teccik a Gunner ezert egyenlore meg Thief marad.

    De latam olyan hogy van olyan oltozek hogy alatokat lehet rauszitani az ellenre :)) Na az vajon hol lesz? Majd meglassuk :)
  • Sephi
    #87
    Nem nem! Nem kell tippet adni mert at tudok menni mert rohadt gyangek a szornyek itt. Nalam az a baj hogy lefagy lent a harom liftnel es nem tudom melyiket vegyem elobb hogy gyorsan egy Save ponthoz vigyen. Bar az lesz hogy ujra nekimegyek a tornyokhoz es amiutan mindekit kinyirtam viszamegyek felszintre es mentek es gondolom amikor viszajovok mar nem kell ujra minden tornyot aktivalni :) Leglabiss remelem :)
  • Ramza
    #86
    "vagyok lent a tornyoknal" -> grammra pontosan itt vagyok én is, de két napja abbahagytam ennél a résznél, csak vasárnap tudom folytatni, így tippet sem tudok adni.
  • Sephi
    #85
    Hat hogy en miket szivok bazz. Bevelle-ben vagyok lent a tornyoknal. Ha a kek tornyokat aktivalom jon egy edes muki aki csak Death-et varazsol de magolom es ha a pirosakat akkor jon egy dagi szorny akit ugy olok meg hogy Reflect es nezem ahogy sajat magat oli meg :))

    De amikor lejutok ahoz a lenti gephez es jon a Leblanc csapat ott amikor bemegyek a harom liftes szobaba lefagy a gem :(( Egyszer tamadas kozben fagyott elorol kezdtem a bejaratrol es most megint nem toltotte be a liftes szobat :} Bazze majd holnap ujra probalom. Egyebkent nekem a FFX el mindig fagyasi problemaim voltak... szar a chip benne az is tuti :(