6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Tuvok #360
    Ez is
  • Narancs
    #359
    Ez király rész!!!
  • davos80
    #358
    Tud valaki helyet, ahonnan le lehet tölteni a részeket?
    Nekem csak pár hiányzik.
  • Roll
    #357
    Ezért vártam ennyit...
  • Eye-scream
    #356
    Ez most mi a tököm? A legelejéről lemaradtam....
  • Tuvok #355
    loál rész
  • Factor_007
    #354
    jó volt a tegnapi rész, csak nem értem hogy Dugett(v hogy írják) is izzadt mint egy ló mégse indult be a reakció. na mindegy azé király volt
  • BaLeeX
    #353
    Azt hiszem: Medúza
  • Serpa
    #352
    mi a mai címe ?
  • gazo
    #351
    2004. március végi Official GA Newsletter értesülései szerint a 2. X-akták mozifilm előkészületi fázisban van:

    "Talks of a sequel have been bouncing around Hollywood for some time now, but this week news came from David Duchovny himself that a sequel was already in pre-production."


    Duchovny:
    "Chris has a great idea for the new movie and I expect we'll be able to begin shooting in the next year or so."
    Asked whether he'll expect major developments in his character Fox Mulder, Duchovny replied: "I hope not. I was really fighting against that in the final years of the show and I think the whole point. I think we're going to be introducing a new character in the film which will allow us to cast a major star, male or female, who will want to be part of an exciting supernatural thriller. I think the new movie will appeal to both our core fans and a broad audience. I'm very excited about it."
  • Alien
    #350
    hi!
  • Alien
    #349
    én most néztem meg a nyolcadik szezon utolsó két részét, elég jó volt!
  • Tuvok #348
    Huácsá !
  • Alien
    #347
    X-Files 2 :)
  • Serpa
    #346
    Gumiember rész is érdekes.

    Cops -osban a zene teccik.
    Bad boys, bad boys ...
  • Tuvok #345
    Bár van még 1 kedvencem, asszem a season 1-ben van, A lombik a címe, egy kifejletlen űrlényről szól, meg az is tetszett, amikor egy gyomorlakó lény szájon át belement az emberekbe, elvolt egy darabig, aztán a hasfolon át kiment . A vége az lett, hogy egy cirkuszos mutatványos csóka azt mondta, hogy "ahh, valami megfeküdte a gyomrom" . :))
  • Eye-scream
    #344
    Hát nemto, nekem attól a cigarettázóstól meg az ilyen intrikálós részektől herótom van.:) Bár a kiskölök jópofa volt :)
  • Narancs
    #343
    Nekem az a kedvencem mikor ők mesélik el a story -t, mindenki a maga szájaíze szerint!
    Mikor a vámpír srácot megöli Mulder...
  • frodó néni
    #342
    ja !az jó volt!
  • Tuvok #341
    Nekem az tetszett, amikor a TV-sek vették a rendőrség munkáját, és mindenkit az ért, amitől a legjobban félt .
  • frodó néni
    #340
    az a fekete-fehér rész nagyon jó volt !arrol a kétszáju csávoról!
    (a kendvenc részem!)
  • Narancs
    #339
    igaz, bár azt kihagyhatták volna, nagyon gáz volt a vége
  • Tuvok #338
    lol, miért ? :)
  • Factor_007
    #337
    a tegnapi rész is jó volt.
    majdnem sírtam én is
  • Serpa
    #336
    én ugyan nem láttam végig tegnap, de úgy rémlik korábbról, hogy nem nyírták ki, és egy másik városban feltűnik megint.

    Ahol az egyik alkalmazott gyanakodva figyeli, majd belekiabál a telefonba: "Itt van!"...
  • Narancs
    #335
    agyinak=gagyinak

    játszák=játsszák

    kazette=kazetta



  • Narancs
    #334
    Mulder elsőre agyinak látszó ügyet kap. Egy kazettát küldtek a helyi rádióstúdióba, azzal az üzenettel hogy 24 órában játszák le. A kazette készítője egy zavarodott telefonos ügynök ,aki szerint a főnöke egy óriási bogár, aki zombikat csinál az emberekből...
    Mulder is azt hiszi őrült, aztán ő is látni kezdi hogy a dagadt főnök egy bogár, majd meg akarja ölni, így elmegyógyintézetbe zárják, ahol Mr Rovar belőle is zombit akar csinálni, de aztán Scully pár lövéssel elintézi a pondrót. Az ügyet ezzel lezárták.
  • Eye-scream
    #333
    Biztos mert nem láttam :)
    Miről szólt?
  • Factor_007
    #332
    ja király volt
  • Narancs
    #331
    Ja, tegnapi zsír rész volt!
  • Serpa
    #330
    tegnapi kifejezeten jó volt.

    "fényben megbújó"
  • Eye-scream
    #329
    Scully egy pap felkérésére nyomozni kezdett egy furcsa ügyben. Egy fogyatékos lánygyerekre imádkozási pózban holtan találtak rá a szeme meg kiégett. Kiderült, hogy van még 3 testvére akiket ugyanez fenyeget. Aztán a végén kiderült az is hogy igazából egy angyal gyermekei aki azért jött, hogy megmentse őket a sátántól.
  • Serpa
    #328
    mi is volt benne ?
  • Eye-scream
    #327
    Viszont a mai jó volt, nekem tetszett!
  • Serpa
    #326
    nem nagy szám a mai rész.
    :(
  • Guy
    #325
    Csak visszatekintés volt,még nem jött vissza,de már előttem leírta ALIEN.
  • RelakSfromhome
    #324
    sazl lemaradhatott az eleje??? grrrrr.....
  • Factor_007
    #323
    Tehát akkor ebben a résztem "szerepelt" előszőr Mulder. Ez azt jelenti, hogy nem maradtam le sok mindenről :)
  • Alien
    #322
    Volt egy ügy amin régen Mulder dolgozott, és a végén lelőtt valakit. És erről nem írt jelentést a Mulder. Ez pedig felkeltette Duget érdeklődését, és elkezdett nyomozni. Na a végén kiderült, hogy egy léleknyelő van a dologban és valójában Mulder azért lőtte le, hogy megvédje ezt a lényt.
  • Eye-scream
    #321
    Hát ez tényleg elnyelő volt-fúj
    Amúgy nem volt rossz rész bár a vége az eléggé sejthető volt...