6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • IMYke2.0.0.0
    #5223
    Ja, hogy neked az epizódok címei is kellenek. Értem.
  • IMYke2.0.0.0
    #5222
    #5175 - ennél nincs teljesebb.
  • Athor
    #5221
    Van egy nagy problémám. Megszereztem a teljes sorozatot, legalábbis eddig azt hittem. A Wikipédiában ellenőriztem az epizódok listáját, és az összes megvan, aszerint. Viszont egy torrent oldalon meg találtam egy olyan duplarészt, hogy: "Egzisztencia", és ilyen című epizód nálam nincs. Viszont tudtommal csak két mozifilm volt, meg lentebb azt olvastam, hogy ez a 8. évad záróepizódja. Arra volnék kíváncsi, hogy akkor most mi van? :) Ráadásul, a lentebb említett teljes kiadás leírásában csak 16 rész szerepel a 9 évadban, holott nekem 19 rész van ott. Szal a lényeg; valaki csinálna egy teljes listát? Amin minden rajta van, címekkel, meg mozifilmekkel. Előre is kösz.
    Ja, és még valami. Ha valahogy megtudod osztani a zenei anyagodat, engem is érdekelne. :)
  • Világpolgár
    #5220
    Akad.1x19.
  • ZilogR
    #5219
    err... farkasemberes rész van esetleg? mertugyanis most tolult a fejembe az a gondolat, h a Piroska és a Farkas c mesében a Nagymama igazából farkasember, de ezt Piroska nem veszi észre - lehet indítok is ennek egy topicot, bár így magában nem érdemes, inkább úgy, h más lényekkel közös topicot...

    Szal, van farkasemberes X-akta?? :P :P
  • hunter03
    #5218
    Szerintem nem, nekem az egyik kedvenc évadom :)
  • DecenS
    #5217
    hát igen...
    olyan mintha tévéből vették volna fel. csutkára felnyomott hangerővel, csutkára felnyomott mikrofonnal. hallgathatatlan :(

    próbáltam a kiműtött hangfájlokat kicsit kozmetikázni, zajszűrni, stb stb, de csodát nem lehet művelni.

    reménykedtem benne, hogy létezik olyan verzió, amelyiknek normális hangja van.
  • ldavid
    #5216
    nincs, az enyém ráadásul még baromi hangos is :S
    amúgy elég gyenge szerintem az az évad
  • tomcat1
    #5215
    épp azér szedtem le azt a szezont angolul..
  • DecenS
    #5214
    hello dudez.
    a kérdésem továbbra is az: van-é valakinek olyan 4.évadja (magyar), amelynek a hangja nem f0s$2@r1rägy@gënya?
  • IMYke2.0.0.0
    #5213
    A Gyűjtői Kiadást kellene - eredeti nyelven, 61 DVD - megszerezni. Az lenne a nagy királyság. Csak hát 300 dollár plusz shipping.
  • Phery
    #5212
    Tudom már mire gondolsz!
    Azt valóban Mark Snow szerezte, mint ahogy minden részhez ő írja a zenéket, viszont ezek sehol nem jelentek meg albumon, igazából sokszor nem is teljes számok csak pár dallamot írt, ami az adott jelenethez a legjobban illett.
    (illetve létezik egy Mark Snow:Truth and the light music from the x-files, ezen a leggyakrabban elhangzó dallamok szerepelnek, de ha jól emlékszem csak a 3. évadig tartalmazza, amiket aztán fokozatosan lecseréltek, itt az 5. évadban már egy sem szokott szerepelni (példának okáért az első-második évadban volt egy tipikusan olyan zene ami az akciójelenetek közben szólt, ezt később már sehol nem hallani a sorozatban) illetve van egy Mark Snow: X-files - Fight to the future the score album, ami a mozifilmben elhangzó fimzenéket tartalmazza)

    Ebben az esetben csak ugye arra lehet építeni, amit a rajongók gyűjtöttek össze a részekből, és egy hangszerkesztő progiban megoldották, hogy a beszéd ne hallatszodjon, nekem vannak is ilyenek de sajnos a Karácsonyi ének- ből nincs semmi :(

    Persze, megvan az összes része a sorozatnak, (2x320GB- os winyó van tele vele (meg persze egy polc, és egy nagy doboz a dvdkkel, ami kb 350db :D), mondjuk ez a mennyiség nem csak a sorozat, hanem az extrák is, meg pl a zenék, borítók, játékok, stb...) és nem olyan szutyok minőségben, ahogy egyeseik pl itt a fórumon is eladásra hirdetik vagyonokért... (lsd lejjebb janickgers) Persze megvan ez a verzió is, még régebben töltöttem őket le torrentről, aztán megcsináltam magamnak jobb minőségben.

