16929
11552975001178628345.jpg
  • vegicsek
    #16929
    Sziasztok,

    Egy ismerősöm kérdése, de nekem is rémlik és bosszant.
    Van valami aljas magyar punk szám felvétel 1990-2010 között, ahol a végén énekes kiszól:
    Szar az egész, hozzatok egy sört!
    Nem ugrik be valakinek?
  • marsu
    #16928
    Igen ez, köszönöm szépen!!!
  • Wicked Belzebub
    #16927
    Ez esetleg?
  • marsu
    #16926
    Sziasztok, mi annak a zenének a címe, amiben két srác háromkerekű biciklivel mennek, és azthiszem a pénzről is énekelnek. Előre is köszi
  • Rudolf14
    #16925
    Nagyon szépen köszönöm!
  • Wicked Belzebub
    #16924
    Dario La Mazza – Summer Ain't Over
  • Rudolf14
    #16923
    Sziasztok.Esetleg tudja valaki a zene előadóját és a címét? https://www79.zippyshare.com/v/7asO0Aa8/file.html
  • VinylToy #16922
    Egy lejátszási lista, a zenékről amiknek a címét, vagy előadóját keresném. Köszönöm.
  • Rudolf14
    #16921
    Nagyon szépen köszönöm!
  • Wicked Belzebub
    #16920
    Dance Love Groove (Nu Disco Mix) · Disco Incorporated

    Back To Soul

    ℗ 2022 South American Grooves

    Released on: 2022-04-27

    Writer: Barry White
  • Rudolf14
    #16919
    Üdv mindenkinek!Esetleg tudja valaki a zene előadóját és a címét? https://www9.zippyshare.com/v/PINaongk/file.html
  • 3Error #16918
    Olyan erősen, hogy 1:10 körül el is hangzik.
  • IMYke2.0.0.0
    #16917
    Hát, azon felül, hogy ugye az 1996-os Coco Jamboo (Mr. President) erősen ihlette meg őket, és szláv (orosz) nyelven szól, nem sokat tudok segíteni.
  • remix78
    #16916
    Itt egy újabb link,hátha felismeri valaki?
  • remix78
    #16915
    Sziasztok!Ki lehet az előadó és mi a szám címe?tudja valaki?
    https://www.facebook.com/watch/?ref=saved&v=1240571713390187
  • biomage
    #16914
    :D csak megvan :D
  • IMYke2.0.0.0
    #16913
    Utolsó:

    Weisz Viktor - Élet-kép

  • IMYke2.0.0.0
    #16912
    Angyal dologra meg: itt is van felnövő gyerek

    Kárpátia - Angyal

  • IMYke2.0.0.0
    #16911
    Tudom, semmi köze a dologhoz, de ez jutott eszembe a "videóban mozgó arcok teljes és mozgó test látható de ilyen sötét homok szerűen. szal fekete fehét és szörke, egy arc énekel, aztán homok effekt" "stb stb. gyerek aztán felnő" alapján:

    //szerk: magyar aktualitása az, hogy a magyar "Shadow Theatre Group" a csoport, és a Hip Hop Boyz egykori tagja a vezetője.




    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2022.10.12. 17:28:31
  • biomage
    #16910
    amikor látom hogy valaki irt ide, egyből TALÁN MOST VALAKI MEGTALÁLTA :D, aztán jön a szörnyű valóság
  • VinylToy #16909
    Kis utánajárás, és máris van e-mail cím.
  • smintsoma
    #16908
    Köszi, valóban jó gondolat, de sajnos ez sem játszik, a csatornánál nincs ilyen opció, gondolom a létrehozáskor (vagy közben) így állították be.
  • IMYke2.0.0.0
    #16907
    Egyszerű: írni kell a YT fiók tulajának, aki a videót feltöltötte - magyarul is tudnak, ugyanis egy romániai lap profilja.
    S akkor azt is gyorsan hozzáteszem: erősen valószínű, hogy a zene is román.
  • smintsoma
    #16906
    Sziasztok,

    az ebben a videóban szereplő intro tracket keresném.
    https://www.youtube.com/watch?v=wyfRsLRCGfE

    Hallottam már több helyen is, de egyszerűen semmi nyomát nem találom, Shazam fogalmatlan, netes felismerők szintén. A hangzás okán Besh o' Dromra gyanakodtam, de végigpörgettem a diszkográfiát és nem találtam.

    Hátha itt tudna valaki segíteni, előre is köszi :)
  • IMYke2.0.0.0
    #16905
    Ha keresel egy számot, ez segíthet: https://www.watzatsong.com/en
  • jimyke1
    #16904
    Köszönöm szépen
  • ximix #16903
    Ennek valami felturbózott változata lesz szerintem, a remix-ek között kell nézelődni.

  • jimyke1
    #16902
    Sziasztok.

