7
Western Outlaw
  • Gnome
    #7
    Volt régen egy játék asszem Outlaws volt a neve...Nah tisztára arra épül ez a játék is persze grafikailag az inkább rajzolt volt de humorban és játékélményben ezt simán veri...hmm a zenéje pedig qrvajó volt...
    Kár hogy ez is egy rosszul sikerült koppintás grafikai"felujitással"
  • codec
    #6
    Sziasztok!!
    Tud valaki csalást a gaméhez?
    Király lenne :-)))
  • Lacc
    #5
    Kutya méretű ló rulz :D
  • Lacc
    #4
    A HW-n volt néhány kép, <a href="http://www.hardwired.hu/search.hw?q=western+outlaw&btn_srch=sz%F6rcs%21&id=1">itt </a>vannak.
  • Lacc
    #3
    Na megnéztem, hát igencsak felejthető... Lithtech motor hajtja, de olyan bűnranda, hogy ezt már törvényben kéne tiltani.

    Az első vonatos pályát se nyomtam végig, annyira gyér az egész. Az AI az fergeteges, rohan féled mindenki miközben lövöldöznek (persze 95%-os pontossággal).

    Van kétféle mob, azok váltakoznak a klónozott utasok mellett, plusz a végén van egy boss is, aki a duplacsövű sörétessel halálpontosan lő 2 vagonnyi távolságról. Még akkor is eltalál, ha egy doboz mögött (!) lapulok.

    Plusz tiszta bug az egész, a leggyakoribb az, hogy ide-oda "teleportálgatja" a karaktert, mindenféle különösebb ok nélkül. Pl. egyszer mikor át akartam menni két doboz közt, minden további nélkül belerakott a vagon oldalfálba, és ottragadtam. No comment.
  • Hmuda
    #2
    Képeket tudsz, vagy cimet? Jónak tűnik a cim alapján.
  • Lacc
    #1
    Valaki nézte már ezt a gamet? A képek alapján nem lehet rossz, úgyis rég volt vadnyugatos fps.