    Ha lesz időm, lementem neked audiofájlban a zenét, és megcsinálom, hogy jól is szóljon, aztán felteszem valami tárhelyre ahonnan letöltheted.
  • tomcat1
    #5211
    ya, tényleg jó volna ha valahogy meg tudnánk osztani.
  • kriszwells
    #5210
    Helló!
    Nem, nem énekes szám volt, csak instrumental. Az is lehet hogy azt is Mark Snow írta.
    Szép gyűtemény!!!
    A sorozat részei is megvannak? Nem tudnád megosztani, nekem?
  • Phery
    #5209
    58db X-aktás albumom van, összméretük 8,86GB :D
    megvan az összes dal is, mindegyik részből (elvileg), évadokra bontva, nézd meg a képet, hátha címről beugrik.
    Az Eagles - Hotel California c. száma egyébként ezek szerint többször is elhangzik, mert nálam az első évados mappában van.
    http://images.netbag.hu/20081023/18090320471.JPG
    http://images.netbag.hu/20081023/18085942731.JPG
  • Broafka
    #5208
    Pff, nah végignéztem, elejétől a végéig...

    azt hittem nagyobb csatt lesz a végén :-/

    De olyan aranyosak Scullyék :)
  • tomcat1
    #5207
    én is kiványcsi volnéka a részek alatti dalok címére...
    igaz megvan a sorozat soundtrackje de az csak kb 2-3 rész zenéjét tartalmazza :(
  • sz4bolcs
    #5206
    Nem tudom, de öröm lesz megtudni. :))
  • kriszwells
    #5205
    Azt nem tudná valaki meg mondani, hogy a hétfői részben (Karácsonyi ének)
    mikor Dana Scully visszaemékezik egy karácsonyra és nővérével bontják ki az ajándékot alatta szól valamilyen lassú szám, mi a címe?
    Mikor kicsi Dana felvesz egy vékony csomagot azt mondja, biztos a Hotel California lemez. Lehet, hogy az a szám szólt áthangszerelve?
    Ha valaki tudja légyszi írja emg, előre is kösz!
  • IMYke2.0.0.0
    #5204
    S a legszebb az egészben: Az egyik dokumentumfilmben azt állítja, hogy az X-Akták sorozat főszereplője ki más lenne, mint a Cigarettás Ember, azaz Ő. :))))
  • sz4bolcs
    #5203
    Azért a cigaretta ott lógott ki a nyakából. :D
  • Synchronous
    #5202
    Kedvenc karakterem a sorozatban: William B. Davis




    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elég kemény volt a srác végig, nem nagyon tudták elintézni, mert először egy orvlövész lelőtte, de később kiderült, hogy nem halt meg, utána Krycek lelökte a lépcsőn, akkor sem lett különösebb baja, de végül a kilencedik évad utolsó részében aztán megkapta a magáét. Egy rakétát küldtek az arcába, egyszóval szerte szét robbantották Mr. Spendert.
  • Bokafix2
    #5201
    Mondom, én nem cáfolom hogy extrákkal annyi része van amennyit te írsz. Ha rendesen elovastad volna az első hsz-t, akkor láttad volna, hogy én csak a tv-ben leadott részeket vettem alapul, és amennyit azokból megnéztem az 203 rész volt.
    Másrészt a hivatalos X-akták oldalon, ahol az összes évad összes rész címe fel van sorolva magyarul, ott is ennyi számoltam.

