6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • RelakSfromhome
    #840
    A nevét nemtom, de az NID-nak dolgozott
  • Serpa
    #839
    ki ?
  • Ombika
    #838
    Jaja Isten resz! :)
  • Alien
    #837
    22:55 X-Akták , Tűzjáró
  • RelakSfromhome
    #836
    ehe, tegnapelőtti xaktában a lófasz a csillagkapuból :)
  • Iwant2Belive
    #835
    jaaaaaaaj bocsi igy már értem.
  • Alien
    #834
    22:40 X-Akták, Szentháromság
  • skristof
    #833
    ne feledd, h ez a legutsó széria
    9. évad. maga a sorozat kezdődött 92-93 körül. erre rászámolsz 9 évet....
  • RelakSfromhome
    #832
    A vasárnapi részről volt szó!
  • Iwant2Belive
    #831
    jo de ez valahogy utólag lett beletéve mert az 2001ben volt ezeket meg olyan 94-95-ben forgatták
  • Iwant2Belive
    #830
    Skinner behivta Muldert az irodába hogy magyarázza meg a jelentésében leirtakat.Ugyanis Mulder rájött arra hogy Krajchek a Bagósnak dolgozik és ö nyirta ki Duane Barryt bizonyis titkos kormánykörök megbízására, meg Mulder szerint ezek körök kapcsolatban vannak az idegenekkel. Skinner ezen felbuzdulva megigérte Muldernek hogy (újra) megnyitja az X aktákat.
  • skristof
    #829
    igen, vki a WTCben lelete halálát, neki volt ajánlva a rész
    szvsz vmi kollega lehetett, nem volt ismerős a neve
  • Tuvok #828
    Tegnapinak mi volt az utolsó 5 perce, dolgom akadt és lemaradtam :D
  • Iwant2Belive
    #827
    ja igy már értem. de szerintem az "is" és az "emlékezett" szavakat épp forditva kell irni
    Grétsy László rulez
  • BaLeeX
    #826
    A toronyban lehetett az ürge, vagy mentett, mert 2001 szept. 11. volt a dátum.

    De egy a lényeg, Xena nem halt, meg Xena él!
  • RelakS
    #825
    A végén volt egy In Memoriam vagy mi. Valaki megpusztult, az emlékének ajánlották a részt.
  • Iwant2Belive
    #824
    ezt a kérdést nem is értem
  • akyyy
    #823
    kire emlékezett is a tegnapi rész?
  • Alien
    #822
    Elég jó kis rész lehetett :)
  • Iwant2Belive
    #821
    Duane Barry az egyik legjobb rész
  • RelakSfromhome
    #820
    vót valami csákó, aki meg volt győződve, hogy elrabolták a zidegenek, meg kisérleteztek vele, nyomkövetőket kapost, stb, a szokásos. Fogta magát, szerzett fegyvert, elkapta a pszihiáterét, és betört egy utazási irodába, ahol túszokat ejtett. (Azért utazási irodába, mert nem tudta, hogy hova kell mennie, hogy az ufókkal találkozzon ) Kihívják muldört, meg krájcseket, hogy dumálják le a tervéről az ürgét. Aztán mindenhol elmegy az áram, majd éles fény, amit muldör mint ufóakciót azonosít, a fazon elkezd lövöldözni, és megsérti az egyik túszt. Közben kiderül, hogy a fazon voklt FBI-os :D Muldört bepoloskázzák, majd bemegy egy másik FBI-ossal. A sebesültet kiviszik, de muldör ott marad. Dumál az elrablásokról a pofával, közben szkáli kideríti, hogy egyszer fejbelőtték a fazont, ami miatt halucinálhat, meg totál kész az arc. Muldör ráveszi, hogy engedje el a nőket, majd mikor megtudja, hogy hazudhattak neki, tőrbecsalja a pofát. Lelövik, majd kórházba viszik, ahol egy rakás "repeszdarabot" találnak benne. Egy vizsgálat kimutatja, hogy van valami vonalkód rajta (mironos méretű), amivel megőrjít egy pénztárgépet (napersze). Ezután a pofa látomást lát, majd megszökik, és szkálinál bukkan föl. Folyt. köv.
  • Serpa
    #819
    tegnap én sem láttam.
    :(
  • RelakSfromhome
    #818
    folyt köv...
  • Alien
    #817
    megint nem láttam :) tegnap nagyon fáradt voltam :)

    most meg elfelejtettem

    na sebaj, vasárnap nézem :)
  • Alien
    #816
    mi az?
  • RelakSfromhome
    #815
    bacnák mekk
  • BaLeeX
    #814
    Kérdés: annak idején az mtv-n meddig adták le a sorozatot? A 4. évadot még leadták?

    Mert én leginkább azokat a részeket várom, amik kimaradtak nekem, mivel amikor elindult a viasaton akkor jó darabig lemaradtam róluk. 1-1.5 évad biztos kimaradt.
  • Serpa
    #813
    hóhóóó ...

    Alex Krycek.
    :)
  • Serpa
    #812
    kezdődik ...
    :)
  • Alien
    #811
    Tegnap én sem láttam :) Ez a rész volt különben :)
  • Serpa
    #810
    tegnap mi volt ?
    Taken -t néztem. :)
  • Alien
    #809
    22:55 X-Akták , Álmatlanság
  • Alien
    #808
    én lemaradtam az elejéről :)
  • Serpa
    #807
    nekem az elején tünt fel, hogy benne lesz, amikor alul kiirkálják, hogy kik csinálták, zeneszerző stb., és ott volt, hogy vendégszereplő: Lucy Lawless.
    :)
  • BaLeeX
    #806
    Bazeg azért volt olyan ismerős!
    Még be is ugrot, hogy ez a Xena de mondom hülye vagyok az nem lehet. :D
  • Alien
    #805
    Jaja szegény Dogettet jól lehúzta a vízbe a csaj (aki mellesleg Lucy Lawless a.k.a. Xena :))

    És ahogy mondod, jó csaj ez a Monica :)
  • Alien
    #804
    nem volt rossz :)
  • Alien
    #803
    A mai részre halványan emlékszem, legalábbis arra a lényre ami benne lesz, feltétleül megnézem újra :)

    22:40 X-Akták, A gazda

  • Serpa
    #802
    tegnapi izgi volt ?
  • steweee
    #801
    basszus, akkor az jó rész volt, és pont a végét nem láttam