6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Narancs
    #440
    Pedig sok a hasonlóság.
    A Dallas is kurva sokáig húzta, a végén a Dzdoki már az ötödok máját fogyasztotta, Bobi 2X meghalt és 1X föltámadt, 1X meg csak egy 140 részen keresztül tartó álom része volt, Pam is megégette magát ha jól emléxem, ja és persze Bobi elszedte Dzsokitól az alkesz nőjét aki párszor fölgyújtotta a kócerájt...
    Bocs, csak előtörnek az emlékek...
  • RelakSfromhome
    #439
    Ez nem a dallas!!!
  • Tuvok #438
    Még feltámadhat, To be continued ...
  • Narancs
    #437
    De gáz, most már csak az lenne gázabb ha a Scully "csak álmodta volna az egészet" vagy Mulder vhogy mégis föltámadna...
  • Tuvok #436
    Hát amikor megtalálták, már nem élt ...
  • Narancs
    #435
    Télleg meghalt?
    Mulder nincs többé?
  • TuaPapa
    #434
    Hi all! Keresném megvételre az x-akták sorozatból az 1-9 szériát, lehetőleg dvdrip szinkronnal. Akinek megvan pm vagy mail
    [email protected]
  • Alien
    #433
    mi volt?
  • Alien
    #432
    már megint elfelejtettem :(((((((((((((
  • Tuvok #431
    Holtan :D
  • Eye-scream
    #430
    Na megjött Mulder.
  • Narancs
    #429
    Király!
  • BaLeeX
    #428
    Szóval max 2 hónap és jön a 9. utolsó évad amikor állítólag rengeteg minden függőben hagyot kérdés/dolog magyarázatot kap. Már várom.
  • BaLeeX
    #427
    Nem igaz minden, mivel a 8. megy annak is már a 2. fele.
  • Tuvok #426
    basszus, majdnem írtam vmi nagyon negatívat, amit csak most vettem észre, amikor először láttam, akkor nem
    de mind1 is, jó rész, az a lényeg
  • Eye-scream
    #425
    Ez jó rész :)
  • Sir Quno Jedi
    #424
    Nem, nálunk ha minden igaz a 7. megy.
  • Narancs
    #423
    Az melyik?
    Ami most megy?
  • Sir Quno Jedi
    #422
    Kilencedik szezonról mik a vélemények errefelé ?!
  • Lacc
    #421
    De a 2 héttel ezelőtti vasárnapi új rész az tetszett, amiben az új húsevő baktréium volt ami az izzadsában aktiválódik.
  • Lacc
    #420
    Ezt az ördögös részt már vagy 4x adták, nem nézem meg mégegyszer... De elsőre nem volt rossz.
  • Eye-scream
    #419
    Érdekes, én meg pont az összeesküvés elméleteseket nem bírom annyira :)
    Ízlések és pofontok...
  • Narancs
    #418
    Nekem nem mert uncsi volt kicsit, semmi akció, semmi kormány összeesküvés...
    Azért fölvettem ezt is...
  • Eye-scream
    #417
    Nekem tetszett a mai :)
  • Serpa
    #416
    ez most nem olyan jó rész.
    de azzé megnézem.
  • Lacee
    #415
    :D

    köszi
  • Narancs
    #414
    Ja, zsír volt, csal a vége nem tetszett megint...:(
  • Serpa
    #413
    elátkozott ház.
    izgi és vicces volt egyszerre.

    teccett.
    :)
  • Lacc
    #412
    Azon a helyen ahol megtörtént a csere rájöttek hogy visszaugrik midnen magától. Szóval visszamentek, aztán minden rendeződött és visszatértek időben az incidens elé pár másodperccel, mintha semmi sem történt volna. Aztán hazamentek és vége.

    De az tetszett benne hogy "Saddam nem is létezik, én találtam ki a budin. Egy útszéli kávézóban találtunk rá a tagra, szeretett szerepelni" :DDDD
  • Lacee
    #411
    sajnos erről lemaradtam, mi lett a sztori vége?
  • Narancs
    #410
    Ez most nagyon király rész, még sose láttam eddig!
  • RelakS
    #409
    A muldörhelyetcserélarosszfiúvalmásodikrész-re gondolsz?
  • Factor_007
    #408
    a tegnapi rész tök jó volt szvsz :)
  • Eye-scream
    #407
    Kiderült, hogy Scullynak csak videóról mutattak egy egészséges embriót, úgyhogy rájött hogy ez a kórház is összejátszik a többivel sazl elkotortak onnan gyorsan valakivel aki dágett barátjának adta ki magát. Nő útközben megszül, scullyt bekábítják, de előtte még meghalja a furcsa hangú sírást. Mikor felébred azt mondják neki hogy a nőnek egészséges fiúgyereke született gyk. kicserélték.
  • RelakS
    #406
    rejtéj ... akarom mondani ez is egy X-atka :)
  • Tuvok #405
    Igen ez kb, csak azt nem értem, ha visszaemlékezés Mulderre, és nem valós, akkor miért nem mutatják valahogy 'homályosan', vagy valahogy külön kéne választani, mert így elég nagy kavarást okoz, mikor egyik jelenetben Scully Muldert siratja, másikban vele ölelkezik ...
  • BaLeeX
    #404
    x-aktak.hu-n volt

    "Scully visszagondol a múlt évre, amikor találkozott Fox-al. Dana elmondja, hogy a mesterséges megtermékenyítés, mint az utolsó esély a terhességére, nem sikerült. "Sose add fel és bízz a csodában" - mondja Mulder és homlokon csókolja Scullyt. "

    Gondolom akkor ez volt a legvége!?
  • BaLeeX
    #403
    Mi lett a tegnapi rész legvége?
    Szokás szerint bealudtam.

    Azt még láttam, amikor a csajt elvitték kocsival majd megszülte a gyereket aztán ott voltak a kórházban Scullyval és mondták neki, hogy egészséges a gyermeke.

    Aztán mintha Scully még valami papírokat olvasgatott volna de a legvége nem tudom mi volt. :(
  • Eye-scream
    #402
    Mosmá nemsokára jön vissza mulder
  • LittleL
    #401
    X-akták rulez !