723
SOUNDTRACKS és más
  • zaki
    #36
    köszi, de már tárgytalan a dolog
  • zaki
    #35
    a jackie brown c. film elején és végén hallható szám címére lennék baromira kíváncsi, és hálás, ha valaki megmondaná
  • gyezo
    #34
    Csöváz!
    Azt tudja-e vki, hogy milyen zene szolt a pasik és csajokban, amikor táncikálnak?
  • Mp3Pintyo
    #33
    Ha nem tudnád mit kezdjél ezzel a linkel, akkor itt találsz róla egy magyar nyelvű leírást.
  • Christina
    #32
    Sziasztok!!

    Honnan tudnám leszedni Blue Streak! - Állj,vagy jövők! című film zenéjét?? Előre is köszönöm!!
  • BADE
    #31
    Bocsi,de az oldaladról hogyan lehet letölteni?Sehogy sem akar sikerülni.
  • Mp3Pintyo
    #30
    Soundtrack - Bennfentes (The Insider)
  • Sadun Tryst
    #29
    Ha valakinek kell a Daredevil Evanescence - Bring me to life c. száma, küldjön mailt ide: [email protected], és én elküldöm neki (ha kell az egész Evanescence albumot, vagy küldök listát, hogy mi van).
  • Evil
    #28
    En a Bennfentes(The Insider) filmzenejet keresem.
  • Augustus Gigo
    #27
    Kijött a matrix revolutions album! vagyis leölthető:) ITT találod!
  • traXion
    #26
    Az Olasz Meló végén azta Jazzes Bluesos szám, ami akkor megy amikor bemutat mindenkit, a végén! Az kéne :)
  • Mp3Pintyo
    #25
    Soundtrack - Kill Bill
  • ujedith
    #23
    Háj!!!
    Tud valaki Transporter Filmzenét?
    Előre is köss!
  • jazzboy
    #22
    Hali.

    A Taxi I és II főcímzenéjének címét és előadóját meg tudná nékem mondani valaki.

    KÖSI
  • Augustus Gigo
    #20
    kösz a címet! kazaaval leszedtem
  • Alien!
    #18
    soulseek
  • I.C.ram
    #17
    Tudja valaki mi annak a számnak a címe, ami a 28 Days LAter bevásárlós jeleneténél volt??? Az az idétlen zene :)
  • Batka
    #16
    Sziasztok!
    Keresem a K-Pax Soundtracket. Honnan lehet lekapni? (Lehetőleg a komplett CD-t)
    Köszi!
  • Augustus Gigo
    #12
    de a filmzene albumon tudtommal nincs fönn, vagy te tudod melyik számra gondolok?
  • comet
    #11
    de szar lehet :P
    nekem megvan az egesz filmzene :D
  • Augustus Gigo
    #10
    nem tudja vki véletlen mia címe annak a számnak, ami a terminator 2ben van, annál a résznékll, ahol arnie kijön az nelejénél a kocsmából bőrszerkóban, nagyon kéne már évek óta keresem
  • Mp3Pintyo
    #9
    Nem csak DC-van. Ott az FTP, IRC, eDonkey, ezeken mind meg lehet találni az alább felsorolt albumokat.
  • OPM
    #5
    dc++
  • OPM
    #4
    ennio morricone - my name is nobody
  • Sadun Tryst
    #2
    Nekem pl kéne a:

    TERMINATOR 3 + a MATRIX - RELOADED

    köszi a segítséget elöre is
  • Sadun Tryst
    #1
    Hali, ide olyanok írjanak akiknek kell valami Filmzene! Vagy bármilyen más filmhez (esetleg játékhoz) kapcsoldodó zene kéne neki. Szal jöhetnek az üzenetek!