451
Szal...
  • Sephi
    #1
    Haver felhiv es mondja : Megvan a FFX2 angolul!

    En nem hiszem el es kirohogom majd elrohannok hozza. Es tenyleg megvan neki angolul. Feliratoza :) Szal japan a hang de minden mas angol! Menu + felirat. De nekem valahogy igy sem teccik mert japan :)
  • magus
    #2
    hang? a beszednek van hangja vagymi?
  • Sephi
    #3
    Ugyertem japanul beszelnek a jatekban de mas minden angol...
  • Sephi
    #4
    Orommel jelentem hogy beszelgettem egy japan csakoval egy chaten aki mar jacca a FFX2-ot es Auron is benne lesz szal rula gama lesz!

    Tobbekozzot elmeselte hogy a jatek hihetetlenul jo lesz es felulcsatazza az elodjet! Alitlag egy darabig a jatek non-linear lesz magyaran azt csinalunk amit jonak latunk!

    Minden szereplo viszater beleertve Seymour-t is:)

    Sok koze lesz az elodjehez szal aki nem jaccota az X-et az surgosen fogjon hozza!

    Az oszes helyszin nagyabol benne lesz a jatekban es feny derul par megvaloszolatlan kerdesre is.

    Csomo szorny benne maradt de az Aeon-ok kicsit valtoztak csak.

    Alig varjuk!!!
  • barret
    #5
    ffx2 videok
  • Sephi
    #6
    ffx_another_story.avi

    hogy a turoban toltom ez le mert nem engedi :(((
  • Sephi
    #7



    Mijazisten ez?!?!?!?!?!?
  • Sephi
    #8
    Ha' me oritsenek meg !!!!! Megorulok ha nem Yuna-e lesz Tidus!!!
  • Sephi
    #9


    Ez se semmi


  • barret
    #10
    jobb oldalt:média,videok.
  • Sephi
    #11
    Nemigaz hogy senki sem ir ide :((
  • cloud.strife
    #12
    Ez a telóm logója, pontosabban a témája!! :)))
  • Sephi
    #13
    T610 ?:)
  • barret
    #14
    nem igaz!
  • Sephi
    #15
    aszal akkor szeritetek kijaza csaj akit Tidus atolel???
  • Sephi
    #16
    Nos gyerekek mar csak korulbelel masfel het es hopp megjeneik a varva vart gem! A Square oldalan mar lehet latni csomo infot a gamarol! Nagyon varom ma'!
  • Rincewind
    #17
    PAl, vagy ez még csak NTSC USA?
  • Sephi
    #18
    NTSC de engem mesz nem erdekel hogy Pal es vagy NTSC mert ... na tudod te miert :))))
  • Rincewind
    #19
    Na nem is miattad kérdeztem. ;))
  • Sephi
    #20
    Gut gut.
  • Sephi
    #21
    Naszal :)

    Meseli most japan haver hogy elemnt ma a botba es mar ki vannak teva a FFX2 DVD-ek a polcra :))) Igaz meg nem lehet megenni naluk amolyan csabito lehet nincs is benne a jatek :) Aszonta hogy ott nyaladzott a haverjaival a bolt elotti kirakatban :) Mondjuk en is ezt tennem :))))
  • aabyssx
    #22
    Most néztem meg pár ingame video-t. Hú, de megjött a kedvem a játékhoz! /:|
  • Gábor
    #23
    Gamespottól jó kritikát kapott, már alig várom!
  • Sephi
    #24
    Ahm .... megjelent!!!

    PlayStation2 Final Fantasy X-2 (c) Square Enix *NTSC* *FULLDVD* 70x50 MB ORGASM
  • Sephi
    #25








    Ha! FFXII kepek!
  • Gábor
    #27
    DURVA JÓL NÉZ KI!!!
    Mikor lesz? Jól emléxem: jövő nyár Japánban?
  • rolika
    #28
    jól emlékszel...
    félévre rá usa, megint félév eu :(
  • barret
    #29
    nekem,asszem az intro van meg,brutális!!! megvan a ff feelingje,és gyönyörű! könnyet csal az emberfia szemébe...
  • Gábor
    #30
    Sajnos én ebben a 1/2 évben kételkedem, nem is tudom miért...:-/
  • Sephi
    #31
    Alitolag olyan hangulata lesz ami eddig egyetlen FF reszben sem volt. Ugye a masodik kepre nezve nem is csodalom :)
  • Gábor
    #32
    Meg kell tanuljak japánul, mert nem fogom kibírni, hogy a japánok már játszanak vele!
  • fucko
    #33
    ami kijott nforceon az angol verzio?
  • Gábor
    #34
    Lokalizált magyarra ;)
  • Sephi
    #35
    Hya kigyut... de meg nem tudom majd jaccani csak egy het mulva ha haz ajovok :)
  • fucko
    #36
    Nekem lent lesz estere,mar tegnap este ota jon lefele es az a konyvtar neve hogy:Final_Fanatasy_X-2_USA_Ps2_Dvd_Orgasm
    Hat nagyon remelem hogy az USA jelzes ellenere nem lesz vmi gaggyant japo:)
  • Sephi
    #37
    Final Fantasy X-2 (c) Square Enix *NTSC* *FULLDVD* - Orgasm

    Ez kell legyen a neve es akkor tutti full a dolog angol.
  • Sir Quno Jedi
    #38
    Jó ez a gamma. A legnagyobb hátránya az előnye, miszerint soxor ismert terepen mozgunk, ez néha jó, néha uncsi. Kicsit rózsaszín barbie-sra sikeredett, női főszereplőkkel, old style Charlie's Angels stílusban. Ettől függetlenül akinek beveszi a gyorma a lányosra sikerült színkavalkádot (ami e mellett még igényes és a JRPG-khez szokott szemnek talán nem is olyan giccses), annak be fog jönni.

    Az tuti, hogy megint új standardot állítottak fel vele, már ami a minőséget illeti ! Nagyon igyekeznie kéne bárkinek, hogy csak megközelítse ezt a szintet manapság...
  • Ramza
    #39
    Egyetértek.
    Elsőre nagyon szenvedtem. Két órát játszottam és nagyon csalódott voltam.
    Aztán tegnap nekifeküdtem, toltam 8 órát egyhuzamban és nagyon bejött.
    Vannak hibái, de összességében nagyon rendben van. A non-lineáris játékmenet pedig über!
  • Sir Quno Jedi
    #40
    Főleg az jó, hogy vannak benne szabad döntések, mint hogy pl. a New Yevon-ban (dögöljenek meg mind, már az előző részben is rohadékok voltak, csak a név változott), vagy a Youth League-ban bízol meg jobban ! Szeretem, ha hagyják, hogy magam ismerjem meg az oldalakat és magam döntsek a saját megítélésem szerint ! Ez nem volt eddigelé túlzottan nagy szokás fő szálon az FF-ekben...
  • Ramza
    #41
    Én is a Youth League-et választottam :)
    Nem volt nehéz döntés... Azért kiváncsi lennék, hogy miben változik a történet, ha a másik oldalt választod.