179
MGS Gamecube-on
  • Gábor
    #82
    Most melyiket? :) Az újat vagy a régit? Amúgy a Konzolos cikk a PS1es MGSről az egyik legjobb az újság történelmében,szvsz.
  • balu87
    #83
    hohó,én azt vagy 15ször végignyomtam.
    egy haverommal egy éven keresztül csak azt nyomattuk!
    (MGS1)
  • Sephi
    #84
    Aze' nekem eleg volt a negyszer...
  • balu87
    #85
    tudod mia kkor nagyon rákattantunk!
    voltunk vagy 13 évesek :)
  • Sephi
    #86
    Ha' en is kattantam 1000-el. De amikor kijott az a mission disc en meg voltam rol gyozodve hogy az valami folytatas de amikor kiderult hogy csak VR misziok vannak rajta tok ideg voltam (:
  • balu87
    #87
    én tudzam,hogy csak VR missziók,én tájékozott gyerek vagyok ám! :)
    de én azt is kipörgettem.
  • SaVaGe
    #88
    Remélem a TTS-ben megmaradnak a MGS1 záró képsorai. Bűn lenne módosítani, a zenére ugyanez vonatkozik (habár azt biztosan nem fogják). Néhány órája fejeztem be a játékot és fellobbant a régi tűz, felkészültem március 26-ra ;)
  • barret
    #89
    A grafikán kívül semmit nem szabad módosítani,mert akkor elrontják!!
  • Petyus_
    #90
    A zene változott.
  • Gábor
    #91
    Neked megjött már, vagy olvastad vhol?
  • Petyus_
    #92
    Nem, még nem jött meg sajna, de van rá halovány (nagyon halovány) remény hogy jövő hét vége felé megjön mert szerdán postára lett adva. =)

    A zene más ezt a neten olvastam vagy preview-ban vagy review-ban de Martin is egész biztos meg tudja erősíteni az infot.
  • SaVaGe
    #93
    Azt tudom, hogy a zene változott, de konkrétan a Tappy dalra gondoltam. Nagyon remélem, hogy azt meghagyták, mert annál csodálatosabb zene nem sok van.
  • Gábor
    #94
    Legalább ugyanaz a szerző írta újra?
  • barret
    #95

    Ezt az érzést ugysem tudják visszaadni!!!
  • CSOCSO
    #96
    mi a baj?
  • CrucifX
    #97
    SPOILER!!!!! AKI MÉG NEM VITTE VÉGIG NE OLVASSA TOVÁBB!!!





    én szóltam


    Elég érdekes lett a végső üldözéses videó. Természetesen itt is alkalmazni kellett a bullet timeot (baah), Snake meg átmegy Swarziba. Ettől független összeségében elég jó!
  • barret
    #98
    Semmi baj, remélem jó lesz a game!Legyen jóóóó!
  • CSOCSO
    #99
    arghhh.. alig birom ki hogy ne olvassam el:)) no nembaj
  • balu87
    #100
    jajj,véletlenül elolvastam
    mindegy...
  • rorr
    #101
    Hi Martin!Még mindig oly jóképű vagy mint 12éve a Balogh Zsoltiék újságánál voltál?Lassan 20.éve nyomod a játékokat mint mi:)! megvan még a megadrive-od?űdv:egy régi jó barát!
    Én még mindig előveszem a turricanokat is! megadrive,snes és AMIGA FOREVER!
  • CSOCSO
    #102
    KURVAJO EZ A GAMEEEEEEEEEEEEEZP)))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • CSOCSO
    #103
    dc-n tudja vki hol tom megtalalni az mgs tts zeneket
  • barret
    #104
    ritka mint a fehér holló...
  • CSOCSO
    #105
    jo akkor tudja vki hol lehet egyaltalan megtalalni a zenejet?:)
  • Gábor
    #106
    Néhány boltban?
    Viccet leszámítva: még amcsiban vagy, nem? Miért nem nézel utána boltban vagy neten? Ha tényleg olyan jó lett,mint állítod,akkor a zenéje is megéri,hogy megvedd,nemde?
  • Banyapapa
    #107
    VGM-en én csak egy számot találtam, de az is a 27perces trailerböl van kiszedve ( a film végi "stáblista" alatt megy ez a zene)
  • barret
    #108
    ott is szoktál járni? még nem láttam a nick-edet!én csak egyet találtam: Twinsnakes Maintheme.
  • CSOCSO
    #109
    sosem szoktam jatekzeneket megvenni.. nem is szoktam hallgatni..csak egyszer megsasolnam hogy milyen jatek nelkul...azert meg nem akarok kiadni x dollart
  • CHEAPBOY
    #110
    Hetvegen erkezik Kontinensunkre is a jatek. Kivancsian varom, de nem izgatottan...:)
  • Banyapapa
    #111
    Az a zene az, igen.Én már láttam a te nickedet.
    Bár a legjobb játékzene amit ott találtam a Mario&Zelda Big Band Live:)) ( de ez nem is ide tartozik:)
  • Gábor
    #112
    A killer instinctet úgy vettem,hogy volt hozzá OST, ami nagyon jó volt
  • Gábor
    #113
    Snesre
  • Seth
    #114
    Ha--nekem is megvolt. Király zenéje volt--ja és az egyetlen snes kártya ami fekete színű volt!!
  • CSOCSO
    #115
    a turok 2 volt meg fekete n64 re
  • Seth
    #116
    Amikor elakartam adni, azt hitték hogy hamisítvány, mert fekete, alig bírtam megmagyarázni hogy nem az. Azokat a hülyéket még a doboz meg a soundtrack CD is alig győzte meg.
    Aztán csak sikerült .--------azok a marhák
  • CHEAPBOY
    #117
    Jajj ne is emlekeztess rá, en nagyon sokat halgattam azt az albumot:)

    Kár hogy már nincsen meg:(
  • CHEAPBOY
    #118
    Igen a regi jo primko emberkek akik a MDIIre azt hittek, hogy gagyi hamisitvany mert Made in China volt rairva:))

    Betegek....:)
  • Gábor
    #119
    A gond az,h pár éve én sem találom a discet :(((
  • CSOCSO
    #120
    senki mar nem nyomja?
  • CrucifX
    #121
    Mivel pénteken jelent meg a PAL verzió sztem mindenki bőszen tolja - vihar előtti csend :)