    De ha úgy nézzük ahogy te mondod akkor 225 része van igen.
  • IMYke2.0.0.0
    #5200
    S a dobozos verzión is csak az epizódok vannak összeadva - az extrák nem. Így 225 része van az X-Akták 9 évadjának.
  • IMYke2.0.0.0
    #5199
    Felejtsd el a Wikipédiát!
    A lejjebb közölt lista a dobozos verzióról van ember!
    Megveheted Amazon.com, e-bay.
  • extra sensory
    #5198
    Fogd már fel, hogy én nem veszem bele az extrákat meg a plusz anyagokat, én csak a 9 évadot nézem, amiben 203 rész található, ennyi.

    Számold már össze a "DVD releases" alatti táblázatból, hogy a 9 évadnak hány darab része van. Még egyszer mondom, hogy én csak a sima részeket számolom.

    Link
  • IMYke2.0.0.0
    #5197
    Lassan már bannerbe kell tenni, hogy mindenki tudja...
  • IMYke2.0.0.0
    #5196
    #51930!
    Még egyszer, utoljára: összesen 225 része van az X-Aktáknak + 2 nagy film.
  • extra sensory
    #5195
    Úgy van az imdb-n feltüntetve, hogy Gillian Anderson 197 részben szerepelt és csak nagyon kevés (1 vagy 2 epizód volt) amiben nem lehetett látni. Tehát ha csak a sima részeket vesszük, akkor közel 200 epizód.
  • Phery
    #5194
    "+ Dokumentumfilm: "The Making of 'The Truth'" (90 perc)
    + Dokumentumfilm: Reagálások a "The Truth"-ra"

    dejó volna ha ezekhez volna valami magyar felirat :( tök jó lenne érteni amit mondanak benne...
  • IMYke2.0.0.0
    #5193
    225 rész - nagy filmek nélkül.
    Lásd: #5175
    Az említett hozzászólásban is látható, hogy "+"-ok jelzik a DVD-k plusz anyagát, a címsorukban pedig feltűntettem, hogy az évadban hány rész van.
  • CsepeLee fiú #5192
    Emlékeim szerint kereken 200 részes, ha nem számoljuk bele a "Kulisszák mögött" extra részt. A Viasat-osok a legutóbbi vetítésükkör már nem számolták bele.
  • IMYke2.0.0.0
    #5191
    Mert nem ő beszél. Az narráció.
  • Broafka
    #5190
    szőrszáll hasogatásképpen mondanám hogy 9. évad első részében amikor az előző részek tartalmáról van szó, akkor ott pl más Mulder hangja arra az egy mondatra :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5189
    Az általad nem "túl jó"-nak tartott részek se rosszak. Főképp, ha lesz majd szerencséd az egész sorozatot látnod.
    Lentebb felsoroltam az összes évadot, minden finomsággal. Több, mint 200 részről van szó.
    A sorozat amúgy befejeződött már. Tehát nem lesznek újabb évadok.
    Ellenben, 2012-ben jelenik meg a 3. nagy film.

  • IMYke2.0.0.0
    #5188
    Scully első évadokbeli hangja: Náray Erika
    Aztán jött Györgyi Anna.
    Később visszatért Erika.

    Az egyetlen stabil magyar hang: Rékasi Károly (Fox Mulder)
    Mindenki más hangja cserélődik a 9 évad alatt legalább egyszer.
  • benkoszabi
    #5187
    üdv. a sorozat egyszerűen remek, bár sajnos nem az elejéről nézem...későn eszméltem a dolgokra, na majd elgközelebb....szóval amellett hogy chris carter egy elképesztő koponya, hogy képes volt mindezt kitalálni, meg kell hogy jegyezzem, hogy egyes részek nem sikerültek túl jóra, bár ez is hozzátartozik egy sorozathoz, de, mintha az uj évadban scully hanyagolva lenne nem? érezni egy kis változást...amugy sztem az elöző évadot lezáró dupla epizód sem volt a legjobb...és ami nagyon rossz, az scully uj hangja...valaki irja már me,g hogy később visszakapjuk-e az eredetit, vagy végképp ezt kell majd hallgatni, nem is beszélve skinner hangjáról...
  • ZilogR
    #5186
    na, a tennap éjjeli betett rendesen... épp WinXP-t installálok, mikor a kenyérfejű torzember Cher-re elkezdett tombolni... "Óóóó..., én vókin in Memfisz..." :D
  • TNormi
    #5185
    óóó köszönöm szépen :)
  • Paulie
    #5184
    5.évad 4.rész