    Felvettem egy zene részletet, szeretném ha segítenétek mi a címe ennek a zenének?

    https://www.youtube.com/watch?v=pMwBC4ktvEk

    Köszönöm
  • Peti810706
    #16901
    Sziasztok, keresnék egy zenét, de sem az előadót, sem a címet és sajnos a szöveget sem tudom. A klippben az történik, hogy van egy tipikus kínai-japán mester (fehér hosszú haj, hosszú szakáll,bajusz) és megölik (talán egy ninja), három lány bosszút áll érte és kardoznak egy férfi ellen. kb. erről szól a klip. Rádiók is játszották, pár éves dal lehet talán. Ha valaki tudna segíteni, köszönöm.
  • Stockbauer33 #16900
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    a videó elején0.07től 3.17ig szóló zene címét szeretném. THX


    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2022.07.22. 09:07:40
  • biomage
    #16899
    nagyon kis esélyt látok ara hogy valaki felismeri a számot, :) amit 6 hónapja írtam ide :D

    Na mindegy, azért amikor látom hogy valaki irt a topikba, a szívem elkezd gyorsabban verni :D

    Ha nem baj akkor leírom még1x :)

    Először a zene: sötét hangulatú magyar zene nem rémlik semmi a dalszövegből, de megpróbálok emlékezni a következő egy hétben :D oké?
    A videóklip: na ez menni fog, csak reménykedni tudok abban hogy megfelelően írom le amit láttam, úgy hogy másnak is aki látta emlékezem rá, az egész videóban mozgó arcok teljes és mozgó test látható de ilyen sötét homok szerűen. szal fekete fehét és szörke, egy arc énekel, aztán homok effekt és angyal :) stb stb. gyerek aztán felnő, és a férfi maszkot visel, női angyal is látható, ennyire emlékszem, de ha valami még beugrik, akkor azonnal beírók :D
  • atiapuka
    #16898
    Köszönöm szépen, de sajnos nem ez az.
    Amit keresek, annak az énekesnek (szerintem) sokkal jobb hangja van.
  • ximix #16897
    A médiaklikken pont piros az ikonja az adott időpontnak, így sajna nem visszanézhető az adás, de első gugli találatra dobott egy ilyet, hátha ez volt



    Utoljára szerkesztette: ximix, 2022.06.22. 22:31:16
  • csgery
    #16896
    Szia!

    Ehhez kifejezetten hasonló volt, megkockáztatom, hogy ebbe az irányba keresve meg is találom!
    Köszönöm!!!! :D :D :D :D
  • atiapuka
    #16895
    Sziasztok!

    Ma az M4-en reggel 8:40-kor a Fina előtt volt egy szép összeállítás a 2017 vizes vb-ről.
    Alatta ment egy zene, és arra lennék kíváncsi, hogy az mi volt. Nekem nagyon tetszik és még soha nem hallottam. Hátha valaki pont nézte, hallgatta és felismeri ...
    Köszönettel
  • 3Error #16894
    Ilyesmi?

  • AdemHUN
    #16893
    Sziasztok! Keresek egy számot, de nem találom a youtube előzmények között. Lehet törölve lett a videó, de attól még biztos fenn van a szám máshogy.
    Adott egy tengerpart. A 2 DJ(?) srác a főszereplő valamint van benn 2 lány. Inkább aranyos pofiju mindkettő. Egy 3. (mexikói?) srác énekel benne majdnem végig. Kivéve amikor egy szürke öltönöys férfi. Már a klipp elején elkezdenek lebegni a föld felett az égben.
  • csgery
    #16892
    Sziasztok!

    Lassan tíz éve keresek egy számot, konkrétan tíz éve írtam is ide, akkor nem találtuk meg, most újra megpróbálkozom :D .
    Drum 'n Bass a stílus, szám hossza kb 5-6,5 perc közé tehető.
    Az elején egy majdnem egy perces intro van, aztán pedig telephone-vocal hangeffektel szól valami szöveg ütemre mantrázva, ami "Fryzer, vagy valami ilyesmi szöveg lehet, nem emlékszem már rá pontosan".
    Utána pedig jön a drop, és a nagy csapatás.
    Sajnos több infóval nem tudok szolgálni, valamikor 2006-2007 között kaptam meg a dalt MSN-en, és nem maradt fent róla semmi, a szám címe sem volt meg.
    Maga a szám ilyen furcsa vernyákolós effektel volt körítve, azt mondanám, hasonlíthatott Prodigy-zenékre is.
    Amennyiben valaki tudja, miről beszélek, és meg is találja, egész életemben hálás leszek neki!
    Köszönöm előre is a segítséget! :)
  • Dency
    #16891
    Mivel a topik címe az hogy mi ennek a számnak a címe ezért úgy gondoltam hogy nem írom még külön oda hogy ennek a zenének a címét keresem. De köszönöm nem marad el.
  • IMYke2.0.0.0
    #16890
    Mondjuk egy kérést illett volna intézni...

    A megoldásod: One-T + Cool-T...The Magic Key (2003)