6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • akyyy
    #600
    májjj.hagymával.nyám
  • Pontius #599
    Huh erre is emléxem:

    Akkor még nagyon fiatal voltam és emléxem utánna mien rémálmaim voltak... LoL
  • Pontius #598
    lehet, hogy régebben volt rossz az időérzékem :P
  • Pontius #597
    azt még régebben láttam, asszem m1-en vagy hol adták 8-9 évvel ezelött..
    yó rész
  • Iwant2Belive
    #596
    legjobb!
  • akyyy
    #595
    ok
  • Serpa
    #594
    ma a "gumiember" lesz.


    ne hagyjátok ki !
  • Tikal #593
    miért adják összevissza? már vagy 3 rész végén irták ki hogy to be continued... de másnap sosem a folytatást adták. Legutobb pl az első részt adták le? Normálisak ezek?
  • akyyy
    #592
    :D
  • Iwant2Belive
    #591
    jo attól hogy nem cigizik még lehet hogy heroinista meg a napi 2 üveg whiskey befigyel az arcába
  • steweee
    #590
    hihetetlen. pedig megesküdtem volna rá. az arca csárliéval vetekszik gyűrötségban
  • Iwant2Belive
    #589
    aki a bagóst játsza (William B. Davis) a valóságban nem cigizik.A filmben sem rendes cigit sziv hanem valamilyen gyógyfüves cigit amiben nincs katrány, nikiton meg ilyen csúnya dolgok.
  • Pontius #588
    Az elején is benne volt 2x
  • steweee
    #587
    az első részben feltűnik egy pillanatra a bagós is a végén, úristen, szinte tini a későbbi sorozatokhoz képest. gondolom a cigit nem csak a film kedvéért szívja
  • RelakSfromhome
    #586
    hmm?
    én nem úgy láttam..
  • akyyy
    #585
    úgylátom hogy cask keddiog lesznek a régi részek aztán ujra folytatják ahol abbahagyták
  • Pontius #584
    "meg az anyagi siker."
    Nekem ami feltünt az az autójuk, mien gagyi kocka NoName autoval furikáznak mán... :P

    Az újabb részekben meg már a legujabb, legdizájnosabb Chrysler-rel nyomják...
  • Iwant2Belive
    #583
    ja.
    a képminöségen télleg látszik az a 10 év de a kameramozgások meg rezgések nem emiatt vannak.steadycam már akkor is volt szal azok direkt rezegnek.sok beállitásban észrevenni hogy msáhogy próbáltak akkor kamerázni egyes jeleneteket pl zoomolás meg olyan beállitásokban is mozog a kamera mikor az pl ujabb részekben csak váltana(snitt).de naon kira.Darkosabb minden
  • BaLeeX
    #582
    Faszán lemadartam az első részről. :(

    De a másodikról már nem. :)
    Most néztem meg videóról. Milyen érdekes lánti, hogy az első részekben még a kép minőségén is észrevenni, hogy még nem csúcstechnikával készült, párszor beugrott a képek alapján pár régebbi horrorfilm a képminőség alapján :)
    Meg az is fasza volt, amikor kiszálltak a kocsiból és mentek be a házba a kamerás faszi futott velük a kamerával és eléggé remegett a kép.
    Ha összehasonlítunk egy akkori és egy mostani részt ég és föld a különbség technikában. :) Nem hiába a 10 év fejlődés, na meg az anyagi siker.
    Az első évadban nagyon jó részek voltak, ajánlom mindenkinek.
  • akyyy
    #581
    nekem is kösz...
  • #580
    Sziasztok.Szeretném megkérdezni, hogy magyar szinkront honnan tudnám megszerezni,letölteni?mert csak angol nyelvű a sorozat. Esetleg ha valakinek megvan elküldhetné a [email protected] címre vagy írjon privit.Előre is köszönöm a segítségeteket.
    Komi
  • akyyy
    #579
    :O
  • Cenuk
    #578
    szkátti!!
  • Pontius #577
    na még 1x
  • Pontius #576
    A támaszpont
  • Pontius #575
    Ahh sajna nincs időm vele foglakozni
    Majd hétfig rendbe rakom...
  • akyyy
    #574
    de izzids be, lesz tán második rész
  • Pontius #573
    Ahh csak most értem haza és nem maradt időm foglalkozni tv-tunerral...
    Amugy enyém csak mpeg-ben képes rögzíteni :(
  • Random_
    #572
    én digizek és jelenleg is megosztva fenn van DC-n az összes általam felvett epizód, de ugye nem valami gyors megoldás leszedni egy epizód 320-340 mega sajnos nem a legjobb a netem ha ma lesz új rendszerem megpróbálom mindet felvenni, de jó lenne ha többen vinnénk a témát így bizotos nem marad ki rész

    én xvid-be veszem 1000 bitrate-el
  • Pontius #571
    van valakinek digitalizálója vagy tv-tuner vagy valami? Mert akko vegye mán fel a részeket aztán rakjuk fel valami ftp-re

    Tök yó lenne ha lenne netes elérése az össze résznek

    Amugy nekem van, csak nem a legjobb minőségben tudom digitalizálni...
  • Pontius #570
    jaja, legalább 1-2 reklámot benyomhattak volna, hogy ujra első epizod!!!
  • Guy
    #569
    A poén,hogy sokan vártunk ezt a napot.A Viasat annyit megtehetett volna,hogy legalább 1-2 nappal előtte FELHÍVJA a figyelmünket reklámmal.RÉGI RÉSZEK ÚJRA!!!na mind1,király,hogy megvették a jogokat!
  • RelakS
    #568
    Én hónapokig halogattam :P
  • Random_
    #567
    Írtam a Viasatnak hátha. Pesze annyit érhet mint halotnak a csók hiszen nem egy embert ismerek aki írt nekik, de hátha.
    Valahogy el kellene érni egy első epizód ismétlést. Akinek van kedve írjon hátha több levél olvasatán meglágyul a szívük.

    (amint hazaérek win reinstall már egy hete halasztom ha nem lennék lusta már jó lenne a gépem és felvette volna) :((((
  • Iwant2Belive
    #566
    a kurva anyukat!
    pont tegnap irtam a viasatnak egy emailt amiben azt kérdeztem (többek között) hogy nem tervezik e a 7 széria után ujra vetiteni az egészet az elejétöl.Fasz se gondolta hogy ezek ilyen elözékenyek.
    Mind1 ugyis lassan meglesz dvd az összes.Leszarom
  • akyyy
    #565
    hétköznap a szokásos ismétlések, vasárnap az uj részek, szombat este pedig az első évad....ez milyen 5let?
  • steweee
    #564
    elrontották a dolgot, tegnap egy to be continued -al fejeződött be egy többrészes epizód, most meg a legelső sorozat legelső része ment! hogy lehet ez?hú de fiatalok voltak még mind a ketten akkoriban!remélem onnan folytatják ahol szerdán abbahagyták
  • akyyy
    #563
    hát uhh. :P
  • Alien
    #562
    uhhh
  • RelakSfromhome
    #561
    jah :)