22
  • RelakS
    #22
    A bal oldali mag körül ott figyel négy ram, csak egy-egy borda is van rajta
  • Borg
    #21
    Nah nem tudtam ki hiányzik...
  • Bronzon
    #18
    :)))
    Én meg 0,01-nél csak leejtettem, oszt most meg nem találom.
  • mainruler
    #17
    Nem tudom, szerintem éppenséggel rajta vagyon, csak épp hűtve is vagyon bordákkal.
  • KIP
    #12
    Kegyetlen ez a mostani VGA piac, ugyanis arról van itten szó, hogy ha az adott kártya nem teljesít jól az adott:D tesztben akkor az nagyban lerövidíthei a termék életciklusát lásd GefFX ipari hajszárító esete:D
  • Borg
    #11
    Épp ezaz, presztizs nélkül cseszheti a mainstream piacot is.
    Ha elterjed róla, hogy csal, szarok a driverei, szarok a kártyái, akkor előbb utóbb a mainstream piacon is meghal.
    Presztizst (vakitást) pedig csak a high-end piacon való eredményes részvétellel lehet elérni.
  • [HUN]PAStheLoD
    #9
    na jóvan .... már ideje vót váltani atinak mer én már 0,09 nél járok itt a garázsban
  • gonosz
    #7
    szerintem sosem a high endet celozta, az max presztizs-fontossagu, nem lehet megelni belole
  • Borg
    #5
    Másrészt.

    Az ATI nem véletlenül nem rendelkezik kihozatali gondokkal a 0.13 kapcsán, mivel a high-endet még mindig a jólbevált 0.15-ös technológiával gyártja, ami nem mellesleg sokkal fejlettebb szinten van mint az nvidiáé valaha is (pl FC-PGA tokozás akárcsak a prociknál).
  • Borg
    #4
    Ez max a mainstream piacra lehet igaz.
    De egy High-End usert (amit az nvidia mindig is elsőként megcélzott) már nem tud átejteni.

    De ez még a kisebbik gond, a másik az, hogy a nagy komplett PC, és kártyagyártók is az ATI felé fordulnak, creativ, most az ASUS, és nemsokára az MSInek is megjelenik az első RADEON kártyája...
    Ekkora átverésekkel nem csak a vevőket tántoritja el az nvidia...