44
MSI FX5600TD 128MB TV out
  • csaptelep
    #44
    Nem tudná megmondani v.ki hogy ennek a cumónak mennyi az órajele? mer a weblapon nincs fönn, és a dobozán sincs rajta, sőt, a leírásban sem találom...
  • seAke
    #43
    Azt nem nehéz!
  • ollie
    #41
    GF4Ti4600 vagy FX5900ultra
  • ollie
    #38
    Bár ez tudja a dx9-et, a másik kettő jobb (gyorsabbak). De azért a helyedben megpróbálnék 128M-eset venni az R9000 pro-ból (vagy Gf4-ből)
  • ollie
    #36
    a gf4 gyorabb egész addig, amíg be nem kapcsolod az aa és af-et, mert akkor a radeon a nyerő, na meg a shaderei si gyorsabbak valamint szebb képet is produkál a 9000-es.
  • ollie
    #34
    Mindkettő jó és szerintem alapból emelt órajelűek (legalábbis a memcsi) és tutira lehet még őket húzni. Az FB az a Fireblade Edition, amit a húzhatóságra terveztek, az UE meg az Ultimate Edition. Szerintem nézd meg a Sapphire oldalát és csekkold le, hogy mi a különbség.
  • ollie
    #31
    én pont az ellenkezőjét láttam mindenhol
  • Axel
    #30
    Amúgy a sulinetes radeonokkal vigyázzál, mert pl a gigabyte félének 64 BITES A MEMCSI INTERFÉJSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Figyelmessen járj utána, mert az eladók legtöbbször lófaszt sem értenek hozzá, meg simán átbasznak...tapasztalat...
  • Axel
    #29
    Na na!
    Túlzásokba ne essél!
    Olvassátok el a GeForceFX topicban leírt teszteredményeket...a gef3 ti500 1 tesztbve valóban gyorsabb, ám a legtöbb tesztben a a gef4 ti4200 -nál is gyorsabb az FX...
    Ettől függetlenül szar kártya, de azér...
  • ollie
    #28
    De menne rajta mindegyik. Csak fel kell tenni a dx9-et, meg nem lennének dx9-es effektek bennük.
  • ollie
    #26
    Igen, valszeg jóval gyorsabb, viszont csak dx8-as.
  • ollie
    #23
    Radeon 9600 pro, de akár sima 9600 is jobb a non ultra FX5600-nál. És mindegyiken van TV-out. TV-in nincs.
  • ollie
    #22
    Lassú. Még egy GF3 is gyorsabb nála. A dx9-el meg nem érsz semmit, mert abban még rosszabb.
  • Punker
    #19
    azért szar mert Fx5600.....
  • Axel
    #17
    ja...
  • ollie
    #16
    ez gáz
  • Axel
    #15
    Csak sima 9600-os, aminek 64bites a memcsi interféjsze...
    Legalábbis a CHS-nél...
    Én GF 4 ti4200 -at akartam, de amire elintéztük a sok szar papírt, lekerült a listáról...ugyanannyiért (azaz 44ropi kapok ugyanolyan FX-et amit te kérdeztél...azaz MSI 128 megás legfosabb féle...)
  • Axel
    #14
    Sulinettel nincs 9600pro...
  • ollie
    #12
    brutto 50 körül és mindegyiken van tv-out (in semelyiken, akkor aiw radeon-t kell venned és ilyen nincs 9600-ból)
  • ollie
    #10
  • NeoMaN
    #9
  • TheZsenyka
    #8
    Meg ne vedd... a 9600PRO még az FX5900-at is meggyalázza DX9-ben... (ha nem csíterdrájverek röfögnek a gépen)

    RADEON 9600PRO-t vegyél

    Méghogy 51 róka az FX5600-ért. Én alig tudtam megszabadulni az 5900-től...
  • Russ!an
    #7
    Amig ki nem cseréli
  • Russ!an
    #6
    Ok. de MEDIC-énél azé még mindig jobb
  • ollie
    #5
    Nem csak szinte. Az FX5600-nál még a 8500/9100 is jobb.
  • ollie
    #4
    Ne vedd meg! Inkább Radeon 9600 pro-t!
  • Russ!an
    #3
    Milyen géphez kell?
    De most sztem jobbak az ATI-k ennyié mindenféleképp pláne hogy lenyonja 9500-től felfele szine mind!
  • lacibacsi
    #1
    MSI FX5600TD 128MB TV out

    Van valakinek ilyen kártyája?

    Mik a jellmezői? (sebesség, TV kép minősége, 3D Mark eredmények)

    SulinetExpress keretében 51000 Ft. Megvegyem?