179
MGS Gamecube-on
  • aabyssx
    #162
    A PAL verziót lehet 60 Hz módban indítani?
  • mb66
    #163
    a gamet nem probbáltam, de mivel még nem láttam olyan GC gamet ami ne menne 60 HZ n ezért felteszem az is fut igy.
  • aabyssx
    #164
    Köszi!

    Csak mert sokan beszélnek ricc-röccről és pl. a Zelda is olyan, hogy 50 Hz módban úgy szaggat, hogy majdnem kivágtam a gépből, amikor elsőre próbáltam, de a B-t nyomvatartva 60 Hz módban indul el és akkor viszont teljesen stabilan tartja a 30 FPS-t.
    (Látszik, hogy a PAL változatba csak belekutyulták az 50 Hz módot és nem optimalizálták az USA változathoz képest.)

    Másvalaki próbálta?
  • guardian hero
    #165
    Nem is szaggat a Zelda.
  • aabyssx
    #166
    50 Hz módban mint az állat!
  • guardian hero
    #167
    Dehogyis. Nem lehet hogy véletlen a PS2-ődbe tetted be a lemezt? :)
  • Jinchuu
    #168
    De tényleg szaggat 50hz-en, akkor látod ha pl. belső nézetben szétnézel és látod, ahogy ugrál a kép.
  • mb66
    #169
    szerintem neked is(mint nekem) alapbol 60 Hz n indulnak el a gamek, amelyik nem, az viszont rögtön rákérdez , hogy szeretnék e 60 hzt..
    ezért nem szaggat a zelda, mert 60 hz n tök simán fut. emiatt én sem láttam semmiféle szaggatást...
  • CSOCSO
    #170
    Ha minden jol megy.. par napon belul meg tudom szerezni az MGS TT albumot!!!!!!!!! van egy ket ftp.. csak nehezen sikerul az osszehangolodas hogy vegre kapjak valahova jelszot.. es sikeruljon is csatlakozni....

    de amugy nem titok a cuccos:
    regelni kell!!!!! majd keressetek ra akarmilyen jatek zenejere...

    hirtelen talaltam 3-4 ftp-t ahol nagyon sok giga jatek zenek vannak
  • CSOCSO
    #171
    MAR TOLTTTOMM AARGHH!!!!:)
    3 lemezes!:) boritokkal meg mindennel egyutt:)
  • Sephi
    #172
  • Padló
    #173
    Na ez engem is érdekelne!!! Honnan lehet letölteni mondjál légyszi egykét helyet! :) Köszi.
  • Padló
    #174
    Sephi neked nincs meg? :)
  • CSOCSO
    #175
    mar sajna nem emlexem honnan szedtem le.. ha csinalsz egy szervert vhol oda feltolom neked valamikor... amugy nem nagy szam az egesz... 3 ertelmes zene van belole es kesz...
    szal szerintem nyugodtan szedd le a masodik esetleg a harmadik resz zenejet.. mert a TTS ben max az az egy erdekes zene van mikor a sniper wolf ellen megy a snake.. es van az a dormogos zene..
  • CSOCSO
    #176
    innen szedtem le vhonnan
  • baggins
    #177
    ITT egy videóklipp a MGS:TTS-ből, ha valakit érdekel.
  • baggins
    #178
    Ja, a Stúdió résznél keressétek.
  • Balintka1
    #179
    Ma kaptam egy használt MGS: The Twin Snakes GC játékot. Mivel nem tetszik, ezért lehet eladnám. PAL, angol. Mivel használt, így a lemezeken van némi karc, de szerintem nem lesz gond vele. Ki mennyit ajánlana érte?