16
  • Alien_AM
    #16
    Hat nekem audigy2 van egy ozaki b5 -tel és elég jól szól persze nem 8000watt de azé jó. THX játékba? kit érdekel elég az eax2, ez egy jo marketing fogás.
  • Laalee
    #15
    200w pmpo? :D

    "A filmrendező George Lucas által alapított THX Ltd., amely arról gondoskodik, hogy a filmeket a néző pontosan úgy hallja, ahogy az el volt tervezve, a jövőben videójátékokat is fog tanúsítani."

    ha a játék 22khz es hangmintára van tervezve én ezt pont igy fogom hallani, tehát akkor minden játék thx es. ez egy baromság továbbra is. egy hangfal sem thx es önmagában, ehhez a tér nagysága akusztikája is kell. attol egy mozi nem lesz thx minösített, hogy egy creative 5.1 thx hangfal szettet berakok prüntyögni. marketingduma ez az egész.
  • [HUN]PAStheLoD
    #14
    szar neked :)
  • Jinchuu
    #11
    Szerintem pedig van értelme. Igaz akinek nincs hozzá rendszere annak teljesen felesleges de nem is lesz tőle rosszabb a game, viszont akinek van hozzá az végre megfelelő minőségben élvezheti a játékokat! Hajrá! :D
  • SoDI---
    #6
    Doom III szörnyű hörgés király :)
  • Laalee
    #5
    ez egy nagy semmi... egy újabb logó amivel több játékot akarnak eladni, mit ér a thx ha 2 aktivhangszórón adja ki a hangot...
  • Sephi
    #4
    Elso muvi legyen a Monkey Island !:)))
  • [HUN]PAStheLoD
    #3
    wáó