24
Voodoo Vince
  • gergou
    #24
    Sztem ird ki dvdre, oszt no problem:)
  • Atcom
    #17
    Hi!

    Mostmár nagyon kíváncsi vagyok erre a játékra! Remélem tényleg olyan jó, mint ahogyan mondják! Csak sajnos még nem jutottam hozzá...

    Bye!
  • gergou
    #16
    Latom rajtam kivul senki nem nyomja ezt a gamezt... Ha tudnatok mit hagytok ki, valami fergetegesen jo, imadom:) Ez tenyleg az altalam jatszott gamek kozul az egyik legjobb, az eletem 2 legjobb platform gameza, a Conker`s Bad Fur day utan azonnal ez jon, hihetetlen szuper:)
  • gergou
    #15
    Most hogy megtovabb nyomtam vele:, allitom ilyen nagyszeru gammel nem igazan volt dolgom mostanaban, egyszeruen imadom;) Igen tetszik, a legjobb xboxos gamez eddig szamomra, a semmibol jott, es mindent vittt, es visz.:) alig varom a tovabbi x es felhozatalt!:)
  • gergou
    #13
    En mar jatszogattam vele eleg sokat, es egyre jobban tetszik...:) Tenyleg a legjobb platform xboxon. Retenet hangulatos, es poenos, tele van fun elemekkel, kurvara tetszik:) ( Mondok egy peldat: Vince a fohos eppen agyonvert par mocskos kis bekat, amikor megjelenik elotte a fogonosz vizioja, es elkezd nagyon kemeny, pokoli szoveget nyomni... Egyszer csak megjelenik az egyik alatvalojanak a vizioja is, es esztet mondja: Hej fonok, hova` raktad a ketchupot, mer kene a szendvichembe:)) Erre a fogonosz elcsapja a picsaba:) Na ezek az elemek kurvajok lettek a gamezban...
  • Rincewind
    #12
    A főhős aranyos, tényleg jónak néz ki, de azért nem egy Sly Cooper... ;)
  • gergou
    #11
    Nekem nem is kell, hogy felerjen. Emlekezetk meg a regi cryo softos jatekokra? ( Guardian of darkness, Devil inside, ...), illetve az evil twinre? Mert egy az egyben ilyen hangulatot araszt a Voodoo Vince vilaga is, csak sokkal jobb kivitelben... Szal egy szo mint szaz, rettenet elegedett vagyok vele...Azonban ki is kell probalni, hogy az ember erreze, hogy igen muveszi munkaval van dolga... Kezdve ott, hogy nincs digitalizalt texture a gamben, csak kezzel rajzolt, es ez nalam igen nagy + pont:)
  • Neme.
    #10
    Ugyan, ez nem ér fel egy Jak2-vel vagy R&C2-vel. :)
  • Sephi
    #9
    Ezzel tan egy baj van csak.... hogy nincs Ps2-re :))
  • gergou
    #8
    Egyebkent ma is jatszottam vele, es bizony a legjobb platform game xboxon, es rendkivul hangulatos kepi/hangi vilaggal rendelkezik. Minden dobozos figyelmebe ajanlom, mert megeri a torodest:)
  • Neme.
    #7
    Bizony bizony, a gamefaqs.com a legmegbízhatóbb forrás szvsz, mivel igazi játékosok írják le tapasztalataikat.
  • gergou
    #6
    Jah, es meg annyit, hogy ha ismerned a gamespotot, akkor tudnad, hogy a 7.6 os ertekeles naluk annyit tesz, mint a za 576 konzol kb 9.0 as ertekelese a 10 bol... Ugyanis minden gamezt lehuznak.
  • gergou
    #5
    Kifogtad a legszarabb online ertekeleseket, es jobb ha tolem tudod, hogy en azokra nem adok, inkabb olvasd el ezeket:

    itt
  • gergou
    #3





    Bocsi, az elozo szar volt:) szal itt van nehany gyonyoru shot.
  • gergou
    #2




    Nehany screenshot.
  • gergou
    #1
    Nemregiben jott ki ez a gamez, es sztem meger egy topicot, nekem nagyon tetszik. Senki nem probalta